Keystone logo
TUM School of Management Heilbronn

TUM School of Management Heilbronn

TUM School of Management Heilbronn

Sissejuhatus

Kui juhtkond vastab tehnoloogiale

Kogege õpetamist ja uurimistööd inspireerivas keskkonnas

TUM School of Managementis teostame õpetamist ja uurimistööd juhtimis-, inseneri-, loodus- ja bioteaduste ristumiskohas. Müncheni südames, mis on üks Saksamaa kõige jõukamatest piirkondadest, asub meil akadeemiline, kultuuriline ja majanduslik infrastruktuur, mis meelitab ligi talente kogu maailmast.

Alates selle asutamisest 2002. aastal on teaduskond tegelenud paljude uurimisprojektidega, mis ületavad distsipliini. Meie uurimistöö keskendub tulevastele suundumustele ja reaalsetele lahendustele, mis edendavad innovatsioonipõhiseid ettevõtteid ja soodustavad kogu ühiskonda.

Meie kõrgelt motiveeritud, rahvusvaheline üliõpilaskond ja koostöö tuntud ülikoolide ja juhtkoolidega tagavad ülemaailmse perspektiivi, samas kui tööstuse oskusteave on meie programmidesse kaasatud tugeva koostöö kaudu meie äripartneritega. Üheskoos loome dünaamilise, inspireeriva ja rahvusvahelise kogukonna.

Ole osa sellest!

Faktid ja arvandmed

 • 5 akadeemilist osakonda
 • 300 teadustöötajat
 • ~ 4M kolmanda osapoole fondides (2015)
 • ~ 90 Koostööd rahvusvaheliste ülikoolidega (ca.)

Akrediteeringud

AACSB International

Advance Collegiate School of Business (AACSB) on maailma suurim ärihariduse liit. AACSB akrediteerimine on tuntud kui kogu maailma pikim seisus, kõige tuntum spetsialiseeritud / erialase akrediteerimise vorm, mida institutsioon ja selle äriprogrammid saavad teenida.

EFMD Equis

TUM School of Management sai EQUIS akrediteeringu EFMD poolt 2017. aastal. EQUIS on juhtiv rahvusvaheline kõrgharidusasutuste kvaliteedi hindamise, täiustamise ja akrediteerimise süsteem juhtimises ja ärijuhtimises.

MBA-de ühendus

Aastal 2015 kinnitas magistrikraad (AMBA), et tõendusmaterjalil põhinevad juhtimisalased teadmised vastavad meie kolmele MBA-programmile tööstuse teadmistele.

151213_150963_Picture-MScinManagement.jpg

Rahvusvahelised võrgustikud

TEM

2016. aastal sisestas TUMi juhtimiskool majandus- ja juhtimisvõrgu kvantitatiivsed meetodid (QTEM), mis on rahvusvaheline võrgustik, mis ühendab suurepäraseid üliõpilasi, akadeemilisi partnereid ja rahvusvahelisi ettevõtteid.

QTEM magistriprogramm on avatud silmapaistvatele üliõpilastele, kes on registreeritud ühes QTEM akadeemilisest partnerasutusest.

Globaalne ärikoolide võrgustik

2016. aastal liitus TUM Management School Global Business School Networkiga (GBSN). GBSN on tuntud ärikoolide, tööstuse, sihtasutuste ja abiorganisatsioonide võrgustik, mille eesmärk on parandada arengumaade juurdepääsu kvaliteetsele, kohalikule juhtimisele. Võrgustik edendab piiriülest võrgustamist, teadmiste jagamist ja koostööd nii võrgustiku liikmeks kui ka laiema ettevõtlushariduse ja -arengu kogukondadega.

Missioon ja visioon

Missioon

TUM-i tehnoloogilise ja ettevõtliku ökosüsteemi baasil õpetab TUMi juhtimiskool vastutustundlikke andeid ja tegeleb asjakohaste teadusuuringutega, et edendada innovatsioonipõhiseid ettevõtteid ja ühiskondi Saksamaal, Euroopas ja maailmas.

Visioon

Saada üheks juhtivaks juhtimiskooliks inseneriteaduse ja teaduse alal, aidates kaasa suurte ühiskondlike probleemide lahendamisele.

TUM School of Management - tunnustatud silmapaistva õpetamise ja teadustöö eest

ei. 1 - “WirtschaftsWoche edetabel 2019”: TUM School of Management on kõrgkool saksa keelt kõnelevate ülikoolide seas ja teine tippu üldisemalt äriuuringute jaoks. Lisaks sellele anti parimaks teadustöötajaks prof Helmut Krcmar.

ei. 1 - Aastal 2018 tunnustati TUM School of Managementit Saksa ülikooli parimaks ärikooliks Korea Ülikooli ärikooli poolt avaldatud ülemaailmses äriuuringute nimekirjades.

ei. 3 - 2014. aastal oli Saksamaa juhtiva finantssõnumi “Handelsblatt” järjestuses järjestatud TUM School of Management (Saksamaa juhtiv ülikool) kõigi saksa keelt kõnelevate ülikoolide seas.

20 of 135 - QS World University edetabel: Aastal 2019 paigutas TUM School of Management 20. ülikoolist 135 ülikoolist juhtimise edetabelis.

11 of 12 - 2017. aasta CHE edetabelis saavutas TUM School of Management kolm kõrgemat edetabeli teadusuuringute jaoks ja saavutas 12 üliõpilasest hinnatud kategoorias 11 tipptasemel positsiooni.

ei. 3 ja 7 - Meie Frankfurter Allgemeine Zeitungi ja Handelsblatt'i järgi on meie professorid Saksamaa ja saksa keelt kõnelevate riikide mõjukamaid majandusteadlasi ja juhtimisõpetajaid.

ei. 3 ja 9 - FT Master in Management Ranking: Ka 2018 TUM School of Management viskas kaks esikümnes edetabelis Master in Management teemadel Ettevõtlus (9. koht) ja Tööstus / tootmine (3. koht).

152122_152050_TUMSoMProfile.jpg

Väärtused

Meie panus vastutustundlikku juhtimist

Me usume, et saame ühiskonnale kasu meie uurimistöö ja tulevaste otsustajateks muutuvate inimeste hariduse kaudu.

Vastutus ja ausus

Teeme teadusuuringuid kooskõlas kõrgeimate teaduslike ja eetiliste standarditega ning oleme pühendunud inimeste elu parandamisele ja innovatsioonile.

Me õpetame üldisi juhtimisoskusi, pöörates erilist tähelepanu tehnoloogiale, ning toetame sellega ÜRO jätkusuutlikkuse väärtusi, nagu vabadus, võrdsus, solidaarsus, sallivus, looduse austamine ja jagatud vastutus.

Passion for Excellence

Püüdleme tipptaseme poole meie teadusuuringute valdkondades ja avaldame oma tulemused, et luua mõju.

Pakume oma õpilastele kõigil tasanditel usaldusväärset teaduslikku haridust, mitte ainult selleks, et hõlbustada nende alustamist ettevõtluses või teaduses, vaid ka parandada nende kriitilist mõtlemist, et nad tegutseksid ühiskonna suhtes vastutustundlikult.

Ettevõtluse suhtumine

Me uurime ettevõtlust ja innovatsiooni ning integreerime tulemused meie õpilaste haridusse kõikidel tasanditel, et võimaldada meie õpilastel ettevõtlikult mõelda ja tegutseda.

Me julgustame oma TUMi kolleege, üliõpilasi ja doktorikandidaate looma majanduskasvule orienteeritud ettevõtteid ja hõlbustama nende edukat arengut.

Uudishimu ja avatus

Me julgustame teaduslikke, institutsionaalseid ja riigipiire ületavaid uuringuid, et avada uusi perspektiive ja luua uudseid uurimistulemusi ja võimalusi juhtimispraktikale lähenemiseks.

Me arendame andekaid inimesi sõltumata soost, rahvusest, usutunnistusest või veendumustest, puudest, vanusest või seksuaalsest sättumusest ning oleme otsustanud õppida meie õpilaste kultuuridest, kogemustest ja arvamustest.

Kollegiaalsus ja Gemütlichkeit

Me toetame vastastikust suhtlemist, abi ja koostööd õpilaste, õppejõudude ja halduspersonali vahel.

Me kasvatame Gemütlichkeiti - Baieri eluviisi - suhtumist ning sooja ja sõbralikku õhkkonda koolis.

Statistika

Faktid ja arvud

 • 5 akadeemilist osakonda
 • 300 teadustöötajat
 • ~4 miljonit kolmandate osapoolte fondides (2015)
 • ~90 koostööd rahvusvaheliste ülikoolidega (umbes)

  Edetabelid

  TUM School of Management – tunnustatud silmapaistva õppe- ja teadustöö eest

  ei. 1 – „WirtschaftsWoche Ranking 2019”: TUM School of Management on saksakeelsete ülikoolide seas parim ülikool ja äriuuringute alal üldarvestuses teisel kohal. Lisaks pälvis prof Helmut Krcmar kui parima äriteadlase.

  ei. 1 – 2018. aastal tunnistati TUM School of Management parimaks Saksa ärikooliks Korea University Business Schooli avaldatud Worldwide Business Research Rankings.

  ei. 3 - 2014. aastal oli TUM School of Management Saksamaa juhtiva finantsajalehe Handelsblatt edetabelis kõigi saksakeelsete ülikoolide seas kolmandal kohal.

  20 135-st – QS World University Rankings: 2019. aastal saavutas TUM School of Management ülemaailmses juhtimismagistri edetabelis 135 ülikooli seas 20. koha.

  11/12 – 2017. aasta CHE edetabelis saavutas TUM School of Management kolm parimat edetabelit teadusuuringute osas ja saavutas parimad positsioonid 11-s 12-st üliõpilaste hinnatud kategoorias.

  ei. 3 ja 7 – “Frankfurter Allgemeine Zeitung” ja “Handelsblatt” andmetel on meie professorid ühed mõjukamad majandusteadlased ja juhtimisteadlased Saksamaal ja saksa keelt kõnelevates riikides.

  ei. 3 ja 9 – FT Master in Management Edetabel: Ka 2018. aastal saavutas TUM School of Management kaks parimat juhtimismagistri edetabelit õppeainetes Ettevõtlus (9. koht) ja Tööstus/tootmine (3. koht).

  Asukohad

  • Heilbronn

   Bildungscampus, 9, 74076, Heilbronn

   • Heilbronn

    Am Bildungscampus 2, 74076 Heilbronn, Alemanha, , Heilbronn

    Küsimused