Keystone logo
Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Sissejuhatus

Visioon tänasest ühiskonnast on uuendusmeelne, ettevõtlik, tehnoloogiliselt arenenud ja maailmale avatud ning just seda Tallinna Tehnikaülikool (TalTech) taotlebki läbi rahvusvaheliselt kõrgetasemelise õppe ja teadustöö.

TalTechis saad kogeda tulevikku ilma ajamasinasse astumata. Siin kohtuvad haridus kõik digitaalsed asjad!

Siin valmistame päris asju ja arendame neid kohapeal nullist. Esitletud projektid hõlmavad isejuhtivaid sõidukeid, õpilaste satelliite, e-Pavemen t (päikeseelektrit tootvat teekatet), tehisintellekti turistidele isiklike marsruutide loomiseks ja palju muud. Pakume võimalust õppida kaasaegses digilinnakus, kus igapäevaselt testitakse ja juurutatakse paljusid uusimaid tehnoloogiaid. Üks meie hiljutistest algatustest – TalTechDigital – seob digitaliseerimise haridusega, muutes TalTechi riigi kõige uuenduslikumaks ülikoolilinnakuks.

Kaasaegsed õppeprogrammid

TalTechi õppeprogrammid ja õpikeskkond arenevad pidevalt. Tööturu uusimatele vajadustele vastavate õppekavade koostamiseks kaasatakse ja konsulteeritakse kogenud spetsialiste nii era- kui avalikust sektorist. Hiljuti on uuenenud mitmed ülikooli laborid ning järjest enam toimub õppetöö e-kanalite kaudu. Inseneriteadus ja IT käivad TalTechis käsikäes, mis kajastub meie kaasaegsetes neid kahte valdkonda tihedalt ühendavates õppeprogrammides. TalTechi insenerid on aastate jooksul välja töötanud nutikaid ja jätkusuutlikke lahendusi paljudele Eesti probleemidele.

Meie programmid pakuvad kvaliteetset haridust , ühendades põhjalikud õppe- ja loomingulised laborid . Nii saate oma hariduse ja karjääri jaoks parima praktilise kogemuse. Karjäärile sobiva programmi leiate rahvusvaheliselt tunnustatud programmidest:

  • Infotehnoloogia kool
  • Äri- ja Juhtimiskõrgkool
  • Tehnikakool
  • Teaduskool

Tuuakse kokku üliõpilased, teadlased ja ettevõtjad

TalTechis väärtustame koostööd ettevõtete ja ettevõtetega. Paljudele ettevõtetele ja ka riigiasutustele oleme sageli esimene kontaktpunkt lahenduste leidmisel erinevatele organisatsiooni- ja tootearendusküsimustele. Meie innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory koondab teadlasi, tudengeid ja ettevõtjaid, kes pakuvad noortele inspiratsiooni, teadmisi ja ressursse, et luua ja arendada tudengite idufirmasid ja muid innovaatilisi äriideid.

TalTech on nii akadeemiline arvamusliider kui ka Eesti tehnika ja tehnoloogia lipulaev . Julgus muutuda, tahe areneda ja soov pidada teadmistepõhiseid arutelusid teevad TalTechist mõttekoja akadeemilistes aruteludes.

Usume, et teadustöö ja akadeemilise õppe kõrge tase ning akadeemiline vabadus on üliolulised. Seega on TalTech esimene ülikool Eestis, mis pakub tenuuripõhist akadeemilist karjäärimudelit.

Edetabelid

1918. aastal asutatud TalTech on maailma parimate ülikoolide edetabelis 3% seas (QS World University Rankings). Tegemist on ainsa tehnikaülikooliga Eestis, kus õpib ligikaudu 10 000 üliõpilast, kellest 14% on välistudengid enam kui 100 erinevast riigist.

Sisseastumised

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Tallinn

    Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5, 19086, Tallinn

Küsimused