Keystone logo
Turiba University

Turiba University

Turiba University

Sissejuhatus

Tere tulemast Baltimaade suurimasse eraülikooli!

Turiba University on üks juhtivaid erakõrgkoole Lätis , millel on stabiilsed traditsioonid ja selge visioon ühisest Euroopa haridusruumist. 1993. aastal asutatud Turiba on uhke oma enam kui 3500 üliõpilase, 15 000 vilistlase, kaasaegsete loenguauditooriumide, raamatukogu, üliõpilaslinnaku – hosteli ja suure spordihalli üle.

Turiba University pakub õpinguid äri, turismi, kommunikatsiooni ja IT valdkondades. Turiba Ülikool pakub ka laia valikut võimalusi teadmiste ja kogemuste saamiseks välismaal – ERASMUS programmid, topeltkraad ja kahepoolsed vahetusprogrammid.

Ülikool on rahvusvahelise suunitlusega; seal on umbes 1000 välistudengit 45 riigist ning palju rahvusvahelisi õppejõude ja külalisesinejaid. Pakume multikultuurset ja sõbralikku keskkonda igale kultuurile ja igale inimesele.

Turibal on 3 teaduskonda ja 1 õppeosakond:

 • Ärijuhtimine (äri-, logistika- ja suhtlussuunad)
 • Rahvusvaheline turism
 • Arvutisüsteemid
 • Seadus

Miks valida õpingud Turiba University ?

 • Kvaliteetne ja maailmas tunnustatud õpe Balti riikide juhtivas eraülikoolis
 • Stipendiumivõimalused, ERASMUS ja topeltkraadi programmid
 • Praktilise suunitlusega õpingud ja praktikavõimalused
 • Õpib multikultuurses ja sõbralikus keskkonnas
 • Rahvusvaheline akrediteering ja ülemaailmselt tunnustatud kraadid
 • Kaasaegne ülikoolilinnak, mugav õppetöö ja elukeskkond
 • Turvaline ja turvaline keskkond
 • Isiklik lähenemine professoritele ja töötajatele igale üliõpilasele
 • Õpib Balti riikide suurimas linnas Riias, mis on Baltikumi majandus- ja kultuurikeskus

Praktilised uuringud

Turiba on praktilise suunitlusega ülikool , sest praktiline õpe moodustab 60% õppetööle kuluvast ajast, teooria aga 40%. Lektoriteks on laialdaste kogemustega valdkonna professionaalid, mis lisaks teooriale annavad ülevaate konkreetse valdkonna maailmast. Sul on igal aastal kevadel ja suvel õpingute ajal praktika ja töökogemus. Saate valida oma praktikaettevõtte Lätis või välismaal. Õpilased võivad saada ka ERASMUSe stipendiume, kui nad osalevad välispraktikal.

Tööhõivevõimalused

Turiba University on pälvinud tööandjate tunnustust ja kuulub tunnustatumate ülikoolide hulka . 99,61% lõpetajatest on tööga hõivatud – see on kõrgeim tööhõivemäär Läti ülikoolide seas; lisaks töötab enam kui 80% üliõpilastest õpingute ajal.

Meie vilistlased töötavad ja üliõpilased on praktikandid tuntud riiklikes ja rahvusvahelistes ettevõtetes ja organisatsioonides . Turismiõppejõud teevad koostööd ja lõpetajad töötavad ettevõtetes Booking.com, Radisson Hotels, Accor Group Hotels ja Kempinski Hotels. IT-valdkonna tudengid töötavad sellistes tuntud IT- ja tehnoloogiaettevõtetes nagu Accenture, Tieto Latvia, Visma Enterprise ja Envirotech. Kommunikatsioonivilistlased töötavad Läti olulisemates kultuuriorganisatsioonides, samuti riigi- ja valitsuse kommunikatsioonispetsialistidena ning suhtekorraldus- ja kommunikatsioonijuhtidena suuremates riiklikes ja rahvusvahelistes ettevõtetes. Äriprogrammi vilistlased töötavad tegevjuhtidena erinevates riikliku tasandi ettevõtetes (näiteks Riia rahvusvaheline lennujaam, TET, Sakret ja paljud teised) ning juhivad ka oma ettevõtet.

Akrediteeringud

Turismiprogrammid on saanud maineka UNWTO (United Nations World Tourism Organisation) TedQuali akrediteeringu. Turiba University on ainus ülikool Balti riikides ja Põhja-Euroopas, millel on see maineka akrediteering.

Asukohad

 • Riga

  Graudu street 68

Küsimused