Keystone logo
Tusculum University

Tusculum University

Tusculum University

Sissejuhatus

Pioneerid on seiklejad ja teerajajad - oleme eeskujuks. Pioneers rajada Pathways läbi uusi piire. Pioneerid on julged, vastupidavad ja leidlikud. Oleme pioneerid.

Tusculumil palutakse teil oma eesmärke avastades teha uuendusi, kaasata, katsetada ja visalt püsida. Oma teed mööda julgustatakse teid, antakse teile volitusi, toetatakse ja inspireeritakse. See on Pioneer'i viis.

Rikkalikule presbüterlikule pärandile ja teerajaja vaimule tuginedes pakub Tusculum University aktiivses ja kogemuslikku õpet hoolivas kristlikus keskkonnas, et innustada kodanikuaktiivsust, rikastada isiklikku elu ja varustada karjääriks valmis spetsialiste.

Tusculum University püüab oma lõpetajatele sisendada tunnet maailmast, kus nad elavad, ja arendada oskusi teha üldistel hüvedel põhinevaid kindlaid otsuseid. Lühidalt öeldes soovib Tusculum lõpetada üliõpilasi, kellel mitte ainult ei lähe hästi, vaid ka hästi.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Tusculum

    Shiloh Road,60, 37745, Tusculum

    Küsimused