Keystone logo
University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

University of Illinois at Urbana-Champaign - College of Agricultural, Consumer and Environmental Sciences

Sissejuhatus

Ülevaade ACESist

Rohkem kui vastab I-le

Põllumajanduse, tarbija- ja keskkonnateaduste kolledž (ACES) on esimesest päevast alates olnud Illinoisi ülikooli lahutamatu osa. Ehkki oleme uhkusega üle maailma 30 parema põllumajanduskooli hulgas, oleme täna rohkem kui põllumajandus. ACES on mitmekülgne kolledž, kus on kõige paremini hinnatud inseneri-, rahandus- ja majandusteaduse, toitumisteaduse jt programmid. Kuigi meie õppejõududel ja üliõpilaskonnal on erinevad erialad ja huvipakkuvad valdkonnad, töötame kõik ühise eesmärgi nimel - parandada inimeste igapäevast elu kogu maailmas.

ACESi haridus

Me võlgneme oma edu oma õpilaste esikohale seadmise eest, toetades neid kaastundliku ja tiheda akadeemilise ringkonnaga.

15: 1 üliõpilaste / õppejõudude suhe

ACES-is olles saate kõik Big Ten'i ülikooli eelised, kuid väikeste klasside suurusega, mis annavad lähedase ja kvaliteetse õppekogemuse.

80% osaleda kogemuslikus õppes

Väärtustame õppimist tehes. Meie õpilased läbivad praktika, teevad vabatahtlikku tööd, reisivad mööda riiki ja osalevad Illinoisi ülikoolis üle 400 välismaal õppimise võimaluses, et saada praktilisi kogemusi oma õppevaldkonnas.

ACESi stipendiumid antakse igal aastal 3,5 miljonit dollarit

ACESi kolledž on pühendunud ka üliõpilaste majandusliku edukuse aitamisele. Igal aastal määratakse meie üliõpilastele 3,5 miljonit dollarit kolledži stipendiume. Need stipendiumid võimaldavad helded vilistlased ja kolledži sõbrad.

74% Nelja aasta lõpetamise määr

ACESi uhkuseks on nii 91-protsendiline esmakursuse säilitamise reiting kui ka 74-aastane nelja-aastane lõpetamise määr, mis on võrreldavate programmide seas riigi kõrgeim lõpetajate määr, vahendab US News & World Report. Samuti on meie kooli lõpetamise määr üle kahe korra kõrgem riiklikust ülikoolide keskmisest (USA haridusministeeriumi andmetel - 33%). See tähendab, et üliõpilased jäävad ACESis nii püsima kui ka edukaks.

87% hõivatud või täiendõpe

Kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist on meie õpilased tööle võetud või soovivad ennast jätkata, omandades kraadiõppe või muu edasijõudnute nimetuse. Ligikaudu kolmandik lõpetajatest soovib omandada kõrgharidust väga erinevates valdkondades, sealhulgas teadus, ettevõtlus, meditsiin, tervis ja heaolu ning haridus.

ACESi mõju

Meie kraadiõppeprogrammides õpetatavad õppetunnid on juurdunud uurimistöös ja meie eesmärk on jagada neid uuringuid mitte ainult oma õpilaste, vaid ka kogukondadega üle kogu maailma.

Ülemaailmne mõju

Meie viis üldist uurimisvaldkonda hõlmavad toitu ja põllumajandust, keskkonda ja vett, perekonda ja kogukondi, tervist ja heaolu ning andmeid ja tehnoloogiat.

Kõigis nendes valdkondades tehtud uuringutel on potentsiaali parandada elu kogu maailmas. Selle uurimistööga võitlemiseks teevad ACES partnerit kogu maailma asutustega, võimaldades teadlastel üksteisega töötada ja üksteiselt õppida. Meie teadlased tegelevad praegu jõupingutustega üle 120 erinevas riigis.

Kohalik mõju

Illinoisi ülikooli laiendus, mis asub ACESi kolledžist, on juhtinud kogukonna teavitustegevust alates 1914. aastast.

Riigi territooriumil töötavad laiendusspetsialistid ja koolitajad jagavad ülikoolide teadustöö kaudu omandatud teadmisi kohalike kogukondadega koolitusprogrammide, haridustöökodade ja muu kaudu.

Teaduskonna mõju

Kõige keskmes on ACES meie maailmatasemel õppejõud ja töötajad. Kõigi ACESi osakondade teaduskond viib läbi uuringuid ja kujundab õppetunde kaasahaaravatel, mõjukatel viisidel.

Oma töö ulatuse paremaks mõistmiseks on iga meie programmi õppejõud kirjutanud oma uurimis- ja haridusalastest kokkuvõtetest. Need kokkuvõtted toovad esile mitte ainult nende tööga kaasnevad, vaid selgitavad ka lühidalt, kuidas nende jõupingutused meie õpilasi ja kogukondi mõjutavad.

Ajalugu

Illinoisi ülikool on kogu maailmas tunnustatud kui üks suuremaid avalikke ülikoole ja ACESi kolledž on seal olnud esimesest päevast. Ülikooli ajajoon ulatub 1800. aastate keskpaika, kui aktivist ja Illinoisis töötav professor Jonathan Baldwin Turner alustas liikumist, et pakkuda kõrgharidust kõigile, kes soovivad õppida. Liikumist toetasid tugevalt põllumehed ja tööstustöölised, kes moodustasid siis üle 85 protsendi Illinoisi elanikkonnast.

1862. aastal allkirjastas president Abraham Lincoln Morrilli Land-Granti kolledži seaduse, annetades avalikke maid kolledžite loomiseks põllumajanduse ja mehaanikakunsti huvides. Tänu 1862. aasta Morrilli seadusele loodi 1868. aastal selleks otstarbeks pühendatud maad andvaid asutusi, sealhulgas Illinoisi ülikool (algselt Illinoisi tööstuse ülikool).

Ülikooli Urbana-Champaigni asukohas on juhtumisi üks maailma rikkamaid muldasid. See oli üsna õnnistus, kui 1887. aasta luugiseadusega loodi põllumajanduse katsete jaam, mis tõi uue uurimistöö fookuse. Hiljem, 1914. aastal, tehti kolledži teadustööst ja muudest ülikoolipingutustest saadud teadmised iga riigi kodanikele kättesaadavaks Smith-Leveri seaduse kaudu, millega loodi ühistu laiendussüsteem. Illinoisi ülikooli laiendus töötab tänaseni, pakkudes haridusprogramme ja materjale elanikele kõigis Illinoisi 102 maakonnas.

Täna on ACESi kolledž laiendanud oma silmaringi, et õpetada ja uurida mitte ainult põllumajandust, vaid ka mitmeid õppevaldkondi, mis võivad parandada elu kogu maailmas. Viimasete tegevuste kursis hoidmiseks sirvige meie uudiste jaotist ja tellige meie uudiskiri.

Asukohad

  • Champaign

    4Q2F+Q4 Champaign, Illinois, Estados Unidos, , Champaign

    Küsimused