Keystone logo
UAEU United Arab Emirates University

UAEU United Arab Emirates University

UAEU United Arab Emirates University

Sissejuhatus

Riigi lipulaevaülikoolina pakub AÜE oma üheksa kolledži kaudu peaaegu kõigis suuremates erialades kõiki rahvusvaheliselt akrediteeritud kvaliteetseid kraadiõppe ja bakalaureuseõppe programme .

Alates selle loomisest 1976. aastal on AÜE arenenud bakalaureuseõppe õppeasutusest terviklikuks ülikooliks, pöörates suuremat tähelepanu uurimismissioonile.

Teadusmahuka ülikoolina töötab AÜE oma tööstuspartneritega, et pakkuda uurimislahendusi rahva ja regiooni ees seisvatele väljakutsetele. Üheksa riigi ja piirkonna jaoks strateegiliselt olulist uurimiskeskust täiendavad teadmisi kriitilistes piirkondades.

Lisaks sellele on Science & Innovation Park oma äriinkubaatorite kaudu innovatsiooni, ettevõtluse ja juhtimise keskus, et soodustada AÜE majanduse üleminekut teadmistepõhisele majandusele.

Kolledžid

Araabia Ühendemiraatide ülikoolil on lisaks kraadiõppe kolledžile ja ülikoolikolledžile 9 eraldi kolledžit, mis pakuvad laia valikut akadeemilisi distsipliine ja osakondi.

Lisateabe saamiseks külastage kolledži lehti.

Ülikooli kolledž

Oleme pühendunud tipptasemele, luues elava õpikeskkonna ja pakkudes tipptasemel õppimisvõimalusi.

Äri- ja majandusteaduskond

CBE on esile toodud oma tõhusa õpikeskkonnaga, silmapaistvate õppeplaanidega, mis aitavad õpilastel oma tulevikku üles ehitada.

Humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste kolledž

CHSSis edendame arenenud teadusuuringuid, loome tugevad sidemed ühiskonnaga ning tugevdame pärandit ja ühiskondlikku tööd.

Infotehnoloogia kolledž

Meie kolledž on ideaalne koht, mis turgutab isiklikku, intellektuaalset ja tehnilist kasvu ning oleme uhked oma edukate lõpetajate üle.

Inseneriteaduskond

Insenerikolledž pakub silmapaistvaid, rahvusvaheliselt korratavaid programme ja püüab saavutada jätkusuutlikkust erinevates valdkondades.

Hariduskolleegium

Pakkudes tänapäevaseid õppemeetodeid, pakub hariduskolledž AÜE haridusnõuetele vastavaid programme, et ehitada eristuv teadmistega ühiskond.

Õigusteaduskond

Õiguste kolledžil on piirkondlikult mainekas staatus ja see pakub AÜE ühiskonna vajadustele vastamiseks teaduspõhiseid programme.

Toidu- ja Põllumajanduse Kolledž

CFA on pühendunud üliõpilaste edule ja pakub akadeemilisi programme, mis võtavad kasutusele kriitilise mõtlemise, et omandada õpilastel konkurentsivõimelisel tööturul nõutavad oskused.

Teaduskolledž

Pakume rahvusvahelistele standarditele vastavate kvaliteetsete tehniliste oskuste ja teadmistega koolilõpetajate ettevalmistamiseks silmapaistvat eksperimendipõhist õpikeskkonda.

Meditsiini ja terviseteaduste kolledž

Pakume rahvusvahelistele standarditele vastavate kvaliteetsete tehniliste oskuste ja teadmistega koolilõpetajate ettevalmistamiseks silmapaistvat eksperimendipõhist õpikeskkonda.

Kraadiõppe kolledž

Pakume parimaid programme ja võimalusi, et aidata õpilastel täita oma püüdlusi kraadiõppe programmide õppimisel. Pakume ka erinevaid täis- ja osalisi stipendiume erinevatele programmidele.

Asukohad

 • Abu Dhabi

  Reem Island, 8th floor of Sky Tower, , Abu Dhabi

 • Al Ain

  Sheik Khalifa Bin Zayed Street, , Al Ain

  • Dubai

   Hamdan bin Rashid Al Maktoum Center for Giftedness and Innovation, Al Beda’a, , Dubai

   Küsimused