Keystone logo
UBC IMBA in Shanghai

UBC IMBA in Shanghai

UBC IMBA in Shanghai

Sissejuhatus

UBC UBC seas top ülikoolides üle maailma, kuid mis on need tegurid, mis on liikuma selle kasvu? Mis on UBC lugu? UBC Brand on suur mõte ülikool, mis töötati välja UBC kogukonna üle kahe aasta jooksul (2007-09). Saadud mõiste peegeldab emotsionaalset reaktsiooni inimesed peavad ülikooli, et see koht on erinevalt muu: UBC on koht meeles. UBC Brand, koht meeles, töötati välja üle kahe aasta konsultatsiooniprotsessi (2007-09), mis tegeleb üliõpilased, õppejõud, töötajad, vilistlased, sõbrad ja rahastajad. Väljakutse: avastada, mis teeb UBC ainulaadne. Protsess ei olnud umbes luua uue logo. See keskendub selgeks suur mõte UBC et kapseloi energia mõttes ja võimalus meie ülikoolilinnakud. Paljud osalejad rõhutasid UBC keskkond avatuse, mis on aidanud luua dünaamiline mõistlik koht ükski teine ​​ülikool ei saa väita. Sauder School of Business Sauder School of Business on üks maailma juhtivaid akadeemilise ärikoolides. Asub Vancouver, Kanada värav Pacific Rim, Sauder annab globaalse äri perspektiivi dünaamiline teelahkmel rahvusvahelisel turul. Pühendatud täpne ja asjakohane õpetamise, meie programmid tekitada ärijuhte, kes sõidavad muutusi ja kuju tööstusharud ja organisatsioonid üle maailma. Sauder on pühendunud rahvusvahelise liider loomine ja rakendamine äritegevuse teadmiste ja elukestva edu meie õpilased ja vilistlased. UBC MBA (IMBA) UBC MBA on 20 kuu, osalise tööajaga programmis õpetatakse koostöös Antai College of Economics and Management on Shanghai Jiao Tongi ülikool Shanghais, Hiinas. See ainulaadne programm pakub maailmatasemel UBC õppejõud, auhinnatud õppekava tunnustatud hiina Haridus- ja kaks õppenädalat Kanadas Vancouveris.

Mis te õpite Selle UBC IMBA õpilane, saad:

üldise juhtimise perspektiiv põhineb sügaval mõistmisel olulisi äri tegevusalad ning nende vastastikust sõltuvust laiapõhjaline, kõrgema taseme strateegilist lähenemist äri otsuste tegemisel meeskonnatöö, kommunikatsiooni ja juhtimise oskusi arendada probleemide lahendamise, rühmatööde ja esitlus.

Asukohad

  • Shanghai

    Shanghai International MBA Office South Building 104 Antai College of Economics & Management Shanghai Jiao Tong University Fahua Zhen Road Campus 535 Fa Hua Zhen Road, 200052, Shanghai

    Programmid

      Küsimused