Keystone logo
University of British Columbia - Faculty of Applied Science Inseneride juhtimise kõrgtehnoloogiliste ehitiste kapten
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Inseneride juhtimise kõrgtehnoloogiliste ehitiste kapten

Vancouver, Kanada

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 29 810 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 29 810,20 dollarit Kanada kodanikele, alalistele elanikele, pagulastele, diplomaatidele; 54 367,10 dollarit välistudengitele

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Kõrgtehnoloogiliste hoonete inseneri juhtimise magister (MEL) on professionaalne kraad arhitektidele ja inseneridele, kes soovivad ehituses täiustada ja juhtida innovatsiooni. See hübriid-magistrikraad ühendab endise taseme arhitektuuri ja inseneride kursused UBC Sauder'i ettevõtluskoolide kursustega, pakkudes teile oskusi ja kindlustunnet, et oma karjääri edendada uutes suundades.

Valige Engineering and Business

Suure jõudlusega hoonete MEL pakub ainulaadset kombinatsiooni tehnilistest ja äriklassidest - see annab teile strateegilised oskused mängida juhtpositsiooni tulevikku mõtlevas organisatsioonis. Te võtate arhitektuurikursusi rohelise hoone projekteerimisel ja insenerikursustel energia modelleerimisest ja projekteerimisest. Kõrgeimalt asetatud UBC Sauderi ärikooli pakutavad ärikursused annavad teile tugeva aluse äristrateegias ja innovatsioonis, operatsioonides ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

148400_pexels-photo-936722.jpeg

Saate konkurentsivõimelise serva

Selles 12-kuulises programmis saate:

 • Sukelduge dünaamilisse ja integreeritud teaduskeskkonda, mis ühendab inseneri- ja arhitektuurivaldkonda;
 • Teritage oma tehnilisi ja analüütilisi oskusi projektipõhise õppekava kaudu, mis sisaldab praktilisi õppimisvõimalusi, sealhulgas kahte interdistsiplinaarset nurgakivi projekti, kus parandate olemasoleva hoone keskkonnategevust ja arendate uue hoone jaoks suure jõudlusega energiasüsteemi;
 • Õppige tunnustatud õppejõudude ja tööstuse ekspertide käe all ühes maailma 40 parimas ülikoolis;
 • Laiendage oma professionaalset võrgustikku, tehes samal ajal koostööd teiste MEL-i õpilastega;
 • Oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt suurema vastutusega ametikohtade võtmiseks omandage põhilised äri-, projektijuhtimis- ja suhtlemisoskused.

Mis muudab programmi ainulaadseks?

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuendage oma tehnilisi oskusi

Saate integreeritud tehnilise aluse energiasüsteemide projekteerimisel ja modelleerimisel, pakkudes teile tehnilise liidri rolli integreeritud projekteerimisel ning roheliste hoone energiasüsteemide ehitamisel ja hooldamisel.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Hakka enesekindlaks juhiks

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Mine edasi

Spetsialistidel, kes on õppinud tehnilist spetsialiseerumist ja ettevõtte põhialuseid, on selge konkurentsieelis. Nii valitsuse kui ka tööstuse tööandjate nõudmisel liiguvad meie koolilõpetajad edukalt soovitud positsioonidele ja uutesse tööstussektoritesse.

Karjäärivõimalused

Kõrgjõudlusega hoonete MEL-kraad annab tugeva tehnilise aluse energiasüsteemide kujundamise modelleerimisel, mis annab teile võimaluse olla rohelise hoone energiasüsteemide integreeritud projekteerimise, ehitamise ja hoolduse tehniline liider. Seda tehnilist alust tasakaalustavad juhtimise ja ettevõtluse kursused, mis annavad teile võimsa oskuste komplekti roheliste hoonete projekteerimise jälgimiseks alates esialgsest planeerimise etapist kuni rakendamise ja käitamiseni. Tüüpiliste lõpetajate tööülesannete hulka kuuluvad insenerikonsultant, LEED-spetsialist, linna- või munitsipaalplaneerija, koodide ja põhimääruste arendaja, arhitektuuri- ja inseneribüroode projektijuht, hoone energiaaudiitor ja energiajuht.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • M.Eng. Inseneriteadus ja säästva tehnoloogia juhtimine - keskendutakse autotööstusele või arukatele hoonetele või automatiseerimistehnoloogiatele
  • Berlin, Saksamaa
 • Insenerijuhtimise magister – elamu
  • Auburn, Ameerika Ühendriigid
 • Inseneriteaduste magister (interdistsiplinaarne) – elamu
  • Auburn, Ameerika Ühendriigid