Keystone logo
University of British Columbia - Faculty of Applied Science Kapten Inseneri Juhtimine Merearhitektuuri Ja Meretehnika
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Kapten Inseneri Juhtimine Merearhitektuuri Ja Meretehnika

Vancouver, Kanada

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 29 810 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 29 810,20 dollarit Kanada kodanikele, alalistele elanikele, pagulastele, diplomaatidele; 54 367,10 dollarit välistudengitele

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Master of Engineering Leadership (MEL) Naval Architecture ja Marine Engineering on professionaalne kraad inseneride jaoks, kes tahavad juhtida innovatsiooni ja juhtida seda. See hübriid-meistrikursus ühendab endise taseme inseneri kursused UBC Sauderi ärikoolide kursustega, pakkudes teile oskusi ja kindlustunnet, et oma karjääri edendada uutes suundades.

Valige Engineering and Business

Merelaevade arhitektuuri ja meretehnika inseneride MEL pakub ainulaadset kombinatsiooni tehnilistest ja äriklassidest - see annab teile strateegilised oskused mängida juhtpositsiooni tulevikku mõtlevas organisatsioonis. Insenerikursused on dünaamiline tasakaal akadeemilise teooria ning reaalse tööstuse ja kaubanduse vahel. Kõrgeimalt asetatud UBC Sauderi ärikooli pakutavad ärikursused annavad teile tugeva aluse äristrateegias ja innovatsioonis, operatsioonides ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

148402_pexels-photo-906982.jpeg
Albin Berlin / pexels

Saate konkurentsivõimelise serva

Selles 12-kuulises programmis saate:

 • Omandada oskused keeruliste laevaehituse projekteerimis- ja hankeprogrammide juhtimiseks ning saada laevaprojektide juhtimisel täielik kvalifikatsioon;
 • Teritage oma tehnilisi ja analüüsioskusi projektipõhise õppekava kaudu, mis hõlmab kõiki tööstusharu väärtusahela etappe;
 • Osalege kas 12-nädalases ühistu tööprogrammis või e @ UBC Lean LaunchPad Accelerator programmis - mis võimaldab teil viia ettevõtlusidee valideeritud ärimudeli juurde;
 • Õppige tunnustatud õppejõudude juhendamisel ja tehke koostööd tööstuspartneritega ühes maailma 40 parimas ülikoolis;
 • Laiendage oma professionaalset võrgustikku, tehes samal ajal koostööd teiste MEL-i õpilastega;
 • Oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt suurema vastutusega ametikohtade võtmiseks omandage põhilised äri-, projektijuhtimis- ja suhtlemisoskused.

Mis muudab programmi ainulaadseks?

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuendage oma tehnilisi oskusi

Saate integreeritud tehnilise aluse energiasüsteemide projekteerimisel ja modelleerimisel, pakkudes teile tehnilise liidri rolli integreeritud projekteerimisel ning roheliste hoone energiasüsteemide ehitamisel ja hooldamisel.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Hakka enesekindlaks juhiks

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Mine edasi

Spetsialistidel, kes on õppinud tehnilist spetsialiseerumist ja ettevõtte põhialuseid, on selge konkurentsieelis. Nii valitsuse kui ka tööstuse tööandjate nõudmisel liiguvad meie koolilõpetajad edukalt soovitud positsioonidele ja uutesse tööstussektoritesse.

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajatel on kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil suur nõudlus tööandjate järele, kes otsivad tehnilisi eksperte, kes saaksid ka meeskondi juhtida ja juhtida. Töövõimaluste hulka kuulub töö laevamõõtjana, laevatehase inseneri ametikohal, projekteerimisinseneri ja klassiühiskonna esindajana. Lugege meie veebisaidil meie vilistlaste lugusid, et teada saada, kuidas meie lõpetajad on oma karjääris silma paistnud oma UBC MEL-ga mereväearhitektuuri ja meretehnika erialal.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Spetsialiseerunud magister jahtide disainile
  • Milan, Itaalia
 • MSc mereväe arhitektuuris
  • Stockholm, Rootsi