Keystone logo
University of British Columbia - Faculty of Applied Science Magistrikraad Juhtimise Jätkusuutliku Protsessitehnika
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Magistrikraad Juhtimise Jätkusuutliku Protsessitehnika

Vancouver, Kanada

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 29 810 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 29 810,16 dollarit Kanada kodanikele, alalistele elanikele, pagulastele, diplomaatidele; 54 367,08 dollarit välistudengitele

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Master of Engineering Leadership (MEL) jätkusuutliku protsessitehnika alal on erialane kraad inseneridele, kes soovivad arendada ja turustada tooteid ja protsesse, mis on konstruktsiooni poolest jätkusuutlikud, kaitsevad keskkonda ja kasutavad olemasolevaid ressursse parimal viisil. See hübriidne magistriprogramm ühendab maailma juhtivate jätkusuutlikkuse teadlaste õpetatavad kõrgharidusega inseneriõppe kursused UBC Sauderi Robert H. Lee kraadiõppekooli kursustega - see annab teile oskused ja enesekindluse karjääri uutesse suundadesse viimiseks.

Kiired faktid

 • Kraad: inseneri juhtimise magister
 • Teema: Engineering
 • Kättetoimetamisviis: ülikoolilinnakus
 • Spetsialiseerumine: Jätkusuutlik protsessitehnika
 • Programmi komponendid: ainult kursuste teostamine
 • Teaduskond: Rakendusteaduskond

Kahe väljakutsega tegelemine - majandusliku arengu ja keskkonnahoiu säilitamine - nõuab meie tööstusmajanduses paradigmamuutust. Jätkusuutliku protsessitehnika MEL hõlbustab seda nihet, koolitades järgmise põlvkonna insenerijuhte ja ettevõtjaid puhtamate toodete ja protsesside väljatöötamiseks taastuvaid lähteaineid ja puhast energiat kasutades ning olemasolevate tööstusprotsesside ümberkorraldamiseks, et vähendada nende süsiniku- ja energiajalajälge.

Valige Insener ja äri

Jätkusuutliku protsessitehnoloogia MEL pakub ainulaadset kombinatsiooni tehnilistest ja ärikursustest - see annab teile projekti tehnopreneursi edukuse kohta ning rohelise keemia ja säästva tootmise uuenduste tõlgendamise uuteks ettevõtmisteks. Insenerikursustel uuritakse keemilisi protsesse ja biotehnoloogiat, hõlmates reaktsioonide ja reaktorite ehitamist, protsessisüsteemide väljatöötamist ja säästvaid toiminguid. Kõrgeimalt asetatud UBC Sauderi ärikooli pakutavad ärikursused annavad teile tugeva aluse äristrateegias ja innovatsioonis, operatsioonides ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

Saage konkurentsieelised

Selles 12-kuulises programmis saate:

 • Õppige kujundama uusi parendatud omaduste ja jõudlusega kemikaale, materjale ja kütuseid, rakendades arenenud kontseptsioone molekulaarteadustes ja inseneriteadustes.
 • Teravustage oma tehnilisi ja analüüsioskusi läbi projektipõhise õppekava, mis hõlmab kõiki valdkonna väärtusahela etappe ja hõlmab praktilisi õppimisvõimalusi.
 • Uurige jätkusuutlikkuse uurimiseks tunnustatud õppejõudude ja tööstuse ekspertide käe all ühes maailma 40 parimas ülikoolis ja maailma juhtivas asutuses.
 • Laiendage oma professionaalset võrgustikku, tehes samal ajal koostööd teiste MEL-i üliõpilastega.
 • Oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt suurema vastutuse või ettevõtlikkusega ametikohtade võtmiseks omandage põhilised äri-, projektijuhtimis- ja suhtlemisoskused.

Üldnõuded

 • Bakalaureuse kraad keskmiselt 76%
 • Dokumendid, mis tõestavad teie praegust kodakondsust (tavaliselt teie riigi passi või muud kodakondsusdokumenti) või teie Kanada alalist elukohta

Programmi erinõuded

 • Bakalaureusekraad keemias ja bioloogilises ehituses, masinaehituses, materjalitehnikas, biomeditsiinitehnikas, tootmistehnikas, füüsikalises füüsikas ja keskkonnatehnoloogias.
 • Kolm või enam aastat vastavat töökogemust

Inglise keele nõuded

Kui olete lõpetanud oma kraadi ülikoolis väljaspool Kanadat, kus inglise keel ei ole peamine õppekeel, peate esitama oma taotluse osana inglise keele keeleeksami tulemused:

 • Kui teie üliõpilane või magistrikraad lõpetati väljaspool Kanadat inglise keelt kõnelevas ülikoolis, aktsepteerime ülikooli inglise keele oskuse ametliku tõendi, milles öeldakse, et teie kraadiõppe põhitekst oli inglise keel.
 • Kui teie bakalaureuse või magistrikraadi ei õpetata inglise keeles, peate esitama kehtiva inglise keele oskuse skoori:
  • TOEFL (inglise keele kui võõrkeele test):
   • Minimaalne skoor on 90 (internetipõhine eksam), mille minimaalne osa on 22 [lugemisel, kuulamisel] ja minimaalne komponentide skoor 21 [kirjalikult, rääkides]
   • Minimaalne skoor 55 lugemiseks, kuulamiseks ja kirjutamiseks (paberil põhinevas testis) koos kirjaliku inglise testiga (TWE) 4,0-ga.
  • IELTS (rahvusvaheline inglise keele testimise teenus): minimaalne üldine bänd skoor on 6,5, ilma teise komponendi skoor vähem kui 6,0 akadeemilist (mitte üldine) IELTS test
 • Inglise keele testid peavad olema sooritatud teie avalduse esitamise ajal viimase 24 kuu jooksul. Kui teie inglise keele oskuse tulemused aeguvad peagi, peate ametlikud tulemused (lisaks veebiavaldusega esitatud mitteametlikele tulemustele) saatma Briti Columbia Ülikooli kraadiõppe vastuvõtuosakonda (IELTS) või kasutama koodi 0965 (TOEFL). Ametlikud testide tulemused tuleb otse väljastanud organisatsioonilt saada enne 24-kuulist kehtivusaja lõppu. Osakond ei vastuta õpilaste eest, kes ei saa tulemusi esitada pärast nende aegumist.
 • Õpilased peavad oma ametliku katse tulemuste saamiseks esitama oma ametlikud testi tulemused otse UBC -le dokumentide esitamise juhiste kaudu.

Kraadi eelised

Master of Engineering Leadership (MEL) kraad UBC annab teile volitused ja teadmised, et enesekindlalt asuda suurema vastutusega positsioonidele, teha vahetus uude tööstussektorisse või käivitada oma ettevõtmine.

Täiendage oma tehnilisi oskusi

Süvendate oma teadmisi keemiatehnikast ja sellega seotud biotehnoloogiast, et töötada välja uuenduslikud protsessid vähendatud süsiniku- ja energiajalajälgedega, samuti tooted, mis parandavad elukvaliteeti ja keskkonda.

Õppige ärikeelt

Tehnilistest teadmistest ei piisa. UBC Sauderi Robert H. Lee Graduate Schooli pakutavate kursuste kaudu saate äri- ja ettevõtlusalaseid oskusi, parandades arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskontseptsioonidest.

Saage kindel liider

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Hankige magistrikraad maailmatasemel ülikoolist

UBC kuulub maailma 40 parema ülikooli hulka ning selle programmidel ja õppejõududel on ülemaailmne tipptaseme maine. UBC rakendusteaduskonnas asub üks Põhja-Ameerika juhtivamaid insenerikoole. Times Higher Education hindas UBC hiljuti maailma juhtivaks jätkusuutlikkuse uurimise institutsiooniks ning UBC loetakse järjekindlalt maailma tipptasemel keskkonnateaduste, vee-, bioenergia-, metsandus- ja kliimateaduste uurimis- ja haridusalaste ülikoolide hulka. säästva protsessitehnoloogia MEL-is.

UBC Sauderi ärikool on Kanadas esikohal ning äri- ja juhtimisõpingute osas maailmas 38. kohal ning kool on tuntud oma pühendumuse eest rangele, asjakohasele ja kogemuslikule õpetamisele.

Laienda oma võrku

Jätkusuutlike protsesside inseneriprogrammi MEL õpilasena saate oma isikliku ja ametialase võrgustiku kasvatada:

 • Õppimine keemia, keemiatehnika ja keskkonnateaduse juhtivatelt teadlastelt ja mõttejuhtidelt.
 • Õppimine koos motiveeritud eakaaslastega, kes toovad programmi mitmekesise töökogemuse ja vaatenurga.
 • Ettevõtluskursuste läbimine rakendusteaduskonna teiste erialaste kraadiõppeprogrammide üliõpilastega - kaasatud ja ambitsioonikad spetsialistid multidistsiplinaarsetest MEL- ja Master of Health Leadership and Policy programmidest.
 • Võimalus suhelda UBC tippteadlastega ja teha nendega koostööd uute ettevõtete loomiseks UBC programmide kaudu, nagu ettevõtlus @ UBC , Creative Destruction Laboratories - West ja BioProducts Institute, mis pakuvad uutele ettevõtmistele laiaulatuslikku tuge.

"Me loodame, et paljud meie lõpetanutest on ettevõtjad - nad otsustavad, et parim viis paradigmat muutvate tehnoloogiate tutvustamiseks on turule toomine ja ettevõtete ettevõtmiste käivitamine." - dr Vikramaditya Yadav

Mine edasi

Spetsialistidel, kes on õppinud tehnilist spetsialiseerumist ja ettevõtte põhialuseid, on selge konkurentsieelis. Nii valitsuse kui ka tööstuse tööandjate nõudmisel liiguvad meie koolilõpetajad edukalt soovitud positsioonidele ja uutesse tööstussektoritesse.

„Meie õpilased omandavad põhjalikuma ülevaate nii uue põlvkonna protsesside kavandamisest kui ka parematest äritegevuse viisidest.“ - dr Vikramaditya Yadav

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Insenerijuhtimise magister – elamu
  • Auburn, Ameerika Ühendriigid
 • MSc Engineering Management
  • Ras Al-Khaimah, Araabia Ühendemiraadid
 • Insenerijuhtimise magister Ärijuhtimise magister
  • Sydney, Austraalia
  • Moore Park, Austraalia
  • + 2 Rohkem