Keystone logo
University of British Columbia - Faculty of Applied Science Magistrikraadi Juhtimine Advanced Materials Manufacturing
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Magistrikraadi Juhtimine Advanced Materials Manufacturing

Vancouver, Kanada

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 29 810 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 29 810,16 dollarit Kanada kodanikele, alalistele elanikele, pagulastele, diplomaatidele; 54 367,08 dollarit välistudengitele

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Insenerijuhtimise magister (MEL) kõrgtehnoloogiliste materjalide tootmisel on kutsekraad inseneridele, kes soovivad silma paista ja muutusi juhtida. Hübriidprogramm ühendab kraadiõppe insenerikursused UBC Sauderi ärikooli kursustega - see annab teile oskusi ja enesekindlust oma karjääri uutes suundades edasi liikuda.

SCIENTISTS MEASURE HOW ELECTRONS MOVE IN SYNC WITH ATOMIC VIBRATIONS AT SLAC. SLAC/STANFORD PROFESSOR AND SLAC STAFF SCIENTIST WITH THE ARPES INSTRUMENT USED TO MEASURE ELECTRON ENERGY AND MOMENTUM IN AN IRON SELENIDE FILM.
Science in HD / unsplash

Inseneri ja äri valimine

MEL Advanced Materials Manufacturing programm pakub ainulaadset tehnikaklassi ja äriklassi kombinatsiooni - annab teile strateegilisi oskusi, et mängida juhtivat rolli tulevikku mõtlevates organisatsioonides. Insenerikursused hõlmavad kogu tööstusharu väärtusahelat, alates materjalide valikust kuni tootmiseni. Ärikursused, mida pakuvad UBC Sauder School of Business, pakuvad teile tugeva aluse äritegevuse strateegias ja innovatsioonis, toimingutes ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

Saate konkurentsivõimelise serva

12-kuulise programmi jooksul saate:

 • Laiendage oma valdkonnapõhiseid teadmisi projektipõhise õppekava kaudu, mis hõlmab kõiki tööstusharu väärtusahela etappe;
 • Uuendage oma tehnilisi ja analüüsioskusi, töötades täiustatud protsesside simuleerimise tööriistade abil ja vaadates läbi juhtumianalüüsid;
 • UBC kõrgtehnoloogiliste rajatiste ja multidistsiplinaarsete uurimiskeskuste tunnustatud õppejõudude ja tööstuse ekspertide õppetöö;
 • Laiendage oma professionaalset võrgustikku, tehes samal ajal koostööd teiste MEL-i õpilastega;
 • Oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt suurema vastutusega ametikohtade võtmiseks omandage põhilised äri-, projektijuhtimis- ja suhtlemisoskused.

Mis muudab programmi ainulaadseks?

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuendage oma tehnilisi oskusi

Uuendage UBC tipptasemel uurimiskeskkonda - juhtiv arenenud materjalitootmises, mis on ülemaailmselt tunnustatud metallide, sulamite, komposiitide ja nendega seotud tootmisoperatsioonide asjatundlikkuse poolest. Te töötate koos viimaste protsesside simulatsioonivahenditega ja täielike juhtumiuuringutega materjalide valiku ja elutsükli analüüsi kohta.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Hakka enesekindlaks juhiks

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Mine edasi

Inseneridel, kes on omandanud nii tehnilise spetsialiseerumise kui ka äritegevuse mõistmise, on selge konkurentsieelis. Kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel nõudmisel on meie lõpetajad edukalt liikunud soovitud ametikohtadele ja uutele tööstussektoritele.

Programmi struktuur

Kraadi omandamiseks on vaja 30 ainepunkti. See sisaldab 18 ainepunkti sambakursusi, sealhulgas 6 ainepunkti piiratud valikainete ja 12 ainepunkti platvormi kursusi, sealhulgas 1,5 ainepunkti heakskiidetud valikained kaubandus- ja äriteaduskonnast. Platvorm viitab fundamentaalsele kursustööle, mis on keskendunud professionaalsetele oskustele, mida kogenud lõpetaja vajab, et olla tõhus professionaalne juht. Need kursused on levinud paljudes rakendusteaduse professionaalsetes magistriprogrammides. Sammas sisaldab asjakohast tehnilist materjali ja on samaväärne spetsialiseerumisega. Iga õpilase kursuste töö peab olema heaks kiidetud MEL poolt AMMi kraadiõppe programmi kontoris.

Karjäärivõimalused

Meie lõpetanutel on nõudlus kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil sellistes tööstusharudes, kus uusimad disainilahendused sõltuvad mitme materjaliga seotud lahendustest. Lõpetajaid oodatakse tööle erinevates insenerirollides ja ka muudes valdkondades, sealhulgas operatsioonide projektijuht Kvaliteedikontrolli juht, R&D konsultant, vanemprojektiinsener, keemia- ja materjalide testimise tehnik.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Masinaehituse magistriõppekava: digitaalne tootmine
  • Turku, Soome
 • Magistrikraad arvutipõhise integreeritud projekteerimise ja tootmise alal
  • Valencia, Hispaania
 • Kõrgtasemel tootmise magister
  • Brisbane, Austraalia