Keystone logo
University of British Columbia - Faculty of Applied Science Master of Engineering Juhtimine Clean Energy Engineering
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Master of Engineering Juhtimine Clean Energy Engineering

Vancouver, Kanada

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 29 810 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 29 810,16 dollarit Kanada kodanikele, alalistele elanikele, pagulastele, diplomaatidele; 54 367,08 dollarit välistudengitele

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Puhta energia inseneri insenerijuhtimise magister (MEL) on kutsekraad inseneridele, kes soovivad puhta energia valdkonnas silma paista ja innovatsiooni edendada. See hübriidne magistriprogramm ühendab kraadiõppe insenerikursused UBC Sauderi ärikooli kursustega - annab teile oskusi ja enesekindlust oma karjääri uutes suundades edasi liikuda.

Inseneri ja äri valimine

MEL puhta energia inseneri programmis pakub ainulaadset kombinatsiooni tehnilistest ja äriklassidest - see annab teile strateegilised oskused mängida juhtivat rolli tulevikku vaatavates organisatsioonides. Insenerikursused hõlmavad kogu tööstusharu väärtusahelat, alates energia tootmisest, ülekandest ja jaotamisest kuni energia kasutamise ja juhtimiseni. Kõrgeimalt asetatud UBC Sauderi ärikooli pakutavad ärikursused annavad teile tugeva aluse äristrateegias ja innovatsioonis, operatsioonides ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

148398_solar-panel-array-power-sun-electricity-159397.jpeg
Pixabay / pexels

Saate konkurentsivõimelise serva

Selles 12-kuulises programmis saate:

 • Laiendage oma teadmisi säästvate energiasüsteemide, energia salvestamise, jaotusvõrkude, energiatõhususe ja energiapoliitika kohta;
 • Teritage oma tehnilisi ja analüütilisi oskusi projektipõhise õppekava kaudu, mis sisaldab praktilisi õppimisvõimalusi, sealhulgas nurgakivi projekti;
 • Õppige UBC kõrgtehnoloogiliste rajatiste ja multidistsiplinaarsete uurimiskeskuste tunnustatud õppejõudude ja tööstuse ekspertide käe all;
 • Laiendage oma professionaalset võrgustikku, tehes samal ajal koostööd teiste MEL-i õpilastega;
 • Oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt suurema vastutusega ametikohtade võtmiseks omandage põhilised äri-, projektijuhtimis- ja suhtlemisoskused.

Mis muudab programmi ainulaadseks?

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuendage oma tehnilisi oskusi

Jätkusuutliku energia tootmise, edastamise, levitamise, säilitamise ja kasutamise kursused annavad teile laialdase arusaama võimalustest ja väljakutsetest, mis tulenevad üleminekust säästvamale energia tulevikule.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Hakka enesekindlaks juhiks

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Mine edasi

Inseneridel, kes on omandanud tehnilise spetsialiseerumise ja ettevõtte põhialused, on selge konkurentsieelis. Nii valitsuse kui ka tööstuse tööandjate nõudmisel liiguvad meie lõpetajad edukalt soovitud ametikohtadele ja uutele tööstussektoritele.

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajatel on kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil suur nõudlus, valitsuse ja tööstuse tööandjad otsivad pidevalt selles valdkonnas eksperte, kes saaksid arendada uusi protsesse ja süsteeme. Lugege meie veebisaidil mõnda meie vilistlaslugu, et teada saada, kuidas meie lõpetajad on oma karjääris silma paistnud oma puhta energiainseneri kraadiga UBC MEL-iga. Programmi lõpetajad alustasid sellistel ametikohtadel nagu projektijuht, ettevõtluse arendamine, energeetikaametnik, energeetikainsener, energeetikaspetsialist.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Materjalitehnika magistrikraad: energiatehnoloogia materjalid
  • Turku, Soome
 • MSc taastuvenergia tehnikas
  • London, Suurbritannia
 • MSc Renewable Energy Engineering
  • Athens, Kreeka
  • Glyfada, Kreeka
  • + 1 Rohkem