Keystone logo
University of British Columbia - Faculty of Applied Science Master of Engineering Juhtimine Urban Systems
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Master of Engineering Juhtimine Urban Systems

Vancouver, Kanada

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 29 810 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 29 810,16 dollarit Kanada kodanikele, alalistele elanikele, pagulastele, diplomaatidele; 54 367,08 dollarit välistudengitele

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

* Kandideerimissüsteem avaneb 1. jaanuaril 2021 kõigile 2022. aasta sisseastumistele.

Magistrikraadijuhtimise (MEL) linnasüsteemides on erialane kraad süsteemimõtlejatele, kes soovivad lahendada keerukaid infrastruktuuriprobleeme. See hübriidprogramm ühendab kraadiõppe inseneri- ja linnaplaneerimiskursused UBC Sauderi ärikooli kursustega - see annab teile oskused ja enesekindluse oma karjääri loomiseks ja linnaplaneerimise innovatsiooni juhtimiseks.

Vali insener ja äri

Programm MEL in Urban Systems pakub ainulaadset kombinatsiooni tehnilistest ja äriklassidest - see annab teile strateegilised oskused mängida juhtivat rolli tulevikku mõtlevas organisatsioonis. Inseneri- ja linnaplaneerimise kursused hõlmavad kogu tööstuse väärtusahelat, alates infrastruktuuri ja planeerimise sotsiaalsest kontekstist kuni inseneri ja disaini, projektide elluviimise ja varahalduseni. Kõrgeimalt asetatud UBC Sauderi ärikooli pakutavad ärikursused annavad teile tugeva aluse äristrateegias ja innovatsioonis, operatsioonides ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

148403_pexels-photo-373912.jpeg
Burst / pexels

Õppige täis- või osalise tööajaga

Programmi saate võtta kas täiskohaga (12 kuud) või osalise tööajaga (24 kuud). 12-kuulise täistööajaga valiku korral lõpetate õpingud ühe aastaga, laiendades oma teadmistebaasi ja oskuste kogumit kontsentreeritud aja jooksul.

24-kuuline osalise tööajaga variant on mõeldud neile, kes soovivad oma äri- ja tehniliste teadmiste arendamise ajal edasi töötada. Tasakaalustades tööd ja õppimist, saate rakendada oma uusi oskusi kohe oma töökohal ning tuua töölt tehnilisi ja juhtimisalaseid väljakutseid klassiruumi. See Urban Systems MEL-i osalise tööajaga versioon on ka võimalus oma professionaalse võrgustiku loomiseks üle kahe aasta. Üliõpilased, kes seda võimalust kasutavad, võivad eeldada, et viibivad ülikoolis igal nädalal kahel tööpäeval (kokku umbes 10 tundi).

Saate konkurentsivõimelise serva

12-kuulise / 24-kuulise programmi jooksul saate:

 • Omandada terviklik arusaam vastastikku sõltuvate linnainfrastruktuurisüsteemide ja -teenuste kujundamise ja haldamise parimatest tavadest, et aidata kaasa vastupidavamate ja jätkusuutlikumate linnade loomisele;
 • Avardage oma valdkonnapõhiseid teadmisi projektipõhise õppekava kaudu, mis hõlmab kogukonna ja infrastruktuurisüsteemi elutsüklite kõiki etappe;
 • Õppige tunnustatud õppejõudude ja tööstuse ekspertide käe all;
 • Laiendage oma professionaalset võrgustikku, tehes samal ajal koostööd teiste MEL-i õpilastega;
 • Oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt suurema vastutusega ametikohtade võtmiseks omandage põhilised äri-, projektijuhtimis- ja suhtlemisoskused.

Mis muudab programmi ainulaadseks?

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuendage oma tehnilisi oskusi

Programm tutvustab teile ehitatud infrastruktuuri projekteerimise, ehitamise, käitamise, hooldamise ja dekonstrueerimise kriitilisi aspekte. Saate laialdase tehnilise arusaama, mida on vaja strateegilise tasandi otsuste tegemiseks, milles võetakse hoolikalt arvesse linnainfrastruktuurisüsteemide aluseks olevaid keerukaid vastastikuseid sõltuvusi.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Hakka enesekindlaks juhiks

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Mine edasi

Õpilastel, kellel on laialdased tehnilised teadmised ja arusaam ettevõttest, on selge konkurentsieelis. Kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel nõudmisel on meie lõpetajad edukalt kolinud kohalike omavalitsuste, kommunaalettevõtete, transporditeenuste pakkujate ja inseneriteenuste pakkujate rollidesse planeerijate, poliitikanõustajate ja ettevõtjatena.

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajatel on kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil suur nõudlus paljude tööandjate poolt - alates omavalitsustest ja kommunaalteenustest kuni transpordi pakkujate ja inseneri konsultatsioonifirmadeni -, kes otsivad tehnilisi eksperte, kes saavad juhtida ja juhtida ka meeskondi. Lõpetajad asuvad linnainseneride, juhtimiskonsultantide, linnaplaneerijate, poliitikanõustajate ja ettevõtjatena. Lugege meie vilistlaste lugusid selle kohta, kuidas meie lõpetajad on oma karjääris silma paistnud oma UBC MEL-iga Urban Systems'i kraadiga. Selle programmi lõpetajad alustasid sellistest ametikohtadest nagu Transport EIT, projekti algatamise assistent.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Disaini magister (üleminekukeskkondade disain) (TED)
  • Hung Hom, Hongkong
 • Kahekordne meistrikursus – interjöör, mööbel ja linnamööbli disain
  • Florence, Itaalia
 • Inseneriteaduse magister linnasüsteemide tehnikas
  • Chicago, Ameerika Ühendriigid