Keystone logo
University of British Columbia - Faculty of Applied Science Master of Engineering Juhtimine Usaldusväärsetes Tarkvara Süsteemides
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Master of Engineering Juhtimine Usaldusväärsetes Tarkvara Süsteemides

Vancouver, Kanada

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 29 810 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 29 810,20 dollarit Kanada kodanikele, alalistele elanikele, pagulastele, diplomaatidele; 54 367,10 dollarit välistudengitele

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Master of Engineering Leadership (MEL) töökindlates tarkvarasüsteemides on inseneride eriala, kes soovivad sellel kiiresti arenevas valdkonnas välja tõmmata ja juhtida innovatsiooni. See hübriid-meistrikursus ühendab endise taseme inseneri kursused UBC Sauderi ärikoolide kursustega, pakkudes teile oskusi ja kindlustunnet, et oma karjääri edendada uutes suundades.

Inseneri ja äri valimine

Programm MEL Dependable Software Systems pakub ainulaadset tehniliste ja äriklasside kombinatsiooni - annab teile strateegilisi oskusi, et mängida juhtivat rolli tulevikku mõtlevates organisatsioonides. Tehnikakursused uurivad tarkvara testimist ja kontrollimist, veakindlat arvutit, turvalisust ja privaatsust. Ärikursused, mida pakuvad UBC Sauder School of Business, pakuvad teile tugeva aluse äritegevuse strateegias ja innovatsioonis, toimingutes ja logistikas, projektijuhtimises ja organisatsioonilises juhtimises.

148399_pexels-photo-1181244.jpeg

Saate konkurentsivõimelise serva

Selles 12-kuulises programmis saate:

 • Uuendage oma tehnilisi ja analüütilisi oskusi, võimaldades teil usaldusväärsete süsteemide väljatöötamist ja hooldamist;
 • Viige lõpule suur nurgakiviprojekt ja omandage konkreetsed valdkonnateadmised
 • Õppige tunnustatud õppejõudude ja tööstuse ekspertide käe all;
 • Laiendage oma professionaalset võrgustikku, tehes samal ajal koostööd teiste MEL-i õpilastega;
 • Oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt suurema vastutusega ametikohtade võtmiseks omandage põhilised äri-, projektijuhtimis- ja suhtlemisoskused.

Mis teeb selle programmi ainulaadseks?

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuendage oma tehnilisi oskusi

Lisaks tarkvarakontrolli ja -kontrolli tehniliste oskuste ajakohastamisele, veakindlale andmetöötlusele ning turvalisusele ja privaatsusele saate uurida ka tarkvara projektide juhtimise uusimaid tööriistu.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Hakka enesekindlaks juhiks

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Mine edasi

Inseneridel, kes on omandanud nii tehnilise spetsialiseerumise kui ka äritegevuse mõistmise, on selge konkurentsieelis. Kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel nõudmisel on meie lõpetajad edukalt liikunud soovitud ametikohtadele ja uutele tööstussektoritele.

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajatel on kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil suur nõudlus, valitsuse ja tööstuse tööandjad otsivad pidevalt selles valdkonnas eksperte. Lugege meie veebisaidil mõnda vilistlaslugu, et teada saada, kuidas meie lõpetajad on oma karjääris silma UBC MEL-iga usaldusväärsete tarkvarasüsteemide kraadiga. Programmi lõpetajad alustasid ametikohtadel, näiteks tootejuht, tarkvarainsener, tarkvarakonsultant.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Magister – arvutiteadus ja tarkvaratehnika – elamu
  • Auburn, Ameerika Ühendriigid
 • MSc tarkvaratehnika
  • Ras Al-Khaimah, Araabia Ühendemiraadid
 • Tarkvaraarenduse magister (MSWENGR)
  • Arlington, Ameerika Ühendriigid