Keystone logo
University of British Columbia - Faculty of Applied Science Master of Engineering Leadership integreeritud veemajanduses
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Master of Engineering Leadership integreeritud veemajanduses

Vancouver, Kanada

12 Months

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 29 810 / per year *

Ülikoolilinnakus

* 29 810,20 dollarit Kanada kodanikele, alalistele elanikele, pagulastele, diplomaatidele; 54 367,10 dollarit välistudengitele

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Inseneri juhtimise magister (MEL) integreeritud veemajanduses on inseneride ja keskkonnateaduste lõpetanute kutsetase, kes soovivad jätkusuutliku veemajanduse algatustes välja pakkuda ja juhtida innovatsiooni. See hübriid-meistrikursus ühendab endise taseme inseneri kursused UBC Sauderi ärikoolide kursustega, pakkudes teile oskusi ja kindlustunnet, et oma karjääri edendada uutes suundades.

Valige Engineering and Business

Integreeritud veemajanduse MEL pakub ainulaadset kombinatsiooni tehnilistest ja äriklassidest - see annab teile strateegilised oskused juhtivat rolli mängida tulevikku vaatavates organisatsioonides. Insenerikursused hõlmavad kogu veemajanduse spektrit, sealhulgas insenerhüdroloogiat, veepuhastuse projekteerimist, keskkonna vedelike mehaanikat ning vee- ja reoveekäitlusstrateegiaid. Kõrgeimalt asetatud UBC Sauderi ärikooli pakutavad ärikursused annavad teile tugeva aluse strateegias ja innovatsioonis, organisatsiooni juhtimises ja jätkusuutlikkuse kaalutlustes.

148401_pexels-photo-6198387.jpeg
Emrah AYVALI / pexels

Õppige täis- või osalise tööajaga

Programmi saate võtta kas täiskohaga (12 kuud) või osalise tööajaga (24 kuud). 12-kuulise täistööajaga valiku korral lõpetate õpingud ühe aastaga, laiendades oma teadmistebaasi ja oskuste kogumit kontsentreeritud aja jooksul.

24-kuuline osalise tööajaga variant on mõeldud neile, kes soovivad oma äri- ja tehniliste teadmiste arendamise ajal edasi töötada. Tasakaalustades tööd ja õppimist, saate rakendada oma uusi oskusi kohe oma töökohal ning tuua töölt tehnilisi ja juhtimisalaseid väljakutseid klassiruumi. See integreeritud veemajanduse MEL-i osalise tööajaga versioon on ka võimalus oma professionaalse võrgustiku loomiseks üle kahe aasta. Üliõpilased, kes seda võimalust kasutavad, võivad eeldada, et viibivad ülikoolis igal nädalal kahel tööpäeval (kokku umbes 10 tundi).

Saate konkurentsivõimelise serva

Ainult 12 kuu / 24 kuu jooksul see magistrikraad:

 • Õppige rakendama veeressursside füüsikaliste, keemiliste ja bioloogiliste üksuste toiminguid ja protsesse, suurendades samal ajal ka oma teadmisi regulatiivsete ja keskkonnaalaste raamistikega;
 • Teritage oma tehnilisi ja analüüsioskusi läbi projektipõhise õppekava, mis hõlmab kõiki valdkonna väärtusahela etappe ja hõlmab praktilisi õppimisvõimalusi;
 • Õppige tunnustatud õppejõudude ja tööstuse ekspertide käe all ühes maailma 40 parimas ülikoolis;
 • Laiendage oma professionaalset võrgustikku, tehes samal ajal koostööd teiste MEL-i õpilastega;
 • Oma karjääri edendamiseks ja enesekindlalt suurema vastutusega ametikohtade võtmiseks omandage põhilised äri-, projektijuhtimis- ja suhtlemisoskused.

Mis muudab programmi ainulaadseks?

UBC magistrikraadi juhtimiskoolituse (MEL) kraad annab teile volitused ja teadmised, et kindlalt võtta vastu suurema vastutuse positsioone või viia üleminek uude tööstussektorisse.

Uuendage oma tehnilisi oskusi

Saate integreeritud tehnilise aluse energiasüsteemide projekteerimisel ja modelleerimisel, pakkudes teile tehnilise liidri rolli integreeritud projekteerimisel ning roheliste hoone energiasüsteemide ehitamisel ja hooldamisel.

Õpi ärikeelt

Tehniliste teadmiste ei piisa. UBC Sauder School of Businessi pakutavate kursuste abil saate omandada põhialuste ettevõtlusoskusi, parandades oma arusaamist laiapõhjalistest juhtimiskavadest.

Hakka enesekindlaks juhiks

Juhtide arendamine on integreeritud kogu programmi, mis pakub teile pidevaid võimalusi juhtida meeskondi ja projekte ning tugevdada oma suhtlemisoskusi.

Mine edasi

Spetsialistidel, kes on õppinud tehnilist spetsialiseerumist ja ettevõtte põhialuseid, on selge konkurentsieelis. Nii valitsuse kui ka tööstuse tööandjate nõudmisel liiguvad meie koolilõpetajad edukalt soovitud positsioonidele ja uutesse tööstussektoritesse.

Karjäärivõimalused

Meie lõpetajatel on suur nõudlus kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil tööandjate ja valitsuse poolt, kes otsivad spetsialiste, kes suudavad arendada ja pakkuda säästva veemajanduse algatusi. Programmi lõpetajad alustasid sellistel ametikohtadel nagu keskkonna-EIT, keskkonnaspetsialist, president ja tegevjuht.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Loodusvarade haldamise magistrid
  • Las Vegas, Ameerika Ühendriigid
 • MSc(Agr) keskkonnaressursside juhtimine
  • Dublin, Iirimaa
 • Magistriõpe maaelu arengu ja loodusvarade haldamise alal
  • Uppsala, Rootsi