Keystone logo
UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

Sissejuhatus

Tööstusharu tippjuhid annavad Merage Schoolile pidevalt teavet selle kohta, kuidas nad näevad oma vastavaid tööstusharusid tehnoloogia mõju tõttu muutumas. Meie muudetud õppekavad peegeldavad uusi ärivajadusi tänapäeva maailmas, keskendudes teostatavatele ideedele ja luues uue digiajastule sobiva pädevuse. Kogemuspõhised otsustusoskused on integreeritud õppekavasse, kusjuures esirinnas on andmepõhine otsustamine. Kogemusõppe komponendid pakuvad jätkuvalt reaalset haridust, võimaldades õpilaste meeskondadel sukelduda väärtuslikesse projektidesse piirkonna ettevõtetega.

Orange'i maakonna "Tech Coasti" südames asuvat Merage'i kooli ümbritseb tipptasemel ettevõtete võrgustik arenevas tehnoloogiaettevõtete ökosüsteemis, sealhulgas Amazon, Google ja Western Digital, ning digitaalselt asjatundlikud ettevõtted, sealhulgas Capital Group. Disney, Experian, Hyundai, Pacific Life ja Taco Bell. Just selles keskkonnas valmistab Merage School õpilasi ette häirivateks tehnoloogiajõududeks, millega nad tulevaste ärijuhtidena kokku puutuvad.

Strateegiline plaan

Agility on meie kiiresti muutuvas maailmamajanduses ellujäämise võti. Paul Merage School of Business arendab ja varustab juhte kriitiliste äri- ja juhtimisoskustega, mis on vajalikud edu saavutamiseks programmide kaudu, mida kohandatakse pidevalt, et lahendada meie digitaalselt juhitud maailmas pidevalt muutuvaid sotsiaalseid, tehnoloogilisi ja majanduslikke võimalusi ja väljakutseid. Pakume kolme dünaamilist MBA programmi: professionaalse raamatupidamise magistrikraad, rahanduse magistrikraad, innovatsiooni ja ettevõtluse magistrikraad, ärianalüütika magistrikraad, biotehnoloogia juhtimise magistrikraad, insenerijuhtimise magistrikraad, doktorikraadi ja äritegevuse bakalaureusekraad, mis keskenduvad loomingulistele ja kriitilistele teemadele. mõtlemisoskused, strateegiliste otsuste langetamine, juhtimine, innovatsioon ja koostöö klassisisese ja kohapealse kogemuse kaudu reaalsete äriprobleemidega. Kuigi Merage'i kool on suhteliselt noor (asutatud 1965. aastal), on see kiiresti kasvanud, et jõuda järjekindlalt kõigi AACSB akrediteeritud programmide parima 5% hulka tänu erakordsele üliõpilaste värbamisele, maailmatasemel õppejõududele, tugevale vilistlasvõrgustikule ja tihedatele suhetele mõlemaga. üksikettevõtete juhid ja ülemaailmsed korporatsioonid. Ühendame California ülikooli akadeemilised tugevused, mitmekesisuse ja parimad traditsioonid Lõuna-California tehnikaranniku südames asuva Orange'i maakonna tipptasemel ettevõtlusvaimuga.

Visioon

Olla hariduse ja teadustöö esirinnas ülemaailmselt silmapaistvate ärikoolide seas.

Missioon

Arendage ülemaailmselt konkurentsivõimelisi ümberkujundavaid juhte mitmekesises, koostööaldis, üliõpilaskeskses kogukonnas, kus ühinevad akadeemiline tipptase ja praktiline rakendus.

Meie strateegiline identiteet

Oleme ärikool, mis on pühendunud oma õpilaste, vilistlaste, äripartnerite ja akadeemiliste kogukondade teenindamisele. Üheskoos jagame peamist strateegilist identiteeti.

 • Kes me oleme: oleme ambitsioonikad. Oleme intellektuaalselt näljased. Meil on üleskutse pakkuda hariduse tipptaset, väärtustades mitmekesisust, koostööd, kaasatust ja austust. Tähistame nii California ülikooli akadeemilist traditsiooni kui ka meie uuendusmeelsust ühe noorima ülikoolilinnakuna.
 • Mida me teeme: pakume mõttejuhtimist ja koolitame spetsialiste, et luua väärtust kogu eluks – ettevõtte ja ühiskonna tuleviku jaoks nii kohalikul, riiklikul kui ka globaalsel tasandil.
 • Kus me seda teeme: oleme Californias Orange'i maakonna äriringkondade süda; elav ökosüsteem ülemaailmse haardega. Sellisena on meil ainulaadne positsioon, et meelitada ligi õpetlasi, tudengeid ja partnereid nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt.
 • Kuidas me seda teeme: edendame koostööd oma õpilaste, õppejõudude, ülikoolide ja kogukonna vahel. Oleme silmapaistvad, pakkudes juurdepääsu meie programmidele, õppejõududele ja töötajatele ning pakkudes nendes kasvu. Teeme operatiivselt uuendusi tagamaks, et jääme kiiresti muutuvas maailmas asjakohaseks ja kulutõhusaks.

Edetabelid

Aasta-aastalt on Merage'i kool ja selle programmid järjekindlalt nii riiklikul kui ka ülemaailmsel edetabeli tipus. Ülemaailmsed püüdlikud ärijuhid valivad Merage Schooli, mõistes, et see ainulaadne kombinatsioon õppekavast, karjääri edendamisest, koostööst ja mis kõige tähtsamast – kultuurist – on kaaslastes õppeasutustes peaaegu võrreldamatu.

Viimati saavutas meie bakalaureuseõppe programm riigis 30. kohal – neljandat aastat järjest, mil Merage’i kool on 50 parima programmi hulgas – kõik see bakalaureuseõppe eriala jaoks, mis loodi vähem kui kümme aastat tagasi. Olge osa Merage Schooli tõusust tippu ja kogege noort ülikooli, mille nimi kogub igal aastal rohkem tuntust ja prestiiži. Vaadake allpool meie hiljutisi tunnustusi. Olge siin selleks, mis järgmiseks tuleb.

 • # 8 täistööajaga MBA avalike asutuste seas
 • MBA-eelsete ja -järgsete töökohtade vahel teatati palgatõusust 117%.
 • Maailma edetabelis 1. naisõppejõudude osakaal
 • #8 täistööajaga MBA avalike asutuste seas (Financial Times, 2021)
 • #21 täistööajaga MBA USA-s (Financial Times, 2021)
 • #8 Executive MBA USA-s asuvate koolide seas ja #58 kogu maailmas (Financial Times, 2020)
 • #25 täistööajaga MBA USA-s ja #40 kogu maailmas (The Economist, 2021)
 • #26 Osalise tööajaga MBA USA-s (USA uudiste ja maailma aruanne, 2021)
 • #8 avalik ülikool (USA uudised ja maailmaaruanne, 2021. aasta parimad kolledžid)
 • 1. naissoost õppejõudude osakaalu poolest maailmas (Financial Times, 2021)
 • #17 Executive MBA USA-s ja #27 kogu maailmas (The Economist, 2020)
 • 30. bakalaureuseõppe äriprogramm USA-s (USA uudised ja maailmaaruanne, 2022)
 • 25 parimat raamatupidamise magistrikraadi koolides, kus on 15 või vähem täiskohaga raamatupidamisteaduskonda (PAR Extra)
 • #16 – magistriõppe raamatupidamisprogrammid (PAR põhiväljaanne, 2019)
 • 3. naisüliõpilaste osakaal maailmas (Financial Times, 2021)

Asukohad

 • Irvine

  Irvine, CA 92697-3125, 92697, Irvine

  Chat with students

  Küsimused