Keystone logo
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia

Sissejuhatus

UCAM (Universidad Católica de Murcia) on 1996. aastal asutatud eraülikool, millel on selge missioon: koolitada teadmiste ja oskustega üliõpilasi ühiskonna teenimiseks, aidata teadustegevuse kaudu edasi arendada teadmisi, mis on inimese arengu lahutamatu osa. ja inimkonda ning osaleda katoliku kiriku evangeelsel missioonil hariduse ja kultuuri valdkonnas.

Inimeselt inimesele, näost näkku

UCAMi õpilased saavad arvestada nende vajadustele vastava personaliseeritud tähelepanuga. UCAM-i töötajad hindavad õppimise kontekstis isiklikke suhteid, mistõttu antakse igale õpilasele isiklik juhendaja ja klassid koos väikese arvu klassikaaslastega. Pakutavate akadeemiliste programmide mitmekesisus, mis on pidevalt kohandatud ühiskonna tegelike vajadustega ja mida tunnistab Euroopa kõrgharidusruum, peegeldab seda põhisuunist: iga tudeng on UCAM-i jaoks põhjus, et jätkata oma tööd täiuslikkuse nimel.

Õppimine tegevuses

Universidad Católica San Antonio de Murcia annab õpilastele võimaluse arendada oma reaalseid oskusi. Ülikoolilinnaku tipptasemel infrastruktuur, laborid ja stuudiod koos pakutavate praktiliste õppeainetega panevad õpilased omandatud teadmisi ellu viima. Iga üliõpilane peab läbima praktika avalik-õiguslikes või eraasutustes, kus saab aimu oma tulevasest erialast. UCAM pakub rohkem kui 90 uurimisrühma, mis teevad tihedat koostööd selliste ettevõtetega nagu Coca-Cola, Danone, Vodafone või Siemens.

Rohkem kui teadmised, väärtused

Katoliku institutsioonina, mis on pühendunud kirikule, teeb UCAM enamat kui kõrgekvaliteedilise hariduse pakkumist. Väärtuste edasiandmine on selle ülikooli alustala ja just see muudab meie tudengite tulevikku oluliseks: neist ei saa mitte ainult suurepäraseid spetsialiste, vaid nad arendavad ka tugevat isiklikku eetikat ja empaatiat. UCAMi moodustamine on lahutamatu, kõikehõlmav ja pakub ulatuslikke võimalusi isiklikuks arenguks vabatahtliku tegevuse, kongresside, seminaride, uurimisprojektide ja usuteenistuste kaudu.

Avatud ja globaalne

Tugeva rahvusvahelise kutsumisega on UCAM-i tudengitel võimalus arendada oma globaalset perspektiivi ühisprogrammide, koostöö ja vahetuslepingute kaudu enam kui 400 ülikooliga üle kogu maailma, sealhulgas UC Berkeley, Stanfordi, Bologna ülikooliga, Singapuri rahvusülikooliga (NUS). ), Nanyangi tehnikaülikool (NTU) ja PUC - Rio Grande do Sul. UCAM-i kontorid Hiinas, Indoneesias, Vietnamis, AÜE-s, Colombias, Mehhikos, Ecuadoris, Peruus, Türgis töötavad koos ülikooli rahvusvahelise strateegia väljatöötamisel.

Spordi eliit

Tere tulemast Hispaania spordiülikooli. Anglo-saksi mudeli järgi on sport UCAM-i DNA osa, kuna teda äsja teist aastat järjest Hispaania ülikoolidevaheliste meistrivõistluste meistriks kuulutati 76 medaliga (50 kulda). UCAM võib kiidelda oma tippsportlaste seas, sealhulgas olümpiamedalistid Mireia Belmonte ja David Cal ning sellised maailmameistrid nagu Melanie Costa. UCAMi sponsoreeritud ja juhitud 21 föderaalse meeskonna hulgas on ACB Liga Endesa võistlusel professionaalne korvpallimeeskond UCAM Murcia CB. Sportimisvõimalusi juhib UCAM spordikeskus, kõrgtehnoloogiline jõusaal, kuhu pääsevad nii ülikool kui ka kohalikud kogukonnad.

Murcia elustiil, sinu elustiil

UCAMi ülikoolilinnak Campus de Los Jeronimos asub Hispaania kagupiirkonna pealinnas Murcias, kus Vahemere ilm ühineb Costa Cálida randade loodusliku iluga, Huerta de Europa mägede ja põldudega. Hispaania kultuuri pärand, mis on tuntud flamenko, tapaste ja fiesta poolest, kajastub Murcia inimestes: külalislahke, soe, entusiastlik ja seltskondlik. Murcia on keskmise suurusega regioonina (1,5 miljonit elanikku) täis kunstilist ja sotsiaalset dünaamikat, pakkudes samal ajal taskukohaseid elamiskulusid, turvalist keskkonda ja kaasaegset infrastruktuuri.

Asukohad

 • Murcia

  UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia Campus de los Jerónimos, Nº 135 Guadalupe +34 968 278 883 [email protected], 30107, Murcia

 • Spain Online

  Spain Online, Hispaania

  • Madrid

   Madrid, Hispaania

   • Cartagena

    C. Porto Alegre, 30310, Cartagena

    Küsimused