Keystone logo
UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

Sissejuhatus

Tere tulemast UCD Online, kus saab saavutada ülemaailmselt tunnustatud kvalifikatsioon paindlike online õppes.

University College Dublin on pakkuda õpilastele kvaliteetseid õpetamise ja õppimise kogemus üle 150 aasta.

Pakume nüüd meie maailmatasemel haridus ja kvalifikatsioon läbi valiku online-kursused.

Paindlik Internetis tarne tähendab, et saate õppida tellitavad ja oma aega koos kõigi kindlustunde UCD teadmisi ja tuge.

UCD Online aitab teil laiendada oma olemasolevaid teadmisi, õppida professionaalselt tunnustatud kvalifikatsiooni või saada uusi kogemusi, et muuta karjääri.

about1

Excellence in Education Nüüd Online

UCD tunnustab suur nõudlus Iirimaal ja välismaal õpingute jätkamisele. Me oleme pühendunud pakkuma kvaliteetset haridust ja tunnustatud kvalifikatsiooni kasutades kaasaegseid paindlikke õppevorme. Online-õpe on vaid üks neist.

UCD Online on uus University College Dublin pakkumine põhineb 150 aastane kogemus kvaliteetse akadeemilise nii bakalaureuse-ja kraadiõppe tasandil. See on vastus suurendada õpilase nõudluse kui ka kiiresti areneva tehnoloogia. Mature õppematerjalid, mis on hästi välja töötatud ja testitud nüüd toimetati kätte Interneti sama akadeemikutele, kes annavad edasi oma teadmisi ja tuge õpilast, kes käivad UCD Campus.

Tuleviku UCD Online õpilased saavad ootan sama kvaliteediga akadeemilise materjali ja toetada meie campus põhinev õpilastele. Õppimine Internetis on paindlik võimalus õpilastele, mille eesmärk on saavutada UCD määral, kuid ei paikneks osaleda ülikooli asukoha tõttu, töö, perekond või muud piirangud. Meie Moodul Masters valik võimaldab õpilastel proovida valdkondades nad on huvitatud potentsiaalsete teha tööd UCD bakalaureuse või magistri kvalifikatsioon ajakava, mis sobib nende konkreetse elustiili. Ei ole vahet UCD kvalifikatsioon saadud ülikoolilinnakus või online.

UCD Maine ja Academic Excellence

Dublini Ülikooli (UCD) on üks Euroopa juhtivaid teadusmahukate ülikooli, kus bakalaureuse haridus, kraadiõppe meistrid ja PhD koolitus, teadusuuringud, innovatsioon ja kogukonna kaasamise moodustavad dünaamilise katkematu tegevus.

Ülikool asutati aastal 1854 John Henry Newman, kelle klassikaline töö idee Ülikool on üks kõige kestev tekstid kõrghariduse maksumus rahvusvaheliselt ja inspiratsiooniallikaks UCD praegune haridusfilosoofia.

Täna UCD on Iirimaa suurim ülikool peaaegu 30.000 õpilast. See on kõige populaarsem sihtkoht Iiri koolilõpetajaid ja edendab aktiivselt ülikooli elu teekond akadeemilise ja isikliku avastuse kaudu väga uuenduslik ja paindlik UCD Horizons bakalaureuse õppekava.

UCD on Iirimaa juhtiv kraadiõpet umbes 7000 kraadiõppe üliõpilastele, kes esindavad ligikaudu 28% UCD üliõpilastest, ja peaaegu 2000 doktoranti. Üle 50% UCD üliõpilastele edasiliikumiseks kraadiõppesse.

Roll UCD jooksul Iiri kõrgharidus rõhutavad asjaolu, et UCD üksi moodustab üle 30% rahvusvaheliste üliõpilaste, üle 25% kõigist kraadiõppe üliõpilastele ja peaaegu 28% kõigist doktoriõppe sooviavaldused kogu seitse Iiri ülikoolides.

UCD numbritega

UCD on riigi liider teadusuuringute rahastamine, meelitades kvaliteedi investeering, mis on aidanud ülikooli luua maine maailmatasemel sihtkoht juhtivad teadlased. Ülikool on asutatud neli suurt interdistsiplinaarseid uuringuid teemasid, mis vastavad Iirimaa vajadustele ja praegustele ülemaailmsetele probleemidele.

UCD hoiab väline eesmärk, otsib viia ja kuju tegevuskavasid tänu liite ja partnerlussuhteid oma eakaaslastega, riiklikult ja rahvusvaheliselt.

Rahvusvahelist seisundit UCD kasvanud viimastel aastatel kiiresti ja ülikooli praegu järjestatud jooksul top 1% institutsioonid kogu maailmas poolt Times Higher Education edetabel.

UCD asub kaunis rohelises 133 hektari ülikooli lähedal Dublini kesklinnas, mis pakub mix akadeemilise võimalusi, uurimisinstituutide, raamatukogud ja arhiivkogusid, ettevõte ruumi, üliõpilasküladele, ning spordi- ja puhkevõimalused.

Edetabelid

Märkus: Student numbrid seotud õppeaasta 2011/12

õpetamisfilosoofia

Te ei leia paremat kohta õppida kui UCD. Oleme Iirimaa juhtiv ülikool, mis pakub laias valikus kiitusega kraadi kõige põnevam keskkondades; ja UCD Horizons ja UCD Online teil on rohkem valikuvõimalusi kui kunagi varem.

UCD teadlased töötavad anda vastuseid tähtsamaid küsimusi meie aja

See on sinu võimalus saada osa kogukonnast, kus peaaegu 30.000 õpilast õpingute juhendamisel Iirimaa parimaid õppejõude, kellest paljud on juhtivate rahvusvaheliste ekspertidega.

UCD teadlased töötavad anda vastuseid tähtsamaid küsimusi meie aja, alates Eesti poliitiline tulevik laienenud Euroopa Ühenduse ennetamiseks ja raviks.

Meie raamatukogu on ressursid, mida on vaja panna õppe sõna otseses mõttes, sinu käeulatuses. On ka ulatuslik e-õppe võimaluste ja elektrooniliste vahendite, mis tagavad kohese juurdepääsu ressurssidele, igal ajal, igal pool. Suur osa teie õppematerjal on nüüd saadaval online ja saate juurdepääsu ja muu teabe, samuti saata ja vastu võtta e-kirju, ükskõik kus sa oled.

Asukohad

  • Ireland Online

    Student Desk, Tierney Building, University College Dublin, Belfield, Dublin 4, , Ireland Online

Programmid

    Asutus pakub ka:

    Küsimused