Keystone logo
University for International Cooperation

University for International Cooperation

University for International Cooperation

Sissejuhatus

Väljakutseteks taastav ja säästev areng, nõuame spetsialistide terviklikul ja cross-training.

UCI iseloomustab uudne disain, haridusprogrammide asjakohane ja kättesaadav kõikjal maailmas.

Ülikooli rahvusvahelise koostöö on loonud Keskus Ettevõtluse ja uuendustegevuse keskendunud ettevõtlusalaseid oskusi tuhandeid ladinaameeriklased kes vajavad laboris, mis võimaldab neil suurendada oma äri eksperiment.

Research, pikendamise ning Outreach

Ülikooli laiendamine, teadus- ja sidudes õpetamise tugisambad haridussüsteemi mudel UCI.

Ettevõtluse ja uuendustegevuse Center

Keskus Ettevõtluse ja uuendustegevuse UCI keskendub arengumaade ettevõtlusalaseid oskusi.

stsenaariume, et suunata tulevikuplaanidest ja poliitika

Projekti käigus töötati kliima ja sotsiaalmajanduslikke stsenaariumide vahend strateegilise poliitika planeerimise.

missioon

Co-luua haridus- ja ühistu lahendusi, mis aitaksid kaasa ehituse intelligentse ühiskonna universaalne eetika, osalusdemokraatia abil partnerlusi, vastutustundlik ja hooliv.

vaade

UCI on ülemaailmne organisatsioon haridusliku innovatsiooni kaasava teadmusühiskonna, otsib taastav ja evolutsioonilise arengu keerulise, mitmekesine ja muutuvas maailmas.

Ajalugu Ülikooli rahvusvahelise koostöö

Ülikooli rahvusvahelise koostöö (UCI) sündis Costa Rica 1994, vastuseks vajadust Ladina-Ameerika ja Kariibi mere piirkonna on spetsialistide vahelisi ja multidistsiplinaarse koolituse, et tõhusalt tegeleda probleemidega ja mitmekülgne dilemmasid keerukust tänapäeva maailmas, vastavalt mõisted jätkusuutlikkuse, taastamine, säilitamine ja globaliseerumine.

UCI on selge kohustus aidata rongi juhid, et edendada arukat, võimalik tegeleda reaalsusega, kaasavam tervikliku ülevaate teadmisi erinevate globaalses ühiskonnas; fakultatiivsed akadeemilise ja teadusliku täpsuse kus paradigmad praeguse teaduse ja tehnika areng, kuid väärtushinnangud ja hoiakud ehitamiseks sotsiaalse vastutuse, harmoonia loodusega ja loomise ühtsema ja kaasava ühiskonna aluseks. UCI vastu ja edendada kombineeritud virtuaalse ja õppimise mudelid, kuna enne liikumist sai massiliseks.

"Institutsioon, paljude rahvaste". Rohkem kui 3500 lõpetajate pärit 54 riigis ja 5 kontinendil maailmas on palju nägusid, mis muudavad UCI kaasaegse õppekeskuse globaalse haardega.

Pädevus haridus, IKT vahendid koolituse, õppimise ruumid dünaamiliste vormide rahvusvahelise kvalifikatsiooni, õpetajad eksperdid tuntud oma valdkonnas, vormingud ja uuenduslikke klassides (virtuaalne, näo- ja sega) joondatud nõudmistele hariduse paradigma täna nad on UCI panuse hariduse tuleviku.

Ülikooli rahvusvahelise koostöö on teadmisi, arendamise ja innovatsiooni tulevikuks.

UCI on intelligentne, virtuaalne, konkurentsivõimeline, strateegiline, seotud, mitmekülgne, paindlik, positiivne ja globaalne.

Asukohad

  • San José

    Universidad para la Cooperación Internacional Between 15th & 17th Avenues, 35th Street , , San José

Programmid

    Küsimused