Keystone logo
© Eva Dang
University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

Sissejuhatus

UCLi südame-veresoonkonna teadusinstituut loodi 2011. aastal ja selle eesmärgiks on olla maailmaklassi tippkeskuseks eesrindlikes uudsetes integreeritavates strateegiates ennetava ja terapeutilise kardiovaskulaarse meditsiini valdkonnas. UCLi rahvastiku tervishoiuteaduste teaduskonnas asuv UCLi südame-veresoonkonna teadusinstituut asub UCLi põhiteadlaste ja kliiniliste teadlaste ning UCLi partnerhaiglates asuvate ekspertide arstide poolt.

Umbes

UCLi südame-veresoonkonna teadusinstituut ühendab UCLi baas- ja kliiniliste teadlaste ning UCLi partnerhaiglate ekspertide arstid, kes pakuvad:

 • Uuenduslikud uuringud südamehaiguste ja vereringe haiguste ennetamiseks ja raviks
 • Maailmatasemel õpetamine ja koolitus südame-veresoonkonna teadustes
 • Edaspidine poliitika arendamine efektiivseks südame-veresoonkonna haiguste raviks

Meil on umbes 140 töötajat ja 40 teadustöötajat, kes asuvad Bloomsberi ülikooli erinevatel uurimiskeskustel ja UCLi partnerhaiglates.

Meie uurimus on lai, hõlmates avastuspõhiseid laboriuuringuid, kliinilist tõlget ja eksperimentaalset meditsiinit, samuti tervishoiuteenuste hindamist, rakendamist ja poliitikat. Suur osa tööst on interdistsiplinaarne, integreerides UCL Engineering, nanotehnoloogia, keemia, käitumisteaduse ja UCL Genetics Institute. Yale'i UCLi koostööpartneri kaudu on Yale'i ülikoolil õitsengu seost juhtivate südame-veresoonkonna teadlaste ja arstidega.

Õpetamine

UCLi südame-veresoonkonna teadusinstituudi õpilased saavad kasu teadlaste ja kliiniliste teadlaste produktiivsest koostööst ning teadustegevuse kliiniliste aspektidega kokkupuutest, samuti juurdepääsu maailmatasemel rajatistesse.

Meie tegevuse keskmes on tihe koostöö tööstuse, arstide ja akadeemikute vahel. Märkimisväärne sissetulek teadustoetustest ja heategevusorganisatsioonidest toetab meie rolli südame-veresoonkonna uuringute juhina Ühendkuningriigis.

Me käime "buddy" juhendamise skeemi, et toetada, inspireerida ja suunata õpilasi oma karjääri jätkama nii instituudis kui ka kogu teadusringkonnas.

Teadusuuringud

Meie uurimus on lai, hõlmates avastuspõhiseid laboriuuringuid, kliinilist tõlget ja eksperimentaalset meditsiinit, samuti tervishoiuteenuste hindamist, rakendamist ja poliitikat. Suur osa tööst on interdistsiplinaarne, integreerides UCL Engineering, nanotehnoloogia, keemia, käitumisteaduse ja UCL Genetics Institute.

Asukohad

 • London

  Gower Street , WC1E 6BT, London

  Programmid

   Küsimused