Keystone logo
Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Sissejuhatus

Ukraina Catholic University (UCU) on dünaamiline erakoole teadusasutuse koolitus uue põlvkonna juhid kohtuda praktiline globaalse ja kohaliku väljakutsetele kõrge kvaliteediga haridus, isikliku kasvu ja aktiivse sotsiaalse vastutuse.

Aastal 2015, Ukraina katoliku ülikool koos Lviv äriringkondade, Lviv IT klaster ja juhtiv IT ettevõtted, mis avati uus Bakalaureuse Programmi Computer Sciences - CS @ UCU (Computer Sciences at UCU). CS @ UCU on ainuke programm Ukraina eeskujul parimad koolid valdkonnas Computer Science maailmas - Stanford University ja University of Waterloo. Programm käivitati seal on suur vajadus kõrgelt kvalifitseeritud IT töötajad. Aastal 2016 oli loodud teaduskond Applied Sciences.

Mission teaduskonna of Applied Sciences

Teaduskonna of Applied Sciences on programm, mis moodustab juhid valdkonnas, kes kasutavad oma teadmisi mõjutada olevikku ja tulevikku Ukraina ja maailma.

Vision teaduskonna of Applied Sciences

Teaduskonna of Applied Sciences on intellektuaalselt stimuleeriva programmina, mis laiendab piire hariduse Computer Sciences and Information Technology Ukrainas. Meie tulevik lõpetajad on mitte ainult eduka töötajat üle maailma tuntud IT-firmad, nad on mitmetahuline isikud, kes on valmis looma uusi tooteid ja teenuseid, uusi ideid ja tähendusi nii infotehnoloogia valdkonna samuti teistes eluvaldkondades .

programmi kirjeldus

Teaduskonna of Applied Sciences on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud töökas ja enesetäiendamise, et saada kutseoskuste kaasaegse infotehnoloogia ja arvutiteaduste vaja edukaks töökohta praegusel turul.

Programmi sisu on välja töötatud koostöös juhtivate IT ettevõtted Lviv ja võttes arvesse erinõudeid uue seaduse "On Higher Education Ukraina", parima Ukraina ja välisriikide tavade soovitusi Association for Computing Machinery (ACM), Instituudi insenerid Elektri Technology ja ilu (IEEE) (2013), samuti Ukraina nõukogu tööstuse konkurentsivõime of Information-kommunikatsioonitehnoloogia (2014).

Programm on planeeritud nelja-aastase programmi ja sisaldab teemasid valdkonnas professionaalsed ja humanitaarteaduste plokid. Hulgas põhiaineid õpilastele on: Software Engineering; Teave ja julgeolekupoliitika; Programmeerimiskeeled; Parallel ja Distributed Computing; Diskreetne Konstruktsioonid; Graafika ja visualiseerimine; Human - arvuti interaktsiooni; Andmete analüüs; Information Management; Intellektuaalse Systems; ja Business Analysis.

Programmi õppejõud on äärmiselt oluline, et teadmised arvutiteaduste ja infotehnoloogia mille õpilased õppides teaduskonna of Applied Sciences olla kasulik. Seetõttu õppekava iga keskne teema on ette nähtud praktilisi ülesandeid ja juhtumiuuringud, mis on esitatud spetsialistid, kes ise töötavad IT-tööstuses.

Pealegi õppeprotsess on õpilastel võimalus osaleda erinevates klubides: Tehisintellekt, robootika, Front-end / taustaprogrammi, Game Development, 3D-modelleerimine ja Algoritmiline programmeerimine. Lahutamatu osa õppeprotsessi ka kokkusaamisi arvamusliidritega (iga nädal), suvel praktikume ja praktikume juures IT ettevõtted ja iseärasusega programm on suurendada keeleoskuse.

Alustades kolmandal aastal, teatud teemadel teaduskonna of Applied Sciences on esitatud inglise keeles. Arvestades asjaolu, et tänapäeva maailmas on multipolaarne ja uuenduste ja avastuste juhtuda servades kokkupõrkepoolsesse kultuuride, keelte jne, me panema ristumiskohas paljude teadusharude: ajalugu häid ideid; kriitiline mõtlemine; õiguskirjanduses; ja sotsiaalset ettevõtlust.

Tööalast koolitust viiakse ellu erinevate praktikumid ja suvel praktikume juures partner ettevõtetele ja läbi projekti orienteeritud kursuste otseselt seotud töö IT-tööstuses. Tihe seos UCU on Lviv Business School võimaldab huvitatud õpilastel omandada teadmisi põhitõdesid äri, innovatsiooni ja ettevõtlust. Programm julgustab andekamaid õpilasi luua oma paindlik õppimise tee, võttes arvesse kogu info kvaliteetseid õppematerjale tooteid globaalse hariduse turg (MOOC, osalemine praktika välisülikoolides, spetsialiseerunud tunnistus kursuste programmi partnerid, UCU haridus jne). Programm säilitab head kontaktid ettevõtted nagu IBM, Google, Twitter, Epam, SoftServe, Eleks, Sigma Software, Ciklum, Gramarly, Perfectial, Romexsoft, samuti üksikisikuid ja mitmed ülikoolid nagu Carnegie Mellon University, New York State University .

Mõned infotehnoloogia programmide Ukraina ülikoolide muutuvad nende õppekava lähenemisviise järgmised Computer Science Program UCU. Esimene tunnistas CS @ UCU õpilane oli rühmas üks tugevamaid Ukrainas. Keskmine taotleja punktisumma oli 186,5 välja 200 kaudu välise sõltumatu hindamise. Keskmine punktisumma matemaatika oli 193/200 60% õpilastest punktisüsteem rohkem kui 195/200 punkti. Keskmine punktisumma teise lubatud üliõpilaste CS @ UCU programm on tugevaim kõigi Ukraina ülikoolide infotehnoloogia programmid.

Septembris 2016 avame inglise keeles praktiliselt orienteeritud magistriõppesse.

Asukohad

  • Lviv

    17 I. Sventsitskoho str. room 212, 79011, Lviv

    Programmid

      Küsimused