Keystone logo
University Of Evry Val D'Essonne - UEVE

University Of Evry Val D'Essonne - UEVE

University Of Evry Val D'Essonne - UEVE

Sissejuhatus

Evry ülikool pakub enamikul erialadel (välja arvatud tervis) koolitust alates bakalaureuse kraadi omandamisest kuni doktorikraadini. Samuti arendab see kutseõppe kursusi tihedas seoses sotsiaalmajandusliku maailmaga, mis tõstab selle kõrghariduses õppivate praktikantide arvu poolest kiiresti Prantsusmaa ülikoolide esimesse ritta.

Algusest peale seab see topeltnõude. Esimene on rahvusvahelise ulatusega: meie laborite toetamine oma erialade kõrgeimal maailmatasemel olemiseks, koolitades samal ajal tulevaste teadlaste põlvkondi. Teine tähendab meie sotsiaalset vastutust: osaleda noorte emantsipatsioonis kõrgema kvalifikatsioonikoolituse kaudu ning teha neist kodanikud ja lõpetajad, kes on valmis integreeruma ühiskonda ja ametimaailma, järgides vabariiklikke põhimõtteid.

Evry ülikool on assotsieerunud liikmeülikoolina täielikult integreeritud Pariisi-Saclay ülikooliga. See ülikool seob ka UVSQ-d (Versailles Saint-Quentin-en-Yvelinesi ülikool), 4 grandes école'i, teadusteaduste instituuti ja 6 riiklikku teadusorganisatsiooni. Edela-Ile-de-France'i piirkonnas on selle eesmärk rajada maailmatasemel intensiivne teadusülikool (15% Prantsusmaal tehtud uuringutest) ja tugevdada võimalikult paljude inimeste juurdepääsu kõrgharidusele. Valdav enamus meie magistrikraadidest ja kogu doktorikraad on nüüd tempeliga „Université Paris-Saclay”.

Asukohad

  • Courcouronnes

    Boulevard François Mitterrand,23, 91000, Courcouronnes

    Küsimused