Keystone logo
Université Francophone du Congo

Université Francophone du Congo

Université Francophone du Congo

Sissejuhatus

Frankofoonia University Kongo "UFRACO" Goma

Prantsuskeelne University Kongo asub Põhja-Kivu provintsis Gomas Demokraatlik Répulique Kongo. see liigub LMD süsteemi.

Mutatsioonid sotsiaalpoliitika Aafrika ühiskondade ja väljakutsed silmapiiril kogu Aafrika mandril nõuda, et koosnevad stimuleeritud ja hinnatakse intellektuaalsete arutelude kõige ülimoodne ettepanekuid ja ideid vastasseisu ja tõhusaim . Selles pöördumatu treimine globaliseerumise oleme jõudmas nüüd kõik rahvad erineval määral, kehtivad samad piirangud ja võimalused ning kutsus, kus on rohkem või vähem kiireloomuline sätestatud konkreetseid vastuseid konkreetsetele väljakutsetele, kaasa sõnastada universaalne vastus ühistele probleemidele.

Pärast ÜRO, Aafrika Liidu 2006. käivitas teise kümnendi hariduse, kuna haridus on peamine hoob, mis võimaldavad Aafrikal taotlema erinevat saatus kui üks juba laialdaselt ennustas mitmeid aruandeid rahvusvahelised eksperdid. Eesti on haige puudumise teadmiste ja innovatsiooni. Teadmistepõhine majandus on südames rahvusvaheline poliitika järgnevatel aastakümnetel.

Tekkimist teadmistepõhise ühiskonna maailma suur ülesanne kõrghariduse ja teadusuuringute Aafrikas ja mida on rohkem Kongo Demokraatlik Vabariik. Ülikooli tajuda keskkonda diplom, enam traditsiooniline monopoli tootmise eliiti. See on iseenesest takerdunud paljude düsfunktsioonid takistuseks sellele, et integratsiooni- ühiskonnas ning küsitleda oleviku ja tuleviku. Peamine põhjus väärib täielikult puhanud väljakutseid.

Akadeemilise trajektoorid näidata ummikust on akadeemiline asutus ülekoormatud kõik paha. Põhiidee on, et kohandada nõuetele kvaliteediga modernsuse ja konkurentsivõime et tähistada tänapäeva akadeemilise ja teadusliku muutusi riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil.

Eesmärkide ja sihtide Prantsuse Ülikool KONGO.

Moto UFRACO: "Vabadus, tõde Science" (Libertas Veritas Scientia)

teema: rongi meeste ja naiste pädev ja vastutav, oleks võimalik kasutada oma kohtuotsuse tegutseda vastavalt koolitus peaks olema kõigi, nii täielikult kui võimalik.

See taotleda haridus- ja haridusasutuste juhendamine. Meie finalistid, väljaspool intellektuaalse hangitav tehnika on kõikjal läbida, et näidata eeskujulikku moraalse käitumise ja kultuuri elu oskuste ja etikett märgatav.

UFRACO kasutab kõiki võimalikke vahendeid, et saavutada oma eesmärke, süvendades konverentside, seminaride, sümpoosionide, teaduslikke kohtumisi. Ja kui ülikooli fikseeritud Bologna protsessi, mida valgustugevuse süsteemi, liikuvus nende üliõpilased ja õpetajad teiste ülikoolide paigutada auditi süsteem.

Asukohad

  • Goma

    44, Avenue KINSHASA, Q. MABANGA SUD, COMMUNE DE KARISIMBI, , Goma

    Küsimused