Keystone logo
UFGD Federal University Grande of Dourados

UFGD Federal University Grande of Dourados

UFGD Federal University Grande of Dourados

Sissejuhatus

Grande Douradose föderaalne ülikool (UFGD) loodi 29. juulil 2005 seaduse nr 11.153 kaudu Douradose ülikoolilinnaku emantsipatsioonist, mis oli varem Mato Grosso do Suli föderaalse ülikooli (UFMS) osa.

Sellest ajast peale on ülikool ennast pidevalt muutnud ja täiendanud. Sellest on saanud föderaalvalitsuse osa riiklikust kõrgharidussüsteemi laiendamise poliitikast, näiteks REUNI - föderaalsete ülikoolide ümberkorraldamis- ja laienemiskava.

Grande Douradose föderaalne ülikool (UFGD) asub Mour Grosso do Suli osariigis Douradose linnas. INEP-MEC andmetel on see aasta-aastalt hinnatud osariigi parimaks ülikooliks. Lisaks sellele on UFGD ka Brasiilia Kesk-Lääne regiooni ülikoolide esikolmikus.

UFGD missioon on luua, konstrueerida, süstematiseerida, uuendada ja sotsialiseerida teadmisi ja väärtusi suurepärase klassiõppe, teadusuuringute ja kogukonna teavitustegevuse kaudu, arendades seeläbi spetsialiste ja kodanikke, kes suudavad muuta ühiskonda säästva arengu edendamiseks demokraatia ja sotsiaalse õigluse kaudu . UFGD visioon on olla riiklikult ja rahvusvaheliselt tunnustatud institutsioon oma teadmiste tootmise tipptaseme ning humanistliku ja demokraatliku filosoofia abil.

Asukohad

  • Vila Progresso

    Rua João Rosa Góes,1761, 79825-070, Vila Progresso

    Küsimused