Keystone logo
University Fernando Pessoa

University Fernando Pessoa

University Fernando Pessoa

Sissejuhatus

UFP

Ülikooli Fernando Pessoa (UFP), kehtestatud hariduse ja kultuuri sihtasutus "Fernando Pessoa" (boonuspunktide) ja tunnustatud avaliku huvi dekreet-seadus nr 107/96, 31. juuli, on tulemus uuenduslik projekt kõrghariduse alustati 1980. Kõrgema Infoteaduste Instituudi ja Seltsi ja Erasmus Institute of Higher Education, kes teenisid teda struktuuriline alus ja kelle tööstaaž kraade ja diplomeid päritud vastavalt artiklile 7, et dekreediga.

Mis moto Nova et Nove (innovatsiooni teadmisi ja õpetamismeetodeid), UFP eesmärk on õppe-, teadus, teavitustegevust ning teenuste osutamise valdkonnas koolitus pakutava kolledžid, vastavalt nende teadusliku ja pedagoogilise struktuur:

Loodus- ja tehnoloogia (Porto) Ülikooli humanitaar ja ühiskonnateadused (Porto) Ülikooli Terviseteaduste ja School of Health Sciences (Porto) Ponte de Lima üksus, ka tervishoiule School

Mis kasutuselevõtmise oma Õpetamine haiglas UFP eeldatakse ka üksus, üldise tervishoiu ja spetsialiseeritud, ilma et see piiraks järjepidevus oma praeguse Pedagoogiline Kliinikud Hambaravi Meditsiin, Füsioteraapia, ravi Kõne Psühhomotoorne Taastusravi ja psühholoogia, kus õpilased on kontrollitud kliinilises praktikas patsientide informeeritud nõusoleku süsteem.

Õppejõud, täistööajaga ja püsiva sideme ülikooli koosneb umbes kakssada viiskümmend õpetajat, kellest 80% on omanikud doktorikraadi. Ja teadus oma rahastamise boonuspunktide või rahastatud Science and Technology Foundation või eriprogrammide Euroopa Liidu toimunud multidistsiplinaarne keskused.

UFP-UV, töötades haridusplatvormide kaugusel, asünkroonne (SAKAI) ja sünkroonne (Tahvel Kaas), toetab ja laiendab territoriaalne ulatus ning avaliku kursusteni kolme Colleges.

Kõik see õigustab üha enam klassifitseerimise tehtud "European University Association", mis oma raportis klassifitseerinud UFP nagu "üks tähtsamaid eraülikoolide Portugalis."

On mitmeid omadused, mis kvalifitseeruvad ja eristada UFP ja neil on õigus oma uue moto et üheksa:

USA rahvusvahelise hindamise (European University Association); Kursused juba kohanenud Bologna deklaratsiooni; oma teaduskonna vaieldamatu akadeemilise kvaliteedi ja professionaalse stabiilsust; nõudlik haridus, kätte pedagoogilise logistika tunnustatud kvaliteeti; metodoloogilisi ja teaduslikke uuendusi; Keskkond jaoks kohandatud ja tehnoloogiliselt arenenud õppimist; soodustab rahvusvaheliste suhete üliõpilaste, õppejõudude; ülikoolide ja ettevõtete koostöö teadus-, ülikooli laiendamine ja praktika jooksul; Partnerlus rahvusvahelise ülikooli koostöö; sotsiaalse tegevuse projekti ja teavitustegevust rahvatervise ja keskkonna; Büroo strateegiliste ja organisatsiooniliste kvaliteetseid projekte.

Asukohad

  • Porto

    Praça 9 de Abril, 349 , , Porto

Küsimused