Keystone logo
UFVJM Universidade Federal Dos Vales Do Jequitinhonha E Mucuri Loomakasvatuse kraadiõppe programm
UFVJM Universidade Federal Dos Vales Do Jequitinhonha E Mucuri

Loomakasvatuse kraadiõppe programm

Jardim Sao Paulo, Brasiilia

Request duration

Portugali keel

Request pace

Request application deadline

Mar 2024

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

UFVJMi loomateaduse kraadiõppe programmi (PPGZOO) soovitas CAPES magistrikraadil vastavalt kirjale 63-12 / 2007 / CTC / CAA / CAPES 26. juulil 2007 ja sellel oli esimene akadeemikute klass märtsil 2008. Kursuse maksimaalne kestus on kaks aastat ja juhiseid kasutavad praegu viisteist alalist õpetajat (juhendajat), üksteist UFVJM-i riigiametnikku ja neli välist (UFV, UFSJ ja UFMT) ning neli koostööd tegevat õpetajat. .

Lisaks akadeemikute koolitamisele projektide ettevalmistamiseks ja väljatöötamiseks püüab PPGZOO pakkuda oma magistrantidele võimekust kasutada kõrgemat õpetamist ja erinevaid zootehnika alaseid uuringuid. Üliõpilaskonna moodustavad üliõpilased, kes on lõpetanud riiklikud või välismaised asutused, järgides õppekava nõudeid ja valinud hindamiste kaudu. Ja see hoiab tervislikke partnerlussuhteid, eristudes teiste hulgas CNPq, CAPES, FINEP, FAPEMIG ja ka teiste haridusasutustega.

Üliõpilaste sissekanded (piletid) on poolaastased ja UFVJMi zootehnika magistriõppe tiitli saamiseks peab akadeemik sooritama 24 ainepunkti ainetes (kohustuslik ja valik) ning sooritama väitekirja eksami.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • Veterinaar-agroäri magister
    • Surabaya, Indoneesia
  • Master in Animal Science
    • Kaunas, Leedu
  • Kapten Loomade ja Inimeste Koostoimed
    • Kaunas, Leedu