Keystone logo
University of Haifa, International School Magistrikraad meregeoteadustes
University of Haifa, International School

Magistrikraad meregeoteadustes

Haifa, Iisrael

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 10 600 / per year *

Ülikoolilinnakus

* aastas

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Programmi kirjeldus

Rahvusvahelise M.Sc. Programm Marine Geosciences annab õpilastele ainulaadse võimaluse arendada praktilist teaduslikku kogemust merel koos range akadeemilise õppekava.

2007. aastal asutatud multidistsiplinaarse Leon H. Charney mereteaduskonna osana ühendab meregeoteaduste osakond merekeskkonna uuringuid ja kraadiõppe järgmistes peamistes valdkondades: uurimistöö geofüüsika, merepõhja kaardistamine, kaugseire, geodünaamika, tektonika, mere- ja rannikualade sedimentoloogia, geokeemia, keemiline ja füüsiline okeanograafia.

Kaheaastane magistriprogramm algab oktoobris.

Mida sa õpid

Käsitletavad teemad on: merepõhja struktuur; Maa koorik selle all ja energiaallikate otsimine (õli, gaas, hüdraadid); selle kohal oleva veekogu dünaamika; merepinna variatsioonid ja nende seos tektooniliste ja kliimamuutustega; rannikualade areng praegusel ja varasemal ajal; ja lõpuks, praegused ja minevikud mõjud inimese evolutsioonile.

Õpilastel on võimalus suhelda Iisraeli kesksete teadusasutustega, sealhulgas Iisraeli okeanograafia ja limnoloogiliste uuringute instituudiga, Iisraeli Geoloogiakeskusega, Iisraeli Geofüüsika Instituudiga ja teiste tööstusinstituutidega.

Õppida inglise keeles, programmi saab lõpetada kahe aasta jooksul ja algab iga aasta oktoobris. Kursuste, ekskursioonide ja haridusreisi korraldamine toimub kahe esimese semestri jooksul, suvine semester on pühendatud teadusettepaneku koostamisele, teine aasta on pühendatud teadusuuringute läbiviimisele. Õpilased peavad esitama uurimistöö programmi teise aasta lõpus. Programmi lõpuleviimisel antakse üliõpilastele magistrikraad meregeoteadustes .

Õppekava

Programmi tulemus

Sisseastumised

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • Magistriõpe tehnoloogias ja ohutuses Kaug -Põhjas
    • Tromsø, Norra
  • MSc (meretehnika ja juhtimine)
    • Singapore, Singapur
  • Mere ökosüsteemi ja kalanduse magister
    • Hamburg, Saksamaa