We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

Sissejuhatus

Keskkooli lõpetamist ja mõtled ülikooli osaleda? Noh siis oled õiges kohas!

Ülikooli Information Science and Technology, "Püha Paulus" (UIST) on üks kõige külalislahke ülikoolid Makedoonia. Mis pühendunud töötajad ja haldamine, kõik õpilased, et osaleda UIST jätke see tunne, nagu nad on uus pere. UIST mitmekultuurilises üliõpilastest on väga selge eriti ajal aastas kultuuripäevad, et presentatsioon rikkuse ja pärandi kultuuride unive | rsity. Heitke pilk Rahvusvahelise Corner ja näete ise.

UIST on tugev akadeemiline juured, mis on näidanud läbi oma teadmistega üliõpilastest ja akadeemilise personali. Enamik klasse on korraldatud väike õpperühm, mis aitab tagada, et õppejõud on võimalik kanda nii palju teavet kui vaja, täites samal ajal iga õpilase vajadustele. See lisab isiklik akadeemiline lähenemine ja ravi, et õpilased saavad selles kõrgetasemeline õppeasutus. Kõik klassid on jagatud õppematerjalid / teoreetiline istungid ja juhendaja / labor istungid.

Ole valmis investeerima oma tulevikku ja avada oma uksed maailmatasemel haridust, mis tagab suure edu oma tulevast karjääri. UIST on kohandatud, et toetada mis tahes õpilane jõuda oma unistused. Logi oma tulevik!

Saate tingimuste ja selle saamise tingimused stipendiumi õppimiseks UIST.

Ohrid

Ohrid on üks vanimaid inimasustuse Euroopas. See on turismi, kultuuri ja vaimne keskus Makedoonia. Pannakse järve kaldal Ohrid, mis on hinnanguliselt umbes 3 miljonit vana ja on üks vanimatest järvedest maailmas, linna Ohrid koos järve pannakse nimekirja kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Ohrid on eeliseid kaasaegne linn kuulsusrikas minevik ja rikka kultuuri tõeliselt idülliline. See on segu ajaloost ja tänapäeva elu. Ohrid pakub sulle võimalust viibimise ja uuring tervisliku keskkonna täis traditsioone ja kultuuriväärtusi. Selle meeldivat looduskeskkond on lõikunud kaasaegse sotsiaalse ja kultuurilise elustiili.

Üks täisstipendium antakse kandidaat igast abikõlblikest riikidest: Aserbaidžaani Vabariik Rahvademokraatlik Vabariik Alžeeria, Angola Vabariigi, Armeenia Vabariigi, Araabia Ühendemiraadid, Barbados, Bosnia ja Hertsegoviina, Brasiilia Liitvabariigi Vabariik Burundi, Kameruni Vabariigi, Rahvavabariigi Hiina, Horvaatia Vabariigi, Tšehhi Vabariik, Egiptus, Eesti Vabariigi, Demokraatliku Liitvabariigi Etioopia, Gaboni Vabariik, Ghana, Gruusia, Iisraeli riigi, India Vabariik, Indoneesia Vabariigi, Jaapani, Kasahstani Vabariigi, Kuveidi Riigi, Laose Demokraatlik Vabariik, Läti, Liibanoni Vabariigi, Leedu Vabariigi, Malaisia, Maroko Kuningriigi, Moldova, Mongoolia, Namiibia Vabariik, Omaani, Pakistani Islamivabariigi, Palestiinas, Portugal, Poola Vabariigi, Katari Riik, Rumeenia, Venemaa, Saudi Araabia Kuningriik, Slovakkia, Sloveenia Vabariigi, Hispaania Kuningriigi, Demokraatlik Sotsialistlik Vabariik Sri Lanka, Ameerika Ühendriigid, Suurbritannia Tai, Tansaania, Tuneesia, Usbekistani Vabariigi, Ukraina, Vietnami Sotsialistliku Vabariigi, Ungari Vabariigi, Araabia Sambia Vabariigi ja Ameerika Riikide Organisatsiooni. Stipendiumi näeb ette:

täis õppemaksu; viisa ja elamisloa tasud tagasi piletihind alates taotleja päritoluriigis; majutamine ja toitlustamine (täispansion) on ülikooli ühiselamus "Nikola Karev" Ohrid Makedoonia; igakuist toetust 5000 MKD (umbes 82 eurot); Tööde esitamise tähtaeg taotluste on 31. juuli 2015

PALUN Lisainfot stipendiumi välisüliõpilastele.

Asukohad

  • Ohrid

    Partizanska bb, 6000 , Ohrid

    Küsimused