Keystone logo
UiT The Arctic University of Norway Bioloogia magister
UiT The Arctic University of Norway

Bioloogia magister

Tromsø, Norra

2 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* rahvusvahelistele üliõpilastele õppemaksu pole

Sissejuhatus

Ainulaadne geograafiline asukoht teeb UiT The Arctic University of Norway ideaalse koha arktilise keskkonna uurimiseks. Spetsialiseerige teid huvitavale bioloogilisele valdkonnale ja omandage teadmisi, mis annavad teile tulevases töös erilisi oskusi. Meie üldine uurimis- ja õppetöö fookus on kohanemine eluga kõrgel laiuskraadil, kus käsitletakse mehhanisme kõigil organisatsiooni tasanditel, alates molekulidest ja rakkudest organismide kaudu kuni ökosüsteemideni, nii maismaal kui ka merekeskkonnas.

Programmi kirjeldus

  • Kestus: 2 aastat
  • Autorid (ECTS) : 120
  • Vastuvõtutingimused : bakalaureusekraad bioloogia erialal (min 80 EAP)
  • Kraadi nimi : magistrikraad bioloogias
  • Rakenduse kood :
    • Norra ja Põhjamaade taotlejad: 6001
    • Rahvusvahelised taotlejad: 2004

Pakutakse mitmeid magistriõppe valdkondi, mis peegeldavad UiT The Arctic University of Norway ainulaadset geograafilist asukohta põhjaosas. Need pakuvad võimalusi uurida hulgaliselt põnevaid küsimusi kaasaegses bioloogias ja rõhutavad mõningaid ühiskonna väljakutseid: seoses loodusvarade haldamise ja bioloogilise mitmekesisusega.

Iga distsipliin on seotud käimasolevate ja asjakohaste uuringutega erinevates valdkondades. Nad pakuvad asjakohast teoreetilist tausta, koolitust uusimate laborite ja kohalike meetodite alal, samuti koolitust esitluste esitamiseks ja teadmiste edastamiseks.

Sisseastumised

Õppekava

Programmi tulemus

Aktuaalset

Kooli kohta

Küsimused