Keystone logo
Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw

Sissejuhatus

MEIE ÜLIKOOLI (Cardinal Stefan Wyszynski Ülikool)

Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw ( UKSW ) asutati 3. septembril 1999. Ülikool loodi endise katoliku teoloogia akadeemia (1954-1999) baasil. Kardinal Stefan Wyszynski Ülikool on avalik ülikool, kus on 32 õppevaldkonda (10 teaduskonda), üle 16 000 õpilase, 737 akadeemilise õpetaja ja 383 administratiivtöötaja. Uuringud viiakse läbi täistööajaga süsteemis ja osalise tööajaga süsteemis nii pika tsükli süsteemis (kapten) kui ka esimeses tsüklis (bakalaureus). UKSW pakub ka kutsekvalifikatsiooni magistri- ja doktoriõppe programmides. Enamikus valdkondades läbiviidud uuringuid on kinnitanud riiklik akrediteerimiskomisjon. Õpilasel on võimalus Erasmuse programmi raames üle minna üle 60 ülikooli Euroopas. On mitmeid üliõpilaste teadusühendusi ja üliõpilasorganisatsioone, üliõpilasteatrit ja koori. Samuti on olemas spordirajatised.

OMA FACULTY (kristliku filosoofia teaduskond)

Kristliku filosoofia teaduskond hõlmab kolme institutsiooni: filosoofiainstituut, psühholoogia instituut ja ökoloogia ja bioeetika instituut, sealhulgas kokku 16 sektsiooni ja üle 30 õppetooli. Teaduskonnal on iseseisev arvutitehas, diagnostiline labor, raamatukogu ja laboratoorium Viini katsesüsteemiga (VTS). Alates 2014/15. Aastast on meie õpilastel juurdepääs uuele loodusteaduste laborikeskusele ja kesksele psühholoogilisele laboratooriumile. Meie missiooniks on pakkuda oma õpilastele meie õpinguid sõbralikku keskkonda, kus teadus ja haridus kokku tulevad. Teaduskond pakub:

2
 • Filosoofia ja keskkonnakaitse bakalaureuse- ja magistriprogrammid
 • Integreeritud magistriõppeprogramm psühholoogias
 • programmid Ph.D. filosoofias ja psühholoogias

Meie õppekavades püüame pakkuda mitmekülgset ja atraktiivset haridust, mis põhineb kõikehõlmavatel teoreetilistel, metodoloogilistel ja praktilistel teadmistel. Teaduskond kaitseb oma tulevikku, arendades kvaliteetseid uuringuid. Teaduskond avaldab oma kolm teaduslikku ajakirjandust: "Studia Psychologica", "Studia Philosophiae Christianae" ja "Studia Ecologiae et Bioethicae". Viimasel ajal hinnati teaduskonda riiklikus akrediteerimisprotsessis "kategooria", näidates, et see vastab täielikult oma missiooni kirjelduses sätestatud nõuetele. https://www.facebook.com/Study-with-us-Faculty-of-Christian-Philosophy-CSWU-Warsaw-1130218280409999/

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/37/37043_rsz_school2.jpg" alt="UKSW" />

MEIE MISSIOON RAHVUSVAHELISE ÜLEVAADE

Me vaatame oma ülikooli piiridest kaugemale ja toetame tugevalt rahvusvahelisel tasandil nii meie personali kui ka üliõpilaste rahvusvahelist liikuvust. Aasta-aastalt on teretulnud üha suurenev arv rahvusvahelisi üliõpilasi meie akadeemilises kogukonnas. Kristliku filosoofia teaduskond teeb praegu koostööd välisriikide ülikoolide, teadus- ja uurimisinstituutidega. Me usume, et see on oluline osa meie arengust. Seepärast püüab meie teaduskond hõlbustada mitte kõiki rahvusvahelise koostöö vorme, vaid luua tingimused rahvusvahelise koostöö uute mudelite loomiseks. Pakume sooja tere tulemast kõigile meie külalistele välismaalt!

Kristiani filosoofia teaduskond

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36867_rsz_4.jpg" alt="UKSW" />

Euroopa ülikoolide õpilased, kes on alla kirjutanud Erasmuse kahepoolsele kokkuleppele kristliku filosoofia teaduskonna filosoofia, psühholoogia või keskkonnakaitse valdkonnas, kulutavad ühe või kaks semestrit, kes õpivad igal meie instituudil. Pange tähele, et sissetulevad Erasmuse üliõpilased peaksid ametlikult ametisse nimetama oma koduasutuses. Kristiina filosoofia teaduskond annab igal aastal rahvusvahelistele üliõpilastele inglise keele kursusi.

8 UURIMISE PÕHJUSED USA

UKSW" src="//www.masterstudies.com/element_db/36/36868_rsz_5.jpg" alt="UKSW" />

 1. Inglise keele kursused: õpilastele pakutakse valikut inglise keeles õpetatavaid kursusi psühholoogias, filosoofias, keskkonnakaitses. Aasta-aastalt püüavad nad pakkuda meie pakkumist atraktiivsemaks ja mitmekülgsemaks.
 2. Orienteeriv koolitus: selleks, et aidata teil esimestel päevadel Varssavis elama asuda, on meie rahvusvaheline büroo välja töötanud Erasmuse üliõpilaste jaoks orientatsioonikoolituse kasulike näpunäidete, teabe ja võimalustega kohtuda oma kaaslaste Erasmuse üliõpilastega. Sind saadetakse e-posti teel orienteerumiskoolituse täpse aja kohta.
 3. Mentor programm: et aidata teil leida teed ülikoolis ja Poolas, võite küsida oma isiklikku Poola semu - Poola õpilast, kes suudab vastata kõigile oma praktilistele küsimustele, näidata teile oma õppejõuna Varssavis Poola harjumustes jne. Sellist abi pakub Erasmuse üliõpilaste võrgustik (ESN). ESN on üliõpilasorganisatsioon, mis toetab õpilaste liikuvust. Selle eesmärk on parandada integratsiooni rahvusvaheliste ja kohalike üliõpilaste reiside, erakondade ja ürituste korraldamisega. Meie ESNi liikmed pakuvad abi ja abi teie viibimise algusest Poolas (mentorprogramm). Lisateabe saamiseks mine www. UKSW .esn.pl
 4. Koordinaatorite abi ja toetus: koordineerijad on liikumisprogrammide eest vastutavad isikud. Iga rahvusvahelist üliõpilast toetavad kaks koordinaatorit: akadeemiline koordinaator (dr Katarzyna Knopp, dr Zuzanna Górska) ja halduskoordinaator (Mariola Sadowska). Nad õnnelikult abistavad teid meie õppejõu õpingute ajal.
 5. Majutus: pakume majutuskohta Student Residence kahekohalises toas. Igas toas on internetiühendus, WC, kaks dušši, söögituba koos pliidi ja külmkapi. Ühiselamul on õpilastel juurdepääs teleriruumile, elutule, lugemisruumile, pesupesemise ja kuivatusruumidele. Rentimine on umbes 100-150 eurot kuus.
 6. Poola - atraktiivne sihtriik: Poola jõudis 8. kohtade hulka parima riikliku kaubamärgi pingereas, "Rising Star" kategoorias ja läbi riigi kaubamärgiindeksi, näidates, et riigid on turistidele kõige atraktiivsemad. Poola külastajad avastavad hea kultuur, maalilised maastikud ja erakordsed ajaloolised vaatamisväärsused. Kas linnade, ajalooliste monumentide või looduse uurimine on külastajad kindlasti rikkad mälestused ära toonud. Poola on õpilastele atraktiivne sihtkoht. 2012.-13. Õppeaastal oli meie riik EL-is seitsmes populaarseim sihtriik, kus õppisid 10 772 õpilast. Peale selle peetakse Poola üheks odavaimat Euroopa Liitu õpilasena elama.
 7. Varssavi - üliõpilaste koht Ülikool asub Varssavis - Poola pealinnas. Varssavi on üks kiiremini arenevaid Euroopa linnu ning poliitilise, sotsiaalse ja kultuurielu keskus. Varssavil on ka rikkalik akadeemiline elu - see korraldab aastas üle 200 000 õpilase. Varssavi oma võlu ja selle mitmed kultuuri- ja meelelahutuslikud tegevused on suurepärane linn uurimiseks ja suurepärane turismisihtkoht. Lisaks on linnil eelistatud geograafia, mis paikneb mere ja mägi vahel.
 8. Poola hispaania keel: pakume vabatahtlikku kursust pooled (tasuline). Veelgi enam, saate oma Poola sõpradega oma Poola sõpradega harjutada.

Asukohad

 • Warsaw

  Dewajtis 5, 01-815, Warsaw

  Küsimused