Keystone logo
Ulm University

Ulm University

Ulm University

Sissejuhatus

Ulm University on juhtiv õppimise, õpetamise, uurimistöö ja ülekande keskus. Alates selle asutamisest 1967. aastal ülikoolina "ühe katuse all" on see muljetavaldavalt arenenud elavaks rahvusvaheliseks innovatsiooni ja teadmiste keskuseks.

Saksamaa õitsvas edelaosas asuvas asukohas Ulm University õpib enam kui 10 000 õpilast selle kaasaegses, rikkalikult rohelises ülikoolilinnakus, mis asub dünaamilises Teaduslinnas, kõrgel vana keiserliku Ulmi linna kohal, mis on Albert Einsteini sünnikoht. Neli teaduskonda pakuvad 60 õppekava saksa ja inglise keeles koos B.Sc., M.Sc. ja PhD kraadid. Õppeainete valik on ainulaadne ja spetsialiseerunud: tehnika, arvutiteadused ja psühholoogia, matemaatika ja majandus, meditsiin ja loodusteadused.

Tänu oma suurusele võimaldab Ulm University tihedat suhtlemist akadeemiliste õpetajate ja õpilaste vahel, mille tulemuseks on kiire kooli lõpetamine. Üliõpilaste kõrge rahulolu väljendub suuremates edetabeliuuringutes. Suurepärane infrastruktuur ja kõrge teaduse rahastamine pakuvad magistri- ja doktorikraadi omandavatele üliõpilastele väljakutseid pakkuvat ja rahuldust pakkuvat õhkkonda; Taskukohasus ja mugavus muudavad võluvas Ulmi linnas elamise kõige nauditavamaks ja õppimise Ulm University -s kõige atraktiivsemaks.

Asukohad

  • Ulm

    Helmholtzstraße,16, 89081, Ulm

Küsimused