Keystone logo
© Eva Dang
University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

Sissejuhatus

Leicesteri Ülikooli School of Business on hea maine kraadiõppe õpetamine. Õppimine siin aitab Sul valmistuda laia karjääri võimalusi valitsuse, äri või finantsteenuste sektoris, samuti tulevaste uuringute.

Umbes School Leicesteri ülikooli School of Business asutati aastal 2016, mis koondab tasumata teadmised Majanduse ja Juhtimise luua maailmatasemel Business School.

Täistööajaga MSc kraadi MSc Pangandus ja International Finance

See on muidugi, kui sa tahad teha analüütilist lähenemist, et mõista meetodeid kasutatakse tänapäeva panganduse ja rahanduse rahvusvahelises kontekstis.

MSc äri analüüsi ja rahandus

See kursus sobib Sulle, kui soovite taotleda oma arusaamist majanduse ja kvantitatiivseid meetodeid analüüs probleeme äri määruse, korralduse ja rahandus.

MSc Finance

CFA ® Program Partner CFA instituudi See muidugi on, kui sa tahad õppida mehaanika finantsturgudel, mõista rahaliste otsuste ettevõtete ja looduse finantsriski.

MSc finantsmajandus

See kursus sobib Sulle, kui soovid süvendada oma teadmisi Economics või rahandusminister ja potentsiaalselt minna edasi õppima PhD või teadustöö valdkonnas Economics või rahandusminister.

MSc finantsriskide juhtimise Oleme Academic partner GARP - Global Association of Risk Professionals. See on muidugi, kui sa tahad varustada ennast oskusi riskijuhtimise tehnikaid, kvantitatiivne analüüs, finantsanalüüs ja programmeerimine.

phd Meie School of Business on teadus-led, pühendunud toota kõrgeima kvaliteediga stipendiumi tunnistades samas oluline suhet tipptasemel teadus- ja õppetöö.

Doktorantide läbima sõltumatu uurimisprojekti juhendamisel järelevalve meeskond. Uurimistöö lõpeb tavaliselt üle maksimaalselt 3 kuni 3,5 aastat (täistööajaga) või 6-6,5 aastat (osalise tööajaga / kaugõpe).

Pakume Economics PhD järelevalve valdkondades kooskõlas teadusuuringute huvid meie õppejõud, sealhulgas:

Game Theory Mehhanism Design Tarbimiskäitumise Industrial Organisation Kasvuteooria Avaliku sektori ökonoomika Labour Economics Poliitmajandus Economics of Migration Tervis ökonoomika Organisatsiooni teooria Ärieetika Turundus ja tarbimise Raamatupidamine ja rahandus Poliitmajandus Human Resource Management

Pakume järelevalve kraadid:

Filosoofiadoktor (PhD) - Full-Time Master of Philosophy (MPhil) - Full-Time

Asukohad

  • Leicester

    Ground Floor Astley Clarke Building University of Leicester , LE1 7RH, Leicester

    Küsimused