Keystone logo
Ulster University, London & Birmingham Laiendatud MSc rahvusvaheline äri personalijuhtimisega, täiustatud praktikaga
Ulster University, London & Birmingham

Laiendatud MSc rahvusvaheline äri personalijuhtimisega, täiustatud praktikaga

0 Months

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* - Ühendkuningriik / EL; Rahvusvaheline - London: 22 000 naela, Birmingham: 20 250 naela

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Laiendatud MSc rahvusvaheline äri koos personalijuhtimisega koos arenenud praktikaga integreerib lõputunnistuse programmi, mis võimaldab siseneda üliõpilastel, kellel on samaväärne standardkraadiga (kolmas klass, läbitav või tavaline) MSC rahvusvahelise äri personalijuhtimisega (HRM) koos edasijõudnutega Praktika, mis hõlmab kohustuslikku praktikapraktikat või rakendatud nõustamisprojekti.

Mehhatroonika etapp koosneb kolmest moodulist: uurimismeetodid kraadiõppe jaoks, ettevõtluse arendamine ja akadeemiline olulisus. See on ettevalmistav kursus, mis annab teile tugeva aluse vajalike oskuste omandamiseks, et minna edasi MSc rahvusvahelise äri koos HRM etapiga. Õpilastel, kes on edukalt lõpetanud lõputunnistuse etapi minimaalse keskmise keskmisega 50%, on võimalus liikuda otse MSc rahvusvahelise äri koos HRM etapiga.

MSc rahvusvaheline äri personalijuhtimisega koosneb kaheksast õpetatavast moodulist, globaalsest ärist kontekstis, rahvusvahelisest rahastusest, rahvusvahelisest turundusest, rahvusvaheliste organisatsioonide juhtimisest ja juhtimisest, rahvusvahelisest personalijuhtimisest, globaalsest strateegiast, rakendusuuringute meetoditest ja rahvusvahelisest ettevõtlusest ning kas Väitekiri või rakendusuuringute projekt.

Kaheksa õpetatud mooduli edukas läbimine võimaldab teil omandada meisterlikkuse nii rahvusvahelise äri makro- kui ka mikrokontekstides, keskendudes inimressursside juhtimise kontekstile. Täpsemalt suurendaksite oma võimet omandada, arendada ja integreerida rahvusvahelise ettevõtluse teooriat, arendades samal ajal oskusi selliste teooriate rakendamiseks rahvusvahelise äripraktika osas ja rahvusvahelises äris inimressursside juhtimise küsimuste paremaks mõistmiseks.

Teie viimane töö, kas väitekiri või uurimisprojekt, pakub teile võimalust uurida rahvusvahelise ettevõtluse jaoks olulist personalijuhtimise valdkonda. Magistritöö võimalus annab võimaluse kavandada, kavandada ja rahuldavalt rakendada olulist uurimisprojekti rahvusvahelise ettevõtluse ja personalijuhtimise valdkonna laia teemavaldkonnas. Rakendusuuringute projekti võimalus võimaldab üliõpilastel rakendada MSc rahvusvahelise äri personalijuhtimise programmiga seotud teoreetilisi kontseptsioone ja edasijõudnute praktika staadiumist saadud praktilisi kogemusi tänapäevase juhtimise küsimuses.

137781_pexels-photo-3184317.jpeg

Tõhustatud tava

Selle programmi kohustuslik täpsema praktika element toimub pärast seda, kui olete õppinud kaheksa õpetatud moodulit magistriõppes ja see võimaldab teil läbi viia 15-nädalase praktika või rakenduslikke nõustamisprojekte, tehes koostööd reaalse organisatsiooniga elava ettevõtte probleemil . See annab teile võimaluse saada kogemusi töökeskkonna kohta ja / või praktilisi kogemusi “pärismaailma” probleemidest, millega seisavad silmitsi need, kes tegelevad praegu rahvusvahelise ettevõtlusega.

Eeltööpraktika moodul pakub suurepärast viisi oma õppimise praktikasse viimiseks ja seeläbi tööalase konkurentsivõime suurendamiseks. See annab teile ka täiustatud teadmised töökoha kohta, mis hõlbustab teie väitekirja või rakendusuuringute projekti valmimist. Pange tähele, et kui te praktiseerite praktikat, võib see olla tasustatud või maksmata.

Õpetamismeetodid

Teile õpetatakse mitmesuguseid õppemeetodeid kasutades, sealhulgas loenguid ja seminare. Tavaliselt on teil kontaktaega 12–14 tundi nädalas. Lisaks tunniajale tuleb teil oodata ka umbes 38 tundi iseõppimist nädalas.

Teil on juurdepääs meie veebipõhisele õpikeskkonnale Blackboard, kus pääsete juurde mooduliressurssidele ja lugemisloenditele, mis aitavad teil tundideks valmistuda ja ise õppida.

Hindamine

Iga moodulit hinnatakse ainult kursuste abil (võib sisaldada klassi testi).

Karjäär ja progressioon

Üliõpilaste ja tööandjate vajadused kajastuvad selle programmi arengus ning ilmnevad meie lõpetajate karjäärisihtkohtades ja edasises arengus. Sätte olemus on selline, et see annab üksikisikutele võimaluse töötada erinevates rahvusvahelistes rollides avalikus ja erasektoris ning mitmed lõpetajad on edukad valitud erialadel edutamisel või muudavad pärast karjääri edukat lõpetamist oma karjäärivõimalusi. MSc rahvusvahelises äris HRM-iga. Sellel kursusel osalevatel õpilastel oleks eriline ülevaade meeskondade juhtimisest ja juhtimisest, samuti HRM-teooriate ja -kontseptsioonide rakendamisest rahvusvahelises kontekstis.

Mitmed MSc rahvusvahelise ettevõtluse programmi lõpetanud on asunud doktorantuuri õppima.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt:

 • Kolmas klass või läbida bakalaureusekraad mis tahes erialal või sellega samaväärne; või
 • Luba mitte kiitusega kraadi mis tahes klassifikatsiooni mis tahes eriala või samaväärne; või
 • 3-aastane diplom (DAZhuan) või samaväärne (ainult Hiina)

Inglise keele nõuded

Kandidaadid peavad vastama nii meie üldistele sisseastumisnõuetele kui ka erinõuetele.

Peate esitama tõendid pädevuse kohta kirjalikult ja suuliselt inglise keeles (GCSE 4. klass - varem C klass - või samaväärne).

Üldised sisenemisnõuded on järgmised:

 • IELTS 6.0, ilma ribalause skoorita alla 5,5 või samaväärse
 • HKDSE inglise keel - 4. klass üldiselt, vähemalt 4-st alaoskusest vähemalt 3
 • India standard XII inglise keel - vähemalt 70% (ainult keskhariduse keskkomisjonis (CBSE) või ainult India keskhariduse tunnistus (ICSE))
 • WAEC - C6

Kui teil pole nõutavat IELTS-i, võib teil olla õigus õppida meie eelistungjärkude programmides.

Kui teil on IELTS 5.5, maksimaalselt ühe hindega 5,0, võib teil olla õigus õppida meie eelistungjärkude tavaprogrammis.

Kui teil on IELTS 5.0, maksimaalselt ühe hindega 4,5, võib teil olla õigus õppida meie eelistungjärkude eelprogrammis.

Õppetasu aastateks 2020/21

Suurbritannia / EL: 9500 naela

Sellel kursusel on õigus saada kraadiõppe riiklikku rahastamist.

Rahvusvahelised õpilased:

 • London: 22 000 naela
 • Birmingham: 20 250 naela

Pange tähele, et nimetatud tasud kehtivad ainult teie õppemaksu eest ega hõlma ühegi teie valitud õpperaamatu, kirjatarvete, majutuse jms kulusid. Ulsteri ülikooli Londoni ja Birminghami filiaalide ülikoolilinnaku üliõpilasena on teil juurdepääs ka meie ülikoolilinnaku raamatukogud ja mitmesugused e-õppe ressursid.

Uuritavad moodulid võivad nõuda täiendavate kursuste õpikute ostmist ja peaksite olema valmis ostma täiendavaid tekste, soovitame lubada oma kursuse ajaks täiendavalt 300 naela.

Mille eest minu õppemaks maksab?

 • Teie õpetamine klassis - see hõlmab seminare, loenguid ja õpetusi
 • Juurdepääs rajatistele, sealhulgas arvutid, WiFi, printerid, kapid, mitme usu ruumid, vaikne õpperuum ja sotsiaalsed alad.
 • Meie raamatukogu teenus - nii ülikoolilinnakus kui ka ulatuslik veebikataloog ressurssidest
 • Karjääri- ja tööhõiveteenistus, mis pakub abi CV-de, taotluste ja intervjuude ettevalmistamisel töötubade, lisandumiste ja 1-2-1 kohtumiste kaudu
 • ACE meeskond (akadeemiline tipptasemel kogukond), kes on siin, et toetada teid teie õpingute ja ülesannete täitmisel
 • Üliõpilaste tegevuste ühing (SAA) - kes korraldab ülikoolilinnakus üritusi, soodushinnaga ekskursioone ja aitab õpilastel seltse luua ja juhtida

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • MSc rahvusvahelise äri arendamise alal
  • Saint Petersburg, Venemaa
 • MSc rahvusvahelises äris – jätkusuutlik rahandus
  • Maastricht, Holland
 • MSc rahvusvahelises juhtimises ja globaalses äris
  • Limerick, Iirimaa