Keystone logo
Centro Universitário Una

Centro Universitário Una

Centro Universitário Una

Sissejuhatus

Parim Private University Center of Mines (MEC / INEP)

Mis elavat ja innovatiivne lähenemine, University Center Una on 3. aasta, Parim Private University Center of Mines ja juba 4. aastat järjest parim Private University Center of BH; vastavalt hindamise VVK (General indeks Kursused) vabanenud Haridus- (INEP / MEC) dets / 2014 - peamiste riiklike näitaja kõrghariduse kvaliteedi Brasiilias.

Indeks, mis on vahemikus 1 kuni 5, arvestab õpilase soorituse Enade (Riiklik Eksami- Student Performance), hinnates infrastruktuuri kolledžeid ja koolituse mahtu õppejõud.

Kas 53 aastat pakuvad kindel erialane koolitus läbi erinevate õppeprotsessi. Meie teaduskonna koosneb meistrid ja arstid tunnustatud akadeemilise pädevuse ja turul ning meie haridusprogrammi on kaasaegne ja alati eesmärk on edendada arengut autonoomia ja õpilaste otsustuspädevus ning anda kogemusi tööelus toas klassi.

Una investeerib ka isiklikku ja tööalast arengut oma õpilastele (ainult 2. pool 2014 1,267 õpilased olid palgatud 713 partner ettevõtetele) ka läbi Outreach Program, mis aitab haridus laadi tegevust, sotsiaalseid, kultuurilisi, teaduslikke ja tehnoloogia.

See pühendumust pöörduda riigi haridus- kajastub tulemusi: Mitmed kursused viskas Editora Student Guide aprill (55 tähte, mis on suurim summa alates 2009. aastast; rekordi 2015 väljaanne Guide) ja University Edetabel Sheet São Paulo - RUF.

Sama akadeemilist valdkondades humanitaarteadusi, kohaldatakse sotsiaalteadused, bioteadused ja tervisele, kommunikatsioonile ja kunsti, muudab Una riikliku viide tehnoloogia lõpetamist läbi Institute Una Technology (Unatec). Uuenduslike ettepaneku lõpetamist kedagi usaldusväärsust ja kiiresti, et elada kuni uue professionaalne väljakutseid. Kooskõlas turul, koolitused hõlmavad moodustamine professionaalsed peab suutma arendada täielikult ja uuenduslik viis, tegevust eriti erialast.

Meie Graduate Program pakub üle 100 erikursusi ja kaks magistrikraadi Management and Social Management, haridus ja Kohaliku Arengu-seas parim Brasiilias Higher Education Personnel Improvement koordineerimine (keebid). Ka magistriõppes on ühed parimad Ladina-Ameerikas, vastavalt Journal AmericaEconomia (2012).

Aastal 2014 me veelgi tugevdada Brasiilia hariduse stseeni vabastamist meie bakalaure 100% kaugusel. Nüüd pakume hariduse piirideta palju riik, keskused asuvad Minas Gerais, São Paulo, Mato Grosso do Sul ja kirdesse. Seas eelised on meie uuenduslike meetodite, personaliseeritud ja kõrge suhteid oma õpilaste ja keskenduda karjääri ja tööalast arengut.

Meil on 12 ühikut asub strateegiliste punktide linnades Belo Horizonte, Betim, Contagem, Divinopolis ja Sete Lagoas, pakkudes kursusi, in-isik ja kaugus, bakalaureuse, koolilõpetaja, tehnoloogia Graduation, koolilõpetaja, ja tehnilised kursused pakutakse läbi Pronatec - riiklik programm Juurdepääs tehniline haridus ja tööhõive, föderaalvalitsuse. Üksused on kaasaegse akadeemilise ruumid, laborid praktilise tegevuse, suhete valdkondades ja prime location.

Una valib samuti üks 100 parimad kohad tööd Brasiilias 4. aastat järjest (2011, 2012, 2013 ja 2014), GPTW Instituut / Journal Times. Aastal 2014 läbi viidud uuringu GPTW koostöös ajalehe Estado de Minas, ajakirja Encounter ja ABRH-MG, University Center Samuti sai nimeks üks 30 parimat ettevõtted kaevanduses töötamiseks. Need saavutused olid võimalikud ainult igapäevane kohustus ehitada õpetamise ja inspireeriv õpikeskkond, mis äratab inimestes kirge täis elu ja austama omadused iga.

Asukohad

 • Belo Horizonte

  Campus Guajajaras Rua Guajajaras, 175, centro

  • Belo Horizonte

   Campus Liberdade R. da Bahia, 1764 - Centro

   • Belo Horizonte

    Campus Barro Preto Rua dos Goitacazes, 1159 - Barro Preto

    Programmid

     Küsimused