Keystone logo
UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

Sissejuhatus

"Meie 11 ülikooli on nii erinevad kui teie eesmärgid."
UNC International esindab Põhja-Carolina Ülikooli 11 kõrgetasemelise ülikooli rühma. Meie institutsioonid ulatuvad riigist mägedest rannikuni. Need ulatuvad väikestest ja isiklikest, millel on 3500 üliõpilast, suured ja teadustööga tegelevad 35 000 õpilast. Õppurite ja õppeprogrammidega bakalaureuseõppeks doktoriõppekavadele, pakume tõesti igale õpilasele midagi.

"Taskukohane. Juurdepääsetav Tunnustatud Üksteist suurt ülikooli, mis on teie jaoks õige? "
Nii paljude valikutega saame aru, et õigete ülikoolide ja õppekavade valimine rahvusvahelistele üliõpilastele võib osutuda ülekaalukaks ja meie eesmärk on teie jaoks protsessi täiustada. UNC International teeb seda, teenides keskus üliõpilastele, kes soovivad õppida ühes meie liikmes koolis - 11 suurepärast ülikooli - üks peatus!

Me oleme siin, et aidata!
Meie teadlikud töötajad on teie jaoks esialgsed teadusuuringud läbi viinud, kogudes teavet, mida soovite teada saada - pingeread, märkimisväärsed õppekavad, karjäärivõimalused, taotluste esitamise tähtajad ja nõuded ning veelgi rohkem - kõigile meie ülikoolidele ühes mugavas kohas. Võtke meiega ühendust ja aitame teil leida UNC-i rahvusvahelise ülikooli, mis vastab kõige paremini teie professionaalsetele ja isiklikele eesmärkidele.

Asukohad

  • Chapel Hill

    910 Raleigh Road, 27514, Chapel Hill

Küsimused