Keystone logo
University of North Dakota

University of North Dakota

University of North Dakota

Sissejuhatus

umbes und

University of North Dakota (und) on riigi vanim ja suurim ülikool ligi 15000 õpilased ja 225 + õppeainetes.

Und pakub võimalust taskukohase hinnaga tag. Und on õppemaksu ja teenustasusid ja ruumi / sööki plaanid maksma $ 4000 vähem aastas kui riigi keskmine neljaks aastaks avalik-õiguslike ülikoolide (College Board). Mis 3000 kursused, ligi 40 online kraadi programmid , ja 84 kraadiõppe programme ; Und on rohkem pakkumisi kui mis tahes kõrgkooli riik. Und mitmekesine üliõpilaskond on esindatud kõik 50 osariiki ja enam kui 60 riigis. NCAA Division 1 kergejõustik annab und fännid üle kogu riigi midagi ootan, et igal aastaajal. Riigi lipulaev teadusülikool, und on maine teadus ja stipendiumi terviseteadustes, energia ja keskkond, lennundus, ja ettevõtlikkus. Und on üks top 100 doktoritöö ülikoolide Ameerika Ühendriigid. Und on üks vaid 47 avalik-õiguslike ülikoolide rahvas nii akrediteeritud koolilõpetajad õiguse ja meditsiini. Student elu on tähtis element und kogemus. Mis teenusele õpperühmad, praktikume, juhtivatel kohtadel 275+ klubide ja organisatsioonide ning hariduse välismaal , seal on palju võimalusi, kuidas teha vahet. Asub Grand Forks , Põhja-Dakota, und on õigus kodus seda elavat kolledži linna üle 50.000 inimest piiril asuv Põhja-Dakota ja Minnesota.

Und missiooni ja visiooni missioon

University of North Dakota, liikmeks Põhja-Dakota ülikooli süsteem, teenib riik, riik, ja maailma läbi õppe-, teadus, loomingulise tegevuse ja teenuse. Riigi abistab, ülikooli tegevus sõltub ka föderaalsete, era- ja äriklientide allikatest. Teiste teadusülikoolide Ülikool jagab omanäolise eest avastamine, arendamine, säilitamine ja teadmiste levitamine. Läbi selle on sponsorlus ja julgustust alus- ja rakendusuuringute, stipendiumi ja loominguline ettevõtmine, Ülikooli aitab kaasa avaliku heaolu.

Ülikooli säilitab oma esialgse ülesande kunsti, äri, haridus, õigus, meditsiin, tehnika ja kaevandustes; ja on välja töötanud ka erimissiooni õdedele, kujutav kunst, lennundus, energia, inimressursside ja rahvusvahelised uuringud. See pakub laia valikut raske akadeemilisi programme bakalaureuse-, professionaalne ja kraadiõppurid läbi doktoriõppe tasemel. Ülikooli julgustab õpilastel teha informeeritud valikuid, tõhusalt suhelda, olla intellektuaalselt uudishimulik ja loominguline, pühenduma elukestva õppe ja teiste teenistuses, ning jagama vastutust nii oma kogukonna ja kogu maailmale. Ülikool edendab kultuurilist mitmekesisust oma õpilastele, personali ja teaduskonna.

Lisaks oma on-campus juhendmaterjalid ja teadusprogrammide, University of North Dakota eraldi ja koostööd, antakse ulatuslikku täiendus- ja avaliku teenistuse programme kõigis riigi ja piirkonnas.

Meie visioon

Erakordne und on nägemus tegevuskava, mis kirjeldab und viie strateegilised prioriteedid, mis põhinevad ja toetavad meie missiooni õpetamise, teadustöö ja teenuse. Lisateavet viiele prioriteedile ja kuidas neid tuleviku kujundamisel und.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Grand Forks

    Central Receiving Rm 145 3701 Campus Rd Stop 7053 , 58202, Grand Forks

Küsimused