Keystone logo
University of Notre Dame

University of Notre Dame

University of Notre Dame

Sissejuhatus

Alates asutamisest 1865. aastal University of Notre Dame teaduskolledž tuginenud ülikooli maailmakuulsatele intellektuaalsetele ressurssidele, ehitades samal ajal ülikoolilinnaku tipptasemel infrastruktuuri, 70 miljoni dollari suurust Jordaania teadushalli ja selle digitaalset Värskeim näide on visualiseerimisteater.

Mis pole muutunud ja ei muutu kunagi varem, on ülikooli vankumatu pühendumus katoliiklikule iseloomule ja kolledži missioon valmistada homsed teadusjuhid ette suureks mõtlemiseks, innustades neid samal ajal ka midagi muutma ning jagama oma teadmisi ja avastusi viisil, mis ergutada koostööd, edendada õppimist ja aidata kaasa üldisele hüvangule. See eesmärkide ühtsuse tunne on see, mis meid eristab.

Juhindudes meie ühisest inimlikust uudishimust ja katoliiklikust iseloomust, võtab University of Notre Dame teaduskolledž ülesande valmistada ette homsed teadusjuhid, innustades neid otsima looduse paremaks mõistmiseks, selle teadmise muutmiseks inimese arenguks, ja jagada avastusi viisil, mis muudab ühiskonnas muutusi.

Teaduskolledž on pühendunud edendamisele, mis vastab maailma kõige karmimatele küsimustele ja lahendab kõige püsivamad probleemid. Oleme pühendunud sellele, et pakkuda oma õpilastele erakordset haridust keskkonnas, mis soodustab uurimist, avastamist, koostööd ja iseseisvat mõtlemist kohas, kus väärtustatakse iga inimese ainulaadset panust.

Asukohad

  • Notre Dame

    Notre Dame, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused