Keystone logo
University of Passau

University of Passau

University of Passau

Sissejuhatus

Suurepärane teadus- ja õppetöö

Alates oma uste avamisest 1978. aastal University of Passau kiiresti arenenud esimeseks aadressiks Saksamaa akadeemilistes ringkondades. Ülikool saavutab regulaarselt kõrgeid positsioone akadeemilistes edetabelis, nt õigusteaduses, äri- ja majandusteaduses, arvutiteaduses, kommunikatsiooniuuringutes, politoloogias ja kultuuriteadustes.

University of Passau õpib umbes 13 000 üliõpilast ja doktorant rohkem kui 100 riigist. Lisaks väikestes õpperühmades õppimisele saavad õpilased kasu ülikoolilinnaku hallatavast suurusest, mille tulemuseks on lühikesed vahemaad ja suurepärane üliõpilaskogemus. Meie karjääri- ja pädevuskeskus annab töötajatele ja üliõpilastele võimaluse arendada neid ülitähtsaid ülekantavaid oskusi, nagu juhtimine ja suhtlemine, mille järele on tööandjate poolt suur nõudlus. Esinduslikud uuringud näitavad regulaarselt üliõpilaste kõrget rahulolu ülikoolis.

Globaalne väljavaade

Rahvusvahelisus on alati olnud üks meie iseloomustavaid omadusi: meie teaduskonnad säilitavad tiheda koostöövõrgustiku ülemaailmsete akadeemiliste ja teaduspartneritega ning meil on palju aktiivseid vilistlaste sektsioone üle kogu maailma. Üks põhjus, miks meie vilistlased on globaalsel tasandil nii edukad, on see, et pakume neile parimad eeldused rahvusvaheliseks karjääriks: paljud kraadiõppe kursused annavad üliõpilastele võimaluse omandada topeltkraad koostöös rahvusvaheliste partnerülikoolidega ja kõigil meie õpilastel on juurdepääs paljudele keelekursustele ja üliõpilasvahetusprogrammidele. Meie ainepõhised keeleprogrammid õiguses, äris/majanduses, kultuuriteaduses/rahvusvahelistes suhetes ja arvutiteaduses/matemaatikas täiendavad ideaalselt meie üliõpilaste kraadiõpet.

Suurepärane tudengikogemus

Meie lõpetajad on tööandjate poolt väga ihaldatud, kuna neil pole mitte ainult karjääri alustamiseks vajalikke tehnilisi teadmisi; nad on ka väga motiveeritud isikud, kes näitavad üles suurt initsiatiivi, otsides täiendavat kvalifikatsiooni või praktilisi oskusi. Paljud tegelevad vabal ajal teatri-, muusika-, fotograafia-, filmi-, raadio- ja muu kultuuritegevusega, näiteks löövad kaasa mõne meie paljudest kultuuriüliõpilaste seltsidest.

Baieris ja Euroopa südames

Ülikooli kaasaegne ülikoolilinnak asub Baieri – Saksamaa kõrgtehnoloogilise riigi – kaguosas rohelises keskkonnas, mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest Passau vanalinnast. Saksamaa üheks ilusaimaks linnaks peetud Passaus on väga madal kuritegevuse tase ja see pakub suurepärast elatustaset poliitiliselt stabiilses ja majanduslikult tugevas keskkonnas, olles samas lähedal Praha, Müncheni ja Viini peamistele suurlinnakeskustele.

Asukohad

  • Passau

    University of Passau

    Küsimused