Keystone logo
Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

Sissejuhatus

50ndad - KUIDAS KÕIK ALGAS.

See kõik algas 1950ndatel. ABEU (Brasiilia Association for University Education) alustas Ginásio Belford Roxo. Tol ajal Belford Roxo oli veel osa valla Nova Iguaçu.

60. AASTAAASTA - TEHNILISE PIIRKONNA ALGUS.

60s ABEU loonud Tehnilised School of Belford Roxo. 1964 raamatupidamise muidugi juba pakutakse piirkonnas. Kuna nõudlus oli suur, pank laiendanud tehnilised kursused luua Tehnokeskusele Nova Iguaçu. Samal perioodil, tuli ametikursustel.

70-ndad - LUBADUS ÜLEMKURSUSTE PAKKUMISEKS

Kõrgharidus tegemist ABEU . Mis MEC loa institutsioon hakkab pakkuma kursusi juhtimise ja raamatupidamise. Tänu pakkumise neist kaks kursust loodi Ülikooli majandusteaduskonna, raamatupidamine ja halduskulud Nova Iguaçu. Ka Seekord ABEU tunnistati kliinilise objektina, sotsiaal-, haridus- ja heategevusliku iseloomuga, deklareeritud Kommunaalteenuste Federal.

80-ndad - NILÓPOLISE ÜKSUSE RAKENDAMINE

Oleme juba 80ndatel, aeg loomine Nilópolis üksus ning pakkuda muidugi infotehnoloogia. Tänu eduka täitmise kõrgharidusega ABEU Faculdades INTEGRADAS loodi. Samal kümnendil, ABEU Kolledžid Island oli ka aktiivne.

90. AASTAD - ANGRA DOS REISE ESIMENE FAKULTUUR

90. ABEU integreeritud College jõuab Angra dos Reis esimese kolledži piirkonnas, pakkudes kursusi juhtimise ja tehnoloogia arendamine Systems Analysis.

AASTAD 2000 - VIIMASELT UNI ABEU !

Meil saabus uue aastatuhande, et suurte muutuste ajal ka ABEU . 2002. aastal asutus on akrediteeritud MEC nagu Uni ABEU University Center. Kuna kõik algas Belford Roxo, keskseade oli see, et valla. Lisaks peakorter, Uni ABEU juba omas Nilópolis, Nova Iguaçu, Angra dos Reis ja Rio de Janeiro ühikut.

Jooksev stsenaarium - võrdlusasutus allpool

50- ABEU siin Uni ABEU ei peatunud kasvamas. Täna on 14 bakalaureuse ja 14 lõpetaja. In Baixada Fluminense oleme viide kõrghariduses. Õpilased, kes läbivad meie üksused on sama eesmärk - kasvada professionaalselt kvaliteetset koolitust, täielikult keskendunud tööturul.

Asukohad

  • Rio de Janeiro

    Rua Itaiara,301, 26113-400, Rio de Janeiro

    Küsimused