Keystone logo
University of Caen Normandy

University of Caen Normandy

University of Caen Normandy

Sissejuhatus

University of Caen Normandy valimine - UNICAEN tähendab: rikkaliku ja uuendusliku kvaliteetse hariduse saamine, teie vajadustele vastavate teenuste pakkumine, juurdepääs spordile, kultuurilisele ja assotsiatsioonilisele mitmekesisusele.

University of Caen Normandy kõrghariduse ja teadustöö arendamise peamine tegija ja edasiviiv jõud. See võtab vastu üle 29 000 üliõpilase mitmel ülikoolilinnakul Caeni linnastuses ning Cherbourg-en-Cotentini, Alençoni, Lisieux, Saint-Lô ja Vire'i piirkondades.

University of Caen Normandy endale lubada kõiki Normandia piirkonna eeliseid, näiteks rannajoont, lähedust Ühendkuningriigile, kiiret ja lihtsat juurdepääsu Pariisile ning kultuuri- ja atraktiivseid sporditegevusi. Piirkonnal on ka tugev kultuuritraditsioon, mida ilmestavad nii suured rahvusvahelised üritused (Teise maailmasõja Normandia dessandi pidustused, rahvusvahelised ratsavõistlused, Grande Armada jne) kui ka selle pärandi mitmekesisus (Mont Saint Michel - 8. maailmaime, Château de Caen, rahu mälestusmärk, impressionistlik maal, ...).

Asukohad

  • Caen

    Esplanade de la Paix, 14000, Caen

    Küsimused