Keystone logo
Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Sissejuhatus

Unicafi ülikool on üleaafrikaline sõltumatu tunnustatud ülikool, mis ühendab rahvusvahelise hariduse parimaid elemente ja pakub kvaliteetset akadeemilist kvalifikatsiooni .

Unicaf Ülikool on litsentseeritud ülikooli Malawi, Sambia ja Zimbabwe ja ka heaks värvata õpilasi Kenya. Unicafi ülikool on ÜRO akadeemilise mõju (UNAI) liige ja Lõuna-Aafrika piirkondlike ülikoolide assotsiatsiooni (SARUA) liige. Unicafi ülikooli ülikoolilinnakud Sambias ja Malawis on ka Suurbritannia iseseisva täiendus- ja kõrghariduse akrediteerimise nõukogu akrediteeritud sõltumatu kõrghariduse pakkujana.

Unicafi ülikool taotleb õppetöös tipptaset , õpilaste saavutusi ja rahulolu soodsas akadeemilises keskkonnas. Ülikooli eesmärk on saada Sahara-taguses Aafrikas juhtivaks kolmanda taseme asutuseks, mida tunnustatakse silmapaistva panuse eest õpetamises, õppimises ja teadustöös .

Unicafi ülikool pakub üliõpilastele võimalust teenida madala kvaliteediga kvaliteetseid kvalifikatsioone eranditult veebipõhise kättetoimetamise kaudu või ülikoolilinnaku kaudu, kombineerides traditsioonilist näost näkku õpetamist ja aktiivset osalemist üliõpilaste sotsiaalklubides ja tegevustes digitaalsete õppevahenditega, mis parandavad õppija kogemus.

Unicafi ülikooli eesmärk on koolitada vastutustundlikke kodanikke, kes mõistavad ja toetavad säästvat arengut. Ülikooli eesmärk on anda tagasi teenindatavatele kogukondadele uusi teadmisi, mis on saadud doktoriõppe kaudu oma roheliste algatuste kaudu (paberi, plasti ja alumiiniumi ringlussevõtt, korrapärane puude istutamine), lugupeetud esinejate loengute kaudu. avalikkuse kaudu, tasuta arvutitundide abil abiturientidele ja töötavatele täiskasvanutele, tasuta töötubade kaudu põhiliste kutseoskuste kohta, annetuste kaudu haiglatele ja koolidele ning oluliste sotsiaalsete põhjuste toetamise kaudu.

Unicafi ülikool pakub bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraade, mis on täielikult veebipõhised ja ülikoolilinnakus ning mida õpetatakse paljudes ainetes, sealhulgas juhtimine, majandus ja äri, psühholoogia, õpetamine, õigusteadus, raamatupidamine ja rahandus, ingliskeelne kirjandus, arvutiteadus, veebidisain ja -arendus ja spetsialiseeritud MBA programmid erinevatele tööstusharudele ja sektoritele.

Partnerlused

Unicaf teeb praegu koostööd Suffolki ülikooliga (Suurbritannia) , Liverpool John Moorese ülikooliga (Suurbritannia ), Lõuna-Walesi ülikooliga (Suurbritannia), California ülikooliga, Riverside Extensioniga USA - s ja Aafrika Unicafi ülikoolilinnakuga . Pärast edukat lõpetamist saavad üliõpilased vastava õppeasutuse poolt oma kraadi, mis on identne ülikoolilinnaku õppuritele pakutava kraadiga. Lõpetajad saavad lõputseremoonial osaleda ka kodulinnas (vastavalt kehtivatele viisapiirangutele).

Ülikooli omadused

Ülikool on rajanud kaasaegsed ülikoolilinnakud Sambiasse, Malawisse ja Zimbabwesse ning avab peagi täiendavaid ülikoolilinnakuid mitmes teises Aafrika riigis. Lisaks Unicafi ülikooli ülikoolilinnakutele on üliõpilaste käsutuses ka Aafrika Unicafi õppekeskuste kaasaegsed võimalused.

    Asukohad

    • Lusaka

      Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters), Longacres, , Lusaka

      Küsimused