Keystone logo
© UNICAM
University of Camerino

University of Camerino

University of Camerino

Sissejuhatus

Camerino ülikool on osariigi ülikool, mis pärast asutamist (1336) on endiselt noor ja konkurentsivõimeline. See väljendab tugevat arenemisvõimet ja aja väljakutsetega silmitsi seismist, jäädes alati truuks iseendale, oma väärtustele ja pikkadele traditsioonidele.

Uuenduslikud ideed ja lahendused tekivad pidevalt keskaegsest südamest, mistõttu UNICAM on iidne, kuid pidev uudsus. Ülikoolide struktuurid ja seadmed arenevad pidevalt: raamatukogud, uurimislaborid, kaasaegsed spordirajatised ja ühiselamud on UNICAM-is õppimise kvaliteedi tagamise põhielemendid.

See on esmaklassiline kõrgharidus-, teadus- ja tehnosiirdeasutus, mis on inimmastaabis üles ehitatud turvalises ja sõbralikus kohas, kus on suurepärane rahvusvaheline õhkkond: enam kui 50 riigist pärit üliõpilaste osakaal on jõudnud 10%-ni.

Camerino ülikool on pühendunud diferentseeritud ja tipptasemel hariduspakkumise väljatöötamisele uuenduslike programmidega, mis võtavad kasutusele kõige kaasaegsemad tehnoloogiad.

Meie kursused on keskendunud isiklike eesmärkide saavutamisele, austades erinevaid ideid, tausta ja kultuure tänu väikestele klassidele, suurepärastele rajatistele ja teenustele ning erakordsele professori/õpilase suhtele (1 professor 25 õpilase kohta).

ERDIS (piirkondlik õppeõiguse asutus) toetab välistudengeid soodsa hinnaga täielikult põhjendatud stipendiumidega (toit, majutus ja tasude hüvitamine) või majutuse ja toitlustusega. Stipendiume määratakse perekonna sissetulekute alusel.

Asukohad

  • Camerino

    Piazza Cavour 19/f, 62032, Camerino

Küsimused