Keystone logo
UniLaSalle

UniLaSalle

UniLaSalle

Sissejuhatus

UniLaSalle koolitab üldinsenere kõrgetasemelistel juhtivatel ja tippjuhtide ametikohtadel eelkõige järgmistes sektorites: põllumajandus, toiduainetööstus, toit ja tervishoid, geoloogia ja keskkond.

Õpilaste vastuvõtt on valikuline. Akadeemilised programmid on teaduspõhised, et toetada paljude koolis õpetatavate teadusharude õppekava.

Koolis kasutatavad õppemeetodid on dünaamilised ja praktilised ning panevad suurt rõhku tööpraktikale. UniLaSalle võtta, et arendada oma karjäärieesmärkide saavutamiseks vajalikke oskusi.

Seega, lisaks õppekavas sisalduvatele humanitaarteadustele, võimaldab vilgas ülikoolilinnakuelu, laiaulatuslik õppekavaväliste tegevuste programm ja paljud akadeemilised või isiklikud projektid õpilastel enesekindlust kasvatada ja oma potentsiaali realiseerida.

Seda tehakse teiste tunnustamise, kohustuste ja kohustuste kaudu. Sellised omadused on kõik vajalikud tulevastele juhtidele, aga ka kõigile, kes soovivad oma elus edu saavutada.

Meie väärtused

Kool soovib edendada selliseid väärtusi nagu lugupidamine, pühendumustunne ja vabatahtlik töö, usk võrdsusse ning vaeste ja vähekindlustatud inimeste võrdsetesse võimalustesse. Selle pühendumuse tõestuseks on õppejõududelt üliõpilaste isiklik juhendamine, õppekavaväliste tegevuste edendamine akadeemilises programmis ning ülikoolilinnakus ja selle elav kogukonnaelu pakutav igakülgne haridus.

Ülikoolilinnakus pakub tõepoolest erakordset kogemust kollektiivsest elamisest, mis kutsub üles vastutustundele, et teisi teenida ja mille tulemuseks on elukestvad sõprussuhted.

Kõik eelnev on vundament kooli vaimule ja jõule, mida jagavad igal aastal sajad tuhanded UniLaSalliani asutustes haritud inimesed üle maailma.

Asukohad

 • Beauvais

  19, rue Pierre Waguet Cedex, BP 30313 - 60026, Beauvais

 • Mont-Saint-Aignan

  3 Rue du Tronquet, 76130, Mont-Saint-Aignan

  • Amiens

   14 Quai de la Somme, 80080, Amiens

   • Rennes

    2, rue Robert d’Arbrissel - CS 76522 35065 RENNES CEDEX-France, , Rennes

    Küsimused