Keystone logo
University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Sissejuhatus

University of Neuchatel, Majandusteaduskond (Université de Neuchâteli Faculté des sciences économiques) Ülikooli Neuchatel on Šveitsi ülikooli, mis pakub kursusi bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tasemel, samuti "kolmanda tsükli" ja täiendõppes. Ülikooli Neuchatel, õpilane on keskmes. Oleme uhked luua tulevikus juhid, tänu meie uuenduslikke õppeprogramme.

Ülikooli Neuchatel on:

meeldivamad organisatsiooni majutamiseks umbes 4000 õpilast, mida toetab 860 töötaja, kellest 120 on professorid

kõrged õpetamine, mis tuleneb eelkõige õpilase / õpetaja suhe ainulaadne Euroopas

rahvusvahelist mainet, eriti bioloogia, antropoloogia ja tervise seaduse, samuti Majandusuuringute Instituudi (IRENE) ja Center for mõistmise ühiskondlike protsesside (kaardid)

Majandusteaduskond Matemaatika majandusprofessor Ülikooli Neuchâtel mahutab umbes 600 õpilast jälgima sada viiskümmend õpetajad, teadlased ja administraatorid. Tähelepanu, et professorid ja assistentide maksma õppekava iga õpilane samuti õpetamise kvaliteeti on märkinud mitmed uuringud viivad tema õpilased. Faculy pakub kõrgetasemelist haridust tänu allub tema professorid ja teadusuuringute kvaliteeti läbi selle seitsme instituudid. Teadusprojekte, nii riiklikul kui rahvusvahelisel, samuti mandaatide föderaal- ja kohalike omavalitsuste ja ettevõtete tugevdada nähtavust teaduskonna ja soodustama ka erinevate õppeprogrammide. Ruumipuuduse tõttu, uue kapteni ajakirjandust siin ei kuvata, kuid asjaomane teave on kättesaadav järgmisel veebilehel: http://www.unine.ch/maj

Asukohad

  • Neuchâtel

    Université de Neuchatel Faculty of Economics, Avenue du 1er-Mars 26,

    Küsimused