Keystone logo
UNIR - Mexico Magister finantsriskide juhtimises
UNIR - Mexico

Magister finantsriskide juhtimises

Online Mexico

18 Months

Hispaania keel

Päevane õpe

Request application deadline

01 Nov 2024

Request tuition fees

Kaugõpe

Sissejuhatus

Maksimeerige oma ettevõtte väärtust finantsriskide magistrikraadiga

Finantsriskide ametliku magistrikraadiga saate koolitada professionaalina, kes on võimeline arendama oma ametialast tegevust maksimaalselt olulises valdkonnas, nagu finantsriskide juhtimine nii finantsasutustes kui ka kindlustusseltsides või investeerimisfondides.

Saage eksperdiks mis tahes finantstoodetega seotud riskianalüüsi ja -maandamistehnikate alal, et tulla toime finantsturgude rahvusvahelistumise ja digitaliseerimise väljakutsetega.

Finantsriskide juhtimise magistrikraadiga saate kindla kvantitatiivse baasi, mis võimaldab teil teha otsuseid ärianalüüsi abil andmehalduses, minimeerides riske.

Miks õppida UNIR Mexicos finantsriskide juhtimise magistrikraadi?

SEP poolt tunnustatud finantsriskide magistrikraad võimaldab teil saavutada turul nõutud professionaalse profiili ja seega kandideerida vastutavatele ametikohtadele finantsasutustes ja suurtes mainekates ettevõtetes äririskide sektoris.

Meie programmiga saate multidistsiplinaarse profiili, omandades teadmisi ja oskusi:

  • Mõistke ISO 31000 ja 31010 eesmärke, et oleks võimalik teostada optimaalset riskianalüüsi ja aidata organisatsioonidel lisada riskijuhtimine oma funktsioonidesse.
  • Tehke kindlaks riskitüübid, nende hindamissüsteemid, samuti nende käsitlemine ning nende kontrolli- ja rahastamismehhanismid.
  • Tõlgendada ja kasutada täiustatud analüüsi kvantitatiivseid matemaatilisi, statistilisi ja ökonomeetrilisi meetodeid finants-, investeerimis-, fondi- ja riskijuhtimise analüüsi mudelite hindamiseks ja võrdlemiseks.
  • Omandage tarkvaratööriistu reaalsete finantsprobleemide lahendamiseks, saadud tulemuste tõlgendamiseks, et saada kasulikke järeldusi aruannete koostamiseks.
  • Saab aru valuutaturu ja fikseeritud tuluturu toimimisest, erinevatest instrumentidest, millega neil kaubeldakse, ja igal turul enamlevinud toiminguid.
  • Rakendage kaasaegsemaid statistilisi ja finantsanalüüse, mis tagavad täpsed prognoosid, võttes arvesse teie investorite profiili.
  • Kvantifitseerige riskitegurites ettenägematutest olukordadest tulenevad kahjud ja mõõtke võimalikke kahjusid finantsturgude peamiste tegurite muutustest.
  • Analüüsida praeguseid riske, nagu rahapesu ja terrorismi rahastamine või küberriskid, kasutades selleks vajalikke mudeleid ja vahendeid avastamiseks, jälgimiseks ja kontrollimiseks.
  • Saate aru uutest keerukatest ja praegustest finantstoodetest (vahetuslepingud, FRA või warrantid), samuti nende hindamisest ja rakendamisest täiustatud riskijuhtimises ja katmises.

Nii saate finantsriskide veebipõhist magistrikraadi õppides eksperdiks riskijuhtimise sammastes: riskide ja investeeringute kvantitatiivne analüüs; hindamis- ja riskimudelid; turu-, krediidi- ja operatsiooniriskide süvaanalüüs; ja kindel spetsialiseerunud finantskultuur.

Õppekava

Sisseastumised

Kooli kohta

Küsimused