Keystone logo
United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences

United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences

United Arab Emirates University College of Humanities and Social Sciences

Sissejuhatus

Tere tulemast Araabia Ühendemiraatide ülikooli (UAEU) - esimese ja kõige olulisema tervikliku riikliku ülikooli Araabia Ühendemiraatidesse. UAEU soovib saada terviklikuks, teadustöömahukaks ülikooliks ja praegu registreerib ta umbes 14 000 emirati ja rahvusvahelist üliõpilast.

110371__MG_1067new_resize-2.jpg

Nagu AÜE lipulaev ülikool, pakub UAEU humanitaar- ja sotsiaalteaduste kolledži kaudu akrediteeritud kõrgekvaliteedilisi kraadiõppe programme. Mis silmapaistva rahvusvahelise teaduskonna, state-of-art uus ülikoolilinnak ja täielik hulk üliõpilaste tugiteenuseid, UAEU pakub elu-õppe keskkond, mis on tasakaalustamata AÜE. UAEU on praegu Araabia maailmas # 5 maailmas ja kogu maailmas # 350.

UAEU akadeemilised programmid on välja töötatud koostöös tööandjatega, nii et meie lõpetajad on suure nõudlusega. UAEU vilistlased omavad võtmerolli tööstuses, kaubanduses ja valitsuses kogu piirkonnas. Meie jätkuvad investeeringud rajatistesse, teenustesse ja töötajatesse tagavad, et UAEU jätkab innovatsiooni ja tipptaseme mudelit.

Akrediteerimine

Humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste kolledž tunnustab rahvusvahelise akrediteerimise väärtust, et tagada CHSS-programmides läbiviidava kvaliteetse õpetamise ja teadustöö nõuetekohane tunnustamine. Kolledži akrediteerimiskomitee on loodud selleks, et aidata üksikute osakondade jõupingutusi nende programmide akrediteerimisel, samuti uurida võimalusi CHSSi tervikuna institutsionaalseks akrediteerimiseks.

Kõiki CHSSi programme tunnustab praegu kõrgharidus- ja teadustöö ministeerium .

110015_109903_chss_logo.jpg

Araabia Ühendemiraatide Ülikoolis, Humanitaar- ja Sotsiaalteaduste Kolledžis (CHSS), pakutakse põnevaid ja mitmekesiseid võimalusi ning toodab lõpetajaid, kes saavad anda oma panuse oma kohalikesse kogukondadesse ja laiema ühiskonda. CHSS-il on täitmata rahvusvaheline õppejõud, kes on pühendunud õpilaste harimisele kõige kõrgematele standarditele. Nad aitavad kaasa teadmiste genereerimisele ülemaailmsel tasandil ja mõjutavad ka ülikooli. Meie teaduskond on ka üliõpilaskeskne ja naudib oma rolli õpetajatena ja juhendajatena, pakkudes nii informeeritud õpetust kui ka õpilastele isiklikku juhendamist.

Üle 3500 üliõpilase ja 150 õppejõuga on CHSS ülikooli suurima üheksa kolledži suurim, mida iseloomustab rikkalik traditsioon, pühendumine kultuuripärandile ja innovatsioonile ning pühendumus teenida meie kogukonda ja rahvast.

Magistriprogrammid

Magistriõppekavad pakuvad ümberõppekogemust, mis võib soodustada karjääri. Ideed, perspektiivid, teadmised, oskused ja vahendid, mida õpilased omandavad, võivad avaldada tugevat ja püsivat mõju nende personalile ja tööelule.

Uurimisvõimalused

CHSS on mitmekesine kolledž, millel on erinevad osakonnad, mis aitavad kujundada õpilasi erinevate teadushuvide ja koostööga. Teaduskonna liikmed ja üliõpilased CHSS teevad koostööd ja osalevad erinevate valdkondade, näiteks meedia, konverentside ning valitsus- ja eraorganisatsioonide ja -instituutide teadusuuringute, pideva hariduse, seminaride ja konsultatsioonide kaudu.

110370_CR2_0607.jpg

Programmid

Kolledž pakub kasvavat valikut kraadiõppe programme, mis hõlmavad:

  1. M.Sc. kaugseire ja geograafilise informatsiooni süsteemides (GIS)
  2. MA juhtimine ja avalik poliitika
  3. M.Sc. Kliiniline psühholoogia
  4. Sotsiaaltöö kapten

Asukohad

  • Al Ain

    Sheik Khalifa Bin Zayed St - Abu Dhabi - United Arab Emirates, , Al Ain

    Küsimused