Keystone logo
University of Winchester Ma kirjalikult lastele
University of Winchester

Ma kirjalikult lastele

0 Years

Request teaching languages

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* välisüliõpilased (täistööajaga)

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

MA kirjutamine lastele

MA kirjutamine Laste vahelist suhet uuriv loova tootmise ja kriitiline teadlikkus lastekirjanduse ja võimaldab õpilastel arendada oma kirjutamisoskust stimuleeriv ja toetav keskkond.

Programm pakub õpilastele võimaluse arendada loomingulist tööd pooleli, anda ja saada tagasisidet ja toota uusi kirjalikult. Samuti julgustab õpilasi arutlema tööd kehtestatud kirjanikud ja kaaluda teoreetiliste, sotsiaalsete ja kultuuriliste kontekstide tänapäeva kirjalikult lastele.

Kõik õpilased peavad täitma viit moodulit sealhulgas Ilukirjandus Laste ja kirjastamine Project ja alternatiivina teistele mooduleid pakutakse, õpilased võivad valida kuni kaks mooduleid MA Creative ja kriitilise kirjutamise, mis sisaldab mooduleid kirjalikult luule ja skriptid.

Publishing Projekt on moodul, milles kõik õpilased arendada kirjalikult projekti punkt esitamise avaldamiseks, näiteks arengu kirjastamine ettepaneku esialgset peatükid ja kirjas aine / kirjastaja. Klientide ained, toimetajad ja kirjutajad anda konkreetseid teadmisi ja rühma projekti nagu antoloogia või blogi aitab arendada redigeerimise oskusi.

Moodulid


Moodulid hõlmavad:

 • Mängufilm lastele
 • Kirjutamine Algusaastatel
 • Kirjanik kui teadlane
 • Fantastiline Ilukirjandus lastele
 • Publishing Project

Õppimine ja õpetamine

Teoreetikud õpetamise programmi kohta on kõik professionaalsed kirjanikud, stsenaristid, luuletajad, muusikud, kriitikud, kirjanikud või biographers. Neid toetab online - viimasena Marcus Sedgwick, Lucy Christopher ja Andrew Weale (autorid), Imogen Cooper (toimetaja) ja Beverley Kask (autor ja toimetaja). Ülikool võõrustab Society of lasteraamat Kirjanike ja Illustraatorite aastakonverentsil ja Winchester Kirjanike konverents, kus õpilased saavad osaleda.

Karjäär

Paljud lõpetanud on läinud edasi saanud avaldada kirjanikke ja luuletajaid. Teised on karjääri õpetamine, lugu-Telling, meediatööstuse ja kunsti. Programm pakub ka tugeva aluse ettevõtja teaduskraad või täiendkoolituse.

Riiki sisenemise nõuded

Tavaliselt esimese või teise klassi Autasud kraadi seotud teema või töökogemus ala uuring.

Kui inglise keel ei ole teie emakeel: IELTS 6.5 (sh 6,5 min akadeemilise kirjutamise) või TOEFL skoor 575 (paberil) või 232 (arvuti baasil) või samaväärne.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • MA film: Ulme ja fantaasia
  • London, Suurbritannia
 • MA Writing
  • London, Suurbritannia
 • MA mustas briti kirjanduses
  • London, Suurbritannia