Keystone logo
Universal Arts School

Universal Arts School

Universal Arts School

Sissejuhatus

Universal Arts School

Hispaania parim animatsioonikool

15 # maailmas populaarseimate animatsioonikoolide seas

Asutatud 1994. aastal keskusena, mis on spetsialiseerunud CGI-arvutiga loodud piltidele (infograafika, 3D-animatsioon, videomängud, kino, reklaam ja eriefektid) ja digitaalsele pildile (graafiline disain, järeltootmine, viirusvideo, lühifilmid, mood Filmid ja veeb). Rohkem kui 3 miljoni tunni pikkuse koolitusega võimaldab meie metoodika, rahvusvahelisel tasemel teerajaja, leida tööd planeedi kõige olulisemates tippstuudiotes.

Puudusid Interneti- või videoõpetused või PDF-failid, kirjutasime ANAYA toimetuse jaoks raamatud ja 3D-tarkvara. Oleme arhailistes arvutites moodustanud kõige rangemad virtuaalsed hulknurgad. Me õpetasime primitiivseid tehnikaid Simulatsioon, Animatsioon ja FX. See oli 90ndate alguses.

Metoodikaõpe

Võib öelda, et on inimesi, kellel on hoolimata saadud koolituse tüübist suurepärane tööalane või isiklik edu. See tähendab, et meie kõigi käsutuses on "klõps", mida saame klõpsata millal iganes. Autentne moodustis peab põhinema atmosfääri loomisel, milles inimene äratab oma sisemise mina. Peab valitsema sõnavabaduse ja usalduse õhkkond. Kui olete ühenduse loonud, võib õppimine hoogu võtta.

See puudutab kunsti ja elukutse õppimist, tervikut. Praegu toimub teadmistes ja intelligentsuses uus revolutsioon. Me võtame arvesse selliseid mõisteid nagu emotsionaalne intelligentsus, 9 mitmekordset intelligentsust, sotsiaalne intelligentsus, sünesteesia, neurolingvistiline programmeerimine, külgmine mõtlemine jne. Nüüd on teada, et õppimiseks on vaja avada mitu samaaegset transversaalset ja ühendavat teed, kus inimene tunneb, et kasutab kõiki oma võimeid, mitte ainult kognitiivseid.

Auhinnad ja mainimised

Auhinna võitmine võib olla keeruline paljude erinevatele riiklikele ja rahvusvahelistele konkurssidele ja festivalidele laekunud tööde kvantiteedi ja kvaliteedi tõttu. Oluline on reklaamida oma tööd kõigi olemasolevate vahenditega, kuhu ettevõtted tavaliselt otsivad, aga ka professionaalset turgu ennast. Edutamine on töömaailmaga, reaalse tööbörsiga ühenduse loomiseks ülioluline, samuti saate jälgida digimaailma praeguseid suundumusi ja selle edukamaid töösuundi. Projektid on alati loodud selleks, et keegi neid näeks, enda levitamiseks, teie töö teisaldamine tähendab teie kandidaadi ametialase profiili teisaldamist, kus 80% maailma tööpakkumistest ei avaldata kuskil. Peate olema tõelises värbamiskanalis.

Ameerika asutuse ANIMATSIOONI KARRAONI ÜLEVAADE on meile viidanud ühele 100 parimast rahvusvahelisest koolist, mis on maailmas 15. kohal.

Sertifitseeritud rahvusvaheline garantii

Hiljutised uuringud näitavad, et värbamise ajal otsivad ettevõtted kuni 70% kandidaadi isiklikest omadustest, võrreldes 30% -ga nende akadeemilisele koolitusele ja jätkamisele, mis juhtub üha sagedamini ja eriti selles valdkonnas. Nad otsivad, mida saate neile ettevõtetes teha, mitte seda, mida olete õppinud. Me oleme ainus Hispaania keskus ja Euroopas on selle sektori neli heakskiitu: NewTeki volitatud koolituskeskus, Luxology / sertifitseeritud volitatud koolituskeskus, Houdini volitatud koolituskeskus ja EPIC GAMESi ametlik partner akadeemiline, õpetamaks tugevad NewTeki tarkvara LightWave3D, Luxology Mode, SideEffects, Houdini tarkvara ja videomängude Unreal Engine render-Engine'i võimas mootor. Techimage sai meile samuti volituse tarnida Pixarilt renderdamise tarkvara RenderMan. Me oleme Autodeski ja Avidi poolt heaks kiidetud keskus, kes õpetavad vastavalt Maya, 3D Studio Maxi ja Avidi. Kõik need on kõigi kasutajate jaoks teenuses oleva rahvusvahelise tagatisega sertifikaadid.

Stipendiumid ja rahastamine

Saame teid aidata, jagades tasud. Võite taotleda isikupärastatud makseplaani koostamist. Saame kohandada vastavalt koolitusele, sina valid endale sobiva kuu liitumisplaani.

Aitame ka pangafinantseerimisel (erinevate üksustega) pikemaks kuuks ning aitame menetlemise ja paberimajandusega. Rohkema kuu rahastamise eest saate väiksemaid tasusid ja see võib olla huvitav koolitusele pääsemiseks.

Leidke oma koolitusstipendium erinevates riiklikes, piirkondlikes või rahvusvahelistes avalik-õiguslikes ja eraõiguslikes asutustes ja küsige dokumente, mida nad küsivad, me aitame teid protseduuride läbiviimisel. Meie magistriõppes ja kursustel on praegu eripakkumine. Sellele juurdepääsu nõue on töötutoetuse saamine.

Koolitusel, nagu mis tahes muu toote või teenuse puhul, võib olla kimbud koolitusrühmadele ja / või rohkem koolitust sama eelarvega. Kui jõuate sõprade, pereliikmete jne juurde, võime teile kohandatud rühma jaoks pakkuda eripakkumist.

Töö tööstuses

Selle koolitusega on avanev erialavaldkond väga kirev ja elujõuline, kus on tõeliselt seotud turu globaalne nõudlus tulevaste professionaalidega. Teie demorull võimaldab teil näidata oma võimeid olenemata teie vanusest, kogemustest või õpingute tasemest, kus oluline on kvaliteet, mida saab näidata tehtud tööga.

Meie õpilased seisavad silmitsi professionaalse turuga, kes töötavad mitmel viisil:

 • Kohalikud ja riiklikud ettevõtted, stuudiod ja tootmisettevõtted
 • Suurettevõtted, suureformaadilised uuringud ja rahvusvahelised tootjad
 • Audiovisuaalsete teenuste ja graafikaettevõtete loomine
 • Vabakutselises töörežiimis iseseisev töö, mis töötab erinevatel klientidel nii kohalikul kui rahvusvahelisel tasandil.

Viisad välismaalastele

Kui olete välistudeng, aitame teid VISAga. Töötlemiseks vajalike paberite kohta peate meile ainult e-kirja saatma. Igas riigis toimib see sarnaselt, kuigi mõningate erinevustega. Kõige huvitavam on see, et pöördute oma päritoluriigi saatkonna või konsulaadi poole ja küsite vajalikke pabereid.

Üldiselt võib enamik õpilasi Hispaanias viibida kuni 90 päeva viisa puudumiseni, kuigi mõned riigid peavad seda töötlema olenemata Hispaanias viibimise kestusest.

Hispaanias õppimiseks on vaja üliõpilasviisa, kui need on pikemad kui 90 päeva.

Teatud riikidest tulevatel inimestel on vaja õpilasviisa, olenemata sellest, millised päevad asuvad Hispaanias.

Nõuded, protseduurid ja kestus erinevad riigiti erinevalt. Sellepärast on oluline eelnevalt ennast teavitada lähimas Hispaania saatkonnas või konsulaadis. Samuti on vajalik, et veenduksite, et teil on kogu vajalik teave teie konkreetses olukorras. Need oleks järgmised sammud:

 1. Minge päritoluriigi Hispaania saatkonda või konsulaati. Nad annavad teile kogu teabe üliõpilasviisa taotlemise ja saamise nõuete kohta. Oluline on võtta saatkonnaga ühendust vähemalt 60 päeva enne kavandatud alguskuupäeva, sest viisataotluste menetlemiseks on teatud aeg.
 2. Taotlege vajalikud dokumendid, uudiskirjad ja vormid.
 3. Registreeru valitud kursuse või magistriprogrammi.

Kui registreerimine on tehtud, taotled e-posti teel registreerimisdokumendi, et saada üliõpilasviisa ja selle esitamine saatkonnas või konsulaadis.

Stipendiumid ja rahastamine

Usume, et iga õpilane väärib võimalust oma unistusi ellu viia. Seetõttu pakume Universal Arts School stipendiume, mis aitavad teil neid saavutada.

Teame, kui oluline on, et saaksid keskenduda õpingutele ilma raha pärast muretsemata; Seetõttu oleme need stipendiumid loonud, et saaksite keskenduda oma tulevikule!

Alustage protsessi võimalikult kiiresti, et tagada parimad võimalikud võimalused.

Asukohad

 • Los Angeles

  Gower Street 1627, 90028, Los Angeles

 • Valencia

  Carrer de Lleida 20, 46009, Valencia

  Küsimused