Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Sissejuhatus

Rohkem kui 40-aastase ajalooga Ana G. Méndezi ülikool on Gurabo ülikoolilinnak (endine Turabo ülikool) riigi kõige kiiremini arenev eraülikool. Gurabo ülikoolilinnakus on akrediteeritud maineka Lähisriikide kõrghariduse komisjoni, Ana G. Méndezi ülikooli, Gurabo ülikoolilinnakus ka mitu erialast akrediteeringut, mis lisavad õpilaste haridusele kvaliteedi pitseri.

Põhilinnakus on privilegeeritud ruum Puerto Rico idaosas ja selle viis asukohta, mis asuvad Barceloneta, Cayey, Isabela, Ponce ja Yabucoa linnades, pakuvad õpilasele turvalist keskkonda, mõttevabadust ja füüsilisi võimalusi. esimene. Ana G. Méndezi ülikoolis, Gurabo ülikoolilinnakus saate valida enam kui 100 akadeemilise programmi seast tehniliste tunnistuste, siduskraadide, küpsustunnistuse, magistrite ja doktorikraadide hulgast. Lisaks saate meie veebipõhise akadeemilise pakkumise kaudu õppida isiklikult või eemalt.

Missioon, visioon ja väärtused

Meie missioon

Ana G. Méndezi ülikool. Gurabo ülikoolilinnak on kõrge akadeemilise pakkumisega kõrgkool, mis on kujundatud kõrgeimate kvaliteedistandardite kohaselt. Ana G. Méndezi ülikoolis tegutsev Gurabo ülikoolilinnak on pühendunud tipptasemel mitmekesise akadeemilise elanikkonna õpetamisele, teadustegevusele, innovatsioonile, rahvusvahelistumisele ja sotsiaal-humanistlikule arengule. See moodustab Gurabo ülikoolilinnakus üleilmseid kodanikke, kellel on kriitiline mõtlemine, mis aitab kaasa arengule ja Puerto Rico ja teiste riikide heaolu.

2025. aasta visioon

Ana G. Méndezi ülikooli Gurabo ülikoolilinnaku visioon on olla juhtiv õppe- ja teadustöö õppeasutus, mis edendab innovatsiooni, ettevõtlust, rahvusvahelistumist ning tundlikkust kultuurilise mitmekesisuse ja keskkonna suhtes.

Meie väärtused

Ana G. Méndezi ülikool, Gurabo ülikoolilinnak on pühendunud:

 • mõtte- ja sõnavabadus
 • mitmekesisuse tunnustamine ja austamine
 • Üksikisiku väärikuse austamine
 • tipptasemel õpetamine ning teadmiste genereerimine, levitamine ja rakendamine
 • eetiliste, sotsiaalsete ja kultuuriliste väärtuste edendamine
 • tipptasemel planeerimine, kasutamine ja teenindus
 • Keskkonna ja looduse austamine
 • inimliku ja esteetilise tundlikkuse edendamine

Buro Millennial / Pexels

128393_pexels-photo-1438072.jpeg

Meie rektor

Gurabo ülikoolilinnakus asuva Ana G. Méndezi ülikooli praegune rektor dr David Méndez Pagán on enam kui 20-aastase kogemusega kõrghariduse halduse, rahvusvaheliste suhete, üliõpilaste tugiteenuste, bakalaureuseõppe ja Magistriõpe, programmide arendamine ja koordineerimine, ettevõttesuhted ja välistest ressurssidest rahastatavate programmide juhtimine.

Ta on neid kogemusi jaganud ettekannetega mitmetel riiklikel ja rahvusvahelistel konverentsidel, näiteks: võrdleva hariduse maailmakongress; kolledži nõukogu Ladina-Ameerika hariduskongress; Hispaanlaste kolledžite ja ülikoolide ühendus, riiklikud ja rahvusvahelised konverentsid; Hispanic National Achievement Awards konverents; järelevalve ja õppekavade arendamise ühing; ning lõputööde ja dissertatsioonide võrgustiku digitaalraamatukogu.

Kõrghariduse administraatorina mängis dr Méndez võtmerolli uuenduslike programmide väljatöötamisel Ameerika Ühendriikide osariikide ja eraülikoolides, näiteks New Yorgi ülikool, Rutgersi ülikool, Austini Texase ülikool ja ülikool. Princetonist. Need kogemused võimaldasid tal saada doktoriõppe esimeseks dekaaniks Turabo ülikoolis (TÜ), täna Ana G. Méndezi ülikoolis, Gurabo ülikoolilinnas.

Ta sai üheaastase hingamispäeva, et töötada Proquesti UMI väljaannete väitekirjade direktorina. Võimalus suhelda enam kui 600 ülikooliga üle maailma. Tagasipöördumisel määrati ta TÜ rahvusvaheliste suhete asekantsleriks ja seejärel Puerto Rico Ana G. Méndezi ülikoolisüsteemi (SUAGM) rahvusvaheliste suhete asepresidendiks. Kui üks selle prioriteete oli rahvusvahelised suhted süsteemsest vaatenurgast ja ulatusliku rahvusvahelistumise kava väljatöötamine, mis toetaks SUAGMi ülemaailmset laienemist.

Alates 2013. aastast valiti ta ÜRO akadeemilise mõju (UNAI) ülemaailmse kodakondsuse algatuse globaalse keskuse eestkõnelejaks ja koordinaatoriks. Seal, kus enam kui 1200 ülikooli üle maailma arendavad koostööprojekte, mis toetavad ÜRO kümmet põhimõtet kui globaalset kodakondsust.

Aastal 2014 nimetas ta Ameerika Haridusnõukogu Rahvusvahelise Juhtimise Instituudi ja Rahvusvaheliste Hariduseadministraatorite Assotsiatsiooni kaudu 30 kõrgharidusasutuste rahvusvahelistumise juhtivaks juhiks.

Viimase 16 aasta jooksul on ta jätkuvalt pedagoog ja professor UAGM-Gurabo hariduskoolis.

Dr Méndez omandas doktorikraadi haridusteaduste alal New Yorgi ülikoolis ja bakalaureusekraadi Puerto Rico ülikoolis Mayagüezi ülikoolilinnas. Puerto Ricos, San Juanis sündinud, veedab ta oma vaba aega reisides ning pühendudes kujutavale kunstile ja muusikale. Kunstnikuna esitleti tema töid ülikoolides, kus ta töötas, ja viimase kümne aasta jooksul Puerto Rico Kultuuri Instituudi kunstide festivalil San Sebastián, kus ta võitis originaalse kunsti osakonnas esimese preemia.

Kuidas kohale jõuda?

Pealinnast

Minge mööda Luis A. Ferré PR-52 maanteed Ponce'i suunas. Pärast umbes 20-minutist sõitu väljuge paremale väljapääsu 14 juurest, mis viib PR-1 ja PR-30. Jääge paremale sõidurajale, minge silla alt alla ja pöörake veidi paremale, et sõita Cruz Ortiz Stella PR-30 expressiga. Ühendage PR-30-ga. Sõitke umbes kolm minutit. Minge paremale 4. maanteelt PR-189 suunas. Pöörake paremale, et ühenduda maanteel PR-189. Ana G. Méndezi ülikool, Gurabo ülikoolilinnak asub hiljem vasakpoolses servas.

Idapiirkonnast

Minge mööda Cruz Ortiz Stella PR-30 express Gurabo poole. Pärast umbes 25-minutist sõitu pöörake 4. väljakäigult paremale PR-189 poole. Pöörake vasakule, et ühenduda maanteega PR-189. Ana G. Méndezi ülikool, Gurabo ülikoolilinnak on mõned sammud vasakul.

Lõunast

Minge mööda Luis A. Ferré PR-52 maanteed San Juani suunas. Pärast umbes 40-minutist sõitu pöörake parempoolsest küljest välja Cruz Ortiz Stella PR-30 Expressi. Sõitke umbes kolm minutit. Minge paremale 4. maanteelt PR-189 suunas. Pöörake paremale, et ühenduda maanteel PR-189. Vasakul asub Ana G. Méndezi ülikool, Gurabo ülikoolilinnak.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

 • Gurabo

  Universidad Ana G. Méndez, Navarro, Gurabo 00725, , Gurabo

Küsimused