Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Carolina

Sissejuhatus

Ana G. Méndezi ülikool on kõrgkool, millel on ulatuslik kogemus akadeemilise tipptaseme kõrgeimatele standarditele vastavate programmide pakkumisel. Teades laia ja ajakohastatud akadeemilist pakkumist, teame, et leiate programmi ja õppeviisi, mis sobib kõige paremini teie elustiiliga.

Ana G. Méndezi ülikool püüab ka omada spetsialiseerunud õppejõude ja kogemusi õppimist soodustavates metoodikates, pakkuda üliõpilasele mitmesuguseid teenuseid ning pakkuda kaasaegseid füüsilisi võimalusi ja kõige kaasaegsemaid tehnoloogilisi ressursse .

Kutsume teid üles meie lehte uurima, et saaksite rohkem teada meie ajaloost, meie saavutustest ja mitmekordsest panusest, mida pakume iga päev Puerto Rico kogukonnale ja ühiskonnale. UAGM-i ülikoolilinnakud asuvad Puerto Rico erinevates osades ning USA-s Floridas, Dallases ja Marylandis. Meie programmid ja teenused tunnevad end rahvusvaheliselt.

vaade

Tunnustatakse kui ühte Puerto Rico ja kogu maailma akadeemilise tipptasemega ülikooli.

missioon

Carolina Ana G. Méndezi ülikooli ülikoolilinnak (endine Universidad del Este) on akrediteeritud eraviisiline, ilmalik mittetulunduslik kõrgkool, mis on osa Ana G. Méndezi ülikoolist. Ta pühendab oma akadeemilise ja teenimistöö konstruktivistliku õppimise, mitmekesisuse austamise ja sotsiaalse õigluse edendamisele. Selle missioon on edendada inimeste lahutamatut arengut, et moodustada vastutustundlikud ja toetavad kodanikud, kes on võimelised panustama oma keskkonna säästvasse arengusse tipp-sotsiaal-humanistliku koolituse kaudu; väärtustades teadusuuringuid, rahvusvahelistumist, ettevõtlust, tehnoloogiat, kultuuri ja kogukonna pühendumust. Kõik ressursid toetavad akadeemilist tunnistuste, siduskraadide, küpsustunnistuse, kraadiõppe ja täiendõppe pakkumist.

Põhimõtted

Asutust suunavad põhimõtted on tipptase, innovatsioon, õiglus, austus, mõtte- ja tegutsemisvabadus, solidaarsus, võrdsus, ausus ja sotsiaalne vastutus.

Esiletõstetud andmed

Asutuse tüüp

Privaatne, ilmalik ja akrediteeritud mittetulundusühing.

Sihtasutus

1949

Moto

Oleme oma kultuuri jaoks suurepärased.

Vilistlased

Meie vilistlased on saavutanud kõrgemad eesmärgid.

22 267 vilistlaseni ulatuv andmebaas võimaldab meil tuvastada nende positsiooni meditsiinivaldkonnas; õigus; haridus; põetamine; kõrghariduse haldamine; ettevõtlus; kaubandus; avalik poliitika; juhtimine; turundus; külalislahkus ja turism; kulinaaria; pangandus; tervishoiuteenused; side; meelelahutus; lennundus ja tehnika, millega riik saab kasu ja tugevdab oma inimkapitali.

Lisaks Puerto Rico valitsusele tegutsevad sellised ettevõtted nagu Telemundo, GFR Media, Pfizer, Walgreens, CVS, St. Regis Bay rannakuurort, Plaza Provision, Sheratoni konventsioonikeskuse hotell

Õppekeskused

 • Puerto Rico: Carolina (peamine ülikoolilinnak), Arecibo, Barceloneta, Cabo Rojo, Santa Isabel, Yauco.
 • Ameerika Ühendriigid (kakskeelne programm): Maryland, Orlando, Tampa, Lõuna-Florida ja Dallas (Texas).

Akadeemilised pakkumised

Rohkem kui 70 programmi ettevõtluse, ettevõtluse, terviseteaduste, hotellindus- ja kulinaariakunsti, sotsiaal- ja humanitaarteaduste, teaduse ja tehnoloogia, hariduse ja erialase tehnilise õpingute valdkonnas.

Buro Millennial / Pexels

128479_pexels-photo-1438072.jpeg

Akrediteeringud

Kõrgkooli akrediteerimine on protsess, kus väline organisatsioon kontrollib asutuses pakutavate haridusprogrammide kvaliteeti.

Õpilastele parima hariduse tagamiseks on meie asutus akrediteeritud järgmiste organisatsioonide poolt:

 • Lähisriikide kõrghariduse komisjon (MSCHE)
 • Puerto Rico haridusnõukogu
 • Külalislahkuse halduse programmide akrediteerimise komisjon (ACPHA)
 • Ameerika Kulinaarsete Föderatsiooni Haridusfondi (ACFEF) akrediteerimiskomisjon
 • Ärikoolide ja -programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP)
 • Rahvusvaheline täiendõppe ja -koolituse ühing (IACET)
 • Õpetajate hariduse akrediteerimise nõukogu (TEAC)
 • Sotsiaaltöö hariduse nõukogu (CSWE)
 • Õendushariduse akrediteerimiskomisjon (ACEN)

Ülikooli kronoloogia

1949 - asutati Puerto Rico Junior College (PRJC).

1959 - PRJC-st sai esimene kaheaastane eraülikool Puerto Ricos, mille on akrediteerinud Keskriikide Assotsiatsioon (MSA).

1990 - PRJC avas oma uue ülikoolilinnaku Carolina vallas. Nad koondavad teenuseid väljaspool müüre viies omavalitsuses: Yauco, Coamo, Cabo Rojo, Utuado ja Moca.

1992 - sellest sai Eastern University College (CUE) ja laiendas oma akadeemilist pakkumist, pakkudes küpsustunnistuse kraadi.

1996 - viidi läbi turismiettevõtte hotellikooli õpilaste üleviimine rahvusvahelisse turismi- ja hotellinduse juhtimise kooli (ISTHM).

1997 - loodi kutseõppekool ja algas AHORA programm, täiskasvanutele mõeldud kiirendatud õppe alternatiiv.

2001 - õppeasutus laiendas oma akadeemilist pakkumist magistrantide kaasamiseks, uuendas oma missiooni ja sai Universidad del Este (UNE)

2003 - Carolina ülikoolilinnakus pühitsetakse rahvusvahelise turismi- ja hotelliadministratsiooni kooli uus hoone.

2004 - Rahvusvahelist turismi- ja hotelliadministratsiooni kooli tunnustatakse Hispaanias asuva ettevõtlusalgatuse Directions organisatsiooni poolt välja antud rahvusvahelise kvaliteeditähe auhinnaga.

2005 - Carolina ülikoolilinnakus avatakse tööhõivekeskus ja tegevust alustab koolieelne hariduskeskus. Rahvusvahelist turismi- ja hotellikorralduskooli tunnustatakse teist korda ettevõtlusalgatuse juhendite järgi, millel on rahvusvaheline kvaliteedikrooni auhind teemantide kategoorias.

2006 - Keskriikide kõrghariduskomisjon andis loa asutusele uuesti akrediteerida aastani 2015. Loodi Kirde tehnoloogia algatus (INTENE). Kolmandat korda pälvis rahvusvaheline turismikool ettevõtluse algatuse suund, eristades auhinna World Quality Commitment kategoorias International Star.

2007 - avatakse koolihoone: ärijuhtimine, terviseteadused ja haridus.

2010 - Universidad del Este saab akrediteeringud kollektiivsete ärikoolide ja -programmide assotsiatsioonilt (ACBSP), radioloogilise tehnoloogia hariduse ühiselt läbivaatavalt komiteelt (JRCERT) ja Ameerika kulinaariaföderatsioonilt (ACF).

2013 - Universidad del Este avab reklaamikontori Mayagüezis ja Arecibos ning esimese UNE Saludi rajatise.

2014 - algab Jesús T. Piñero raamatukogu majesteetliku hoone ehitus. Kulinaariakunstide programm avatakse Washingtonis

2019 - Universidad del Este muudab oma nime Universidad Ana G. Méndez Carolina ülikoolilinnakuks.

Asukohad

 • Carolina

  Carretera 190 Km 1.8 Barrio Sabana Abajo, , Carolina

Küsimused